Tydzień Dobromiła

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Tydzień Dobromiła

Post autor: Anonymous » 23 kwietnia 2012, 7:35

Witajcie. Sąd w postaci Kovika skazał mnie na spowiedź. Oczywiście bez przesady :zoboc: na pytania infantylne i zbyt prywatne odpowiadać nie bedę. To jest, w miarę poważne :kukacz:, Forum, a nie "Rozmowy w toku".

Biczujcie mnie !!!!!!!!!!!!!!!

P.s. Montenero ... Ty wiesz co ...
Montenero

Post autor: Montenero » 23 kwietnia 2012, 7:52

Dobrze, nie będę zadawał pytań, bo znam na wszystkie odpowiedź ale

1. Czy cieszył Cię wynik sobotniego meczu?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 kwietnia 2012, 8:18

Innego być nie mogło.

P.s. W sumie to pozwalam Ci zadać ze 4 pytania.
Montenero

Post autor: Montenero » 23 kwietnia 2012, 8:34

1. Pierwsza zdobyta góra samobieżnie to...
2. Jakie plany górskie na ten rok (te dłuższe)?
3. Dlaczego jesteś na tym Forum?
4. Pijący?

Dziękuję!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 kwietnia 2012, 8:35

Montenero pisze:1. Pierwsza zdobyta góra samobieżnie to...
2. Jakie plany górskie na ten rok (te dłuższe)?
3. Dlaczego jesteś na tym Forum?
4. Pijący?

Dziękuję!
1. Wielka Racza.
2. Chyba Słowenia.
3. A sam w sumie nie wiem.
4. Umiarkowanie.

Proszę !
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 23 kwietnia 2012, 8:51

Witam w Tygodniu i na początek pytania od Administracji.

1. Przedstaw swoją osobę w kilku zdaniach, może jakieś zdjęcie
2. Twoje ulubione góry to ... i dlaczego, a może jeszcze w nich nie byłeś/łaś
3. Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy - czy już Ci się to kiedyś zdarzyło
4. Opisz swoje wady i zalety
5. Która pora roku i dlaczego

Wiosna
Obrazek

Lato
Obrazek

Jesień
Obrazek

Zima
Obrazek

Zdjęcia zaczerpnięto ze strony http://www.murowaniec.e-tatry.pl/index.php?m=galeria

6. Podaj przepis na Twoje ulubione danie
7. Powiedz czym może się pochwalić Twoja miejscowość, a co byś w niej zmienił/a
8. Wrażenia po tym teledysku http://www.youtube.com/watch?v=9pkLDEEs20U

9. Patrzysz przez okna swojego mieszkania/domu - co widzisz – może sfotografuj
10. Jak często robisz zakupy przez Internet i co najczęściej kupujesz - czy reklama ma na to wpływ i jak duży
11. Dokończ historię w kilku zdaniach:

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma lasami...


12. Pochwal się swoimi trzema ulubionymi zdjęciami
13. Masz zamiar uzyskać kwotę na projekt remontu świetlicy szkolnej dla dzieci - jak się do tego zabierzesz
14. Jak tutaj trafiłeś i jaka jest twoja opinia o forum na dzień dzisiejszy
15. Wierzysz w podania ludowe, przesądy, wróżby, horoskopy
16. Twoje motto życiowe brzmi ...
17. Kto jest dla ciebie autorytetem i dlaczego
18. Co byś nam aktualnie polecił/ła do przeczytania z prasy, literatury, a może jakiś film do obejrzenia lub sztukę teatralną
19. Twoje cele na przyszłość w życiu osobistym i zawodowym
20. Kogo wyznaczasz na następny tydzień do gry - uprzedź tą osobę na PW i zadaj jej też swoje pytanie/a :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 kwietnia 2012, 9:02

Dżola Ry pisze:1. Przedstaw swoją osobę w kilku zdaniach, może jakieś zdjęcie
2. Twoje ulubione góry to ... i dlaczego, a może jeszcze w nich nie byłeś/łaś
3. Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy - czy już Ci się to kiedyś zdarzyło
4. Opisz swoje wady i zalety
5. Która pora roku i dlaczego
1. Miło mi. Łukasz z Żywca, lat 37, od 18 lat pracownik Domu Dobroci, turysta pieszy, dawny piłkarz nożno - ręczny, lubiący historię, literaturę, muzykę skoczną i wolną. Zdjęcie poszukam i zamieszczę.

2. W Polsce Tatry, poza Polską Alpy Julijskie. W obu byłem. Wielo i paro krotnie.

3. Niestety nie potrafię. I na szczęście nie musialem udzielać. Mi udzielano. W górach i na meczach.

4. Jestem za nerwowy, czasami chcę czegoś za szybko. Inne wady też są ale ich nie pamiętam :kukacz: A o zaletach nie mi się wypowiadać.

5. Lato. Nie lubię za bardzo śniegu a latem jest go najmniej :zoboc:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 kwietnia 2012, 9:09

Dżola Ry pisze:6. Podaj przepis na Twoje ulubione danie
7. Powiedz czym może się pochwalić Twoja miejscowość, a co byś w niej zmienił/a
8. Wrażenia po tym teledysku http://www.youtube.com/watch?v=9pkLDEEs20U
6. Jestem od jedzenie, nie od gotowania :kukacz: Nie wiem jak i z czego się to robi :zoboc: Ogólnie pisząc bardzo lubię pierogi, barszczyki, koperkową, grzybową, kurczaczki i inne bydlaczki.

7. Bardzo, bardzo podoba mi się moje rodzinne miasto. Zespół Pałacowo - Parkowy, Muzeum Browaru, ładny Rynek, Jezioro Żywieckie, Rezerwat Grapa, spokojne dzielnice Sporysz, Zabłocie, Oczków, bardzo ładna widokowo góra Grojec, ogólnie sielsko i milusio. Miasto tak szybko się zmienia, że sam bym nic nie zdążył zmienić :zoboc:

8. Znam, doceniam, lubię. Muzyka jak najbardziej ( w końcu metalowcem jestem :kukacz: :zoboc: ) ale fabuła troszkę nierealna.
Ostatnio zmieniony 23 kwietnia 2012, 9:14 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 kwietnia 2012, 9:13

Dżola Ry pisze:9. Patrzysz przez okna swojego mieszkania/domu - co widzisz – może sfotografuj
10. Jak często robisz zakupy przez Internet i co najczęściej kupujesz - czy reklama ma na to wpływ i jak duży
11. Dokończ historię w kilku zdaniach:

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma lasami...
9. Swój ogród i Cmentarz Żywiecki.

10. Raczej częściej sprzedaję przez Allegro. A jakbym kupował to reklama nie ma najmniejszego znaczenia. Czasami sam myślę :zoboc:

11. ... była odległa galaktyka.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 kwietnia 2012, 9:30

Dżola Ry pisze:12. Pochwal się swoimi trzema ulubionymi zdjęciami
13. Masz zamiar uzyskać kwotę na projekt remontu świetlicy szkolnej dla dzieci - jak się do tego zabierzesz
14. Jak tutaj trafiłeś i jaka jest twoja opinia o forum na dzień dzisiejszy
15. Wierzysz w podania ludowe, przesądy, wróżby, horoskopy
16. Twoje motto życiowe brzmi ...
17. Kto jest dla ciebie autorytetem i dlaczego
18. Co byś nam aktualnie polecił/ła do przeczytania z prasy, literatury, a może jakiś film do obejrzenia lub sztukę teatralną
19. Twoje cele na przyszłość w życiu osobistym i zawodowym
20. Kogo wyznaczasz na następny tydzień do gry - uprzedź tą osobę na PW i zadaj jej też swoje pytanie/a
12. Nie wybiorę teraz.
13. Nie mam zamiaru.
14. Poprzez towarzysza Montenero. Opinia ... średnia co najwyżej. Całkowicie nie akceptuję działalności Administracji. Wycinanie postów, zamykanie tematów, unikanie róznych tematów. Do tego wręcz przeraża mnie styl komentowania relacji "Brawo!!!", "ekstra!!!", itd . W przypadku gdy osobniki z relacji narobiły od groma błędów, niedpopatrzeń, itd. I jest taki tekst, którego nigdy nie zaakceptuję "Każdy jest dorosły i odpowiada za siebie". Tekst pisany przez osoby, które najpierw namawiają innych na niebezpieczne wyjścia, roztaczają wokół siebie aurę guru górskiego i doświadczenia a potem umywają rączki. Kolejna rzecz - potwornie poważne podejście co niektórych do swojej osoby bądź do internetu. Mam tu na myśli publiczne rozdzieranie szat w temacie konkursów fotograficznych, mam tu na myśli wypowiedzi w relacjach młodych, napalonych, "wszystkowiedzących" turystów górskich. Wyluzujcie Panie i Panowie - internet to nie świat, opinie innych piszących chyba nie wpływają na Wasze codzienne życie ? Oczywiście nie widzę na forum samych minusów. Po co bym w takim razie tu pisał ? Podoba mi się różnorodność wypraw - od Sasa do Lasa - chyba wszystkie pasam górskie w Polsce tu opisaliście.
15. Nie.
16. Nie posiadam takowego.
17. Nikt.
18. W ten weekend przeczytałem "Upał" Ciszewskiego ( political fiction w trakcie Euro 2012 ), "Kłamca 4" Jakuba Ćwieka ( fantasy z motywami anielsko - demonicznymi ). Czytam obecnie Jacka Pałkiewicza o odkryciu El Dorado. Ogólnie pisząc dużo czytam. Nie chwaląc się należę do Polaków, którzy w ciągu roku kupują jedną ... nową półkę na książki.
19. W zawodowym nie chcę zmieniać pracy, w osobistym chcę coś zmienić.
20. To tajemnica skarbowa :twisted:
Ostatnio zmieniony 09 maja 2012, 11:07 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 23 kwietnia 2012, 10:54

Witaj,

jak szczerość to do końca :P

Jako, że mam o tobie swoje zdanie, i akceptuję to, że odważyłeś zabrać udział w zabawie "tydzień ....." osobiście akceptuję to, że nie masz żadnych autorytetów, jednak nie potrafię zaakceptować tego, że świadomie wprowadzasz innych w błąd, jak to się mówi "kłamstwo ma krótkie nogi": :twisted:

"....Muszę się przyznać. Montenereo i ja jesteśmy z Mysłowic ale przygniecieni Twą internetową sławą nie napisaliśmy tego. Nie chcemy aby na miasto padł cień. Niech Twa sława błyszczy nad miastem..."

Powyższy tekst świadczy, że masz tupet a kłamstwo i haos rządzi twoim życiem, może warto w odpowiednim temacie zrobić sprostowanie :) , czy masz tyle odwagi ?

Ew. napisz (naprawdę) gdzie mieszkasz: Żywiec, czy Mysłowice :jupi: :lol:

Szczerze pisząc, gdyby to zależało ode mnie to już byś na tym forum został za kłamstwo zbanowany (jednak to jest moje zdanie)

Widzę w tobie szereg sprzeczności: bowiem na 13 pytanie Joli (przypomnę)

"...Masz zamiar uzyskać kwotę na projekt remontu świetlicy szkolnej dla dzieci - jak się do tego zabierzesz , twoja odp. "Nie mam zamiaru" zwaliła mnie z nóg, sam pracownik Domu Dobroci a przy tym pytaniu szooook :shock: czyli wnioskuję, że ważniejsza jest dla ciebie przyroda niż dzieci, to daje dużo do myślenia, oraz nasuwa się pytanie, które zdam później : ? skoro w pytaniu (19)
Twoje cele na przyszłość - odp. W zawodowym nie chcę zmieniać pracy. :twisted: czyli :?:

Kolejne moje zdziwienie budzi twoja odp.na temat naszego forum:

"...Całkowicie nie akceptuję działalności Administracji. Wycinanie postów, zamykanie tematów, unikanie róznych tematów.

Czyżbyś na tym forum był za karę, ew aby potakiwać innym (czyt. Montenero i inni) - kolejna sprzeczność.

Sam jako nie mający doświadczenia zimowego chcesz pouczać innych o ..ich błędach, skoro twoja wiedza na ten temat jest ....zerowa.

Dobra, na razie tyle i czas na moje dzisiejsze pytania

1 - Czy w życiu często posługujesz się kłamstwem,

2 - dlaczego pracujesz w Domu Dobroci?

3 - Rozwiń swoją myśl:
"tekst pisany przez osoby, które najpierw namawiają innych na niebezpieczne wyjścia, roztaczają wokół siebie aurę guru górskiego i doświadczenia a potem umywają rączki".

4- ile razy, sam zszedłeś świadomie z górskiego szlaku :oki:

na dziś razie tyle, sam tego chciałeś :lol: :lol: :lol:
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 kwietnia 2012, 11:09

viking pisze:"....Muszę się przyznać. Montenereo i ja jesteśmy z Mysłowic ale przygniecieni Twą internetową sławą nie napisaliśmy tego. Nie chcemy aby na miasto padł cień. Niech Twa sława błyszczy nad miastem..."

Powyższy tekst świadczy, że masz tupet a kłamstwo i haos rządzi twoim życiem, może warto w odpowiednim temacie zrobić sprostowanie , czy masz tyle odwagi ?

Ew. napisz (naprawdę) gdzie mieszkasz: Żywiec, czy Mysłowice
Viking Ty na prawdę myślisz, że ja na poważnie Ci odpisałem ? Ten bełkot o miastach był tak radosny, że musiałem jakoś odpisać :)

viking pisze:"...Masz zamiar uzyskać kwotę na projekt remontu świetlicy szkolnej dla dzieci - jak się do tego zabierzesz , twoja odp. "Nie mam zamiaru" zwaliła mnie z nóg, sam pracownik Domu Dobroci a przy tym pytaniu szooook czyli wnioskuję, że ważniejsza jest dla ciebie przyroda niż dzieci, to daje dużo do myślenia, oraz nasuwa się pytanie, które zdam później : ? skoro w pytaniu (19)
Twoje cele na przyszłość - odp. W zawodowym nie chcę zmieniać pracy. czyli
viking pisze:2 - dlaczego pracujesz w Domu Dobroci?
Viking - a czy Ty wiesz co ja nazywam Domem Dobroci ?

viking pisze:Kolejne moje zdziwienie budzi twoja odp.na temat naszego forum:

"...Całkowicie nie akceptuję działalności Administracji. Wycinanie postów, zamykanie tematów, unikanie róznych tematów.

Czyżbyś na tym forum był za karę, ew aby potakiwać innym (czyt. Montenero i inni) - kolejna sprzeczność.
Tu masz odpowiedź :
Dobromił pisze:Oczywiście nie widzę na forum samych minusów. Po co bym w takim razie tu pisał ? Podoba mi się różnorodność wypraw - od Sasa do Lasa - chyba wszystkie pasam górskie w Polsce tu opisaliście. I ładne niewiasty tu występują
viking pisze:Sam jako nie mający doświadczenia zimowego chcesz pouczać innych o ..ich błędach, skoro twoja wiedza na ten temat jest ....zerowa.
Świnica, Szpiglasowy, Koprowy, Kozi Wierch, Babia Góra, Goryczkowa, Triglav, Glockner, Breithorn. Zimą lub w wersji zimowej. Oczywiście do tego sporo niższych szczytów, sporo dojść do schronisk ( np z Du Midi do Cosmic ( czy jak to się pisze ) ).

viking pisze:1 - Czy w życiu często posługujesz się kłamstwem,
Raczej żartami i humorem sytuacyjnym.

viking pisze:3 - Rozwiń swoją myśl:
"tekst pisany przez osoby, które najpierw namawiają innych na niebezpieczne wyjścia, roztaczają wokół siebie aurę guru górskiego i doświadczenia a potem umywają rączki".
To o ludziach Twego pokroju. Pamiętam też tego typu wypowiedzi Michała i tego co jako ksiądz się podpisuje. Pisał też tak Sokół ale On bardziej udziela się w okolicach Beskidowych więc jest mniej groźny.

viking pisze:4- ile razy, sam zszedłeś świadomie z górskiego szlaku
Dziesiątki. I przestań bełkotać o ekologach i innych. Wyraźnie napisałem w relacji prezesa , że mnie drażni jego bufonada i to , że publicznie pisze o chodzeniu poza szlakami niż to , że chodzi poza szlakami.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 kwietnia 2012, 14:13

1. Dlaczego wymieniłeś mnie wśród tych, co roztaczają wokół siebie jakieś aury guru górskiego? :shock:

2. Jaki jest Twój stosunek do dzieci?

3. Gdybyś mógł cofnąć czas, co zmieniłbyś w swoim życiu?

4. Czy nie nudzi Cię czasem walka z takimi "guru", jak to określiłeś?

5. Gdybyś był administratorem tego Forum, co byś zmienił?

6. Z kim z GS chciałbyś się spotkać i poznać, z kim nigdy nie chciałbyś się spotkać - i dlaczego?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 kwietnia 2012, 14:24

sokół pisze:1. Dlaczego wymieniłeś mnie wśród tych, co roztaczają wokół siebie jakieś aury guru górskiego? :shock:

2. Jaki jest Twój stosunek do dzieci?

3. Gdybyś mógł cofnąć czas, co zmieniłbyś w swoim życiu?

4. Czy nie nudzi Cię czasem walka z takimi "guru", jak to określiłeś?

5. Gdybyś był administratorem tego Forum, co byś zmienił?

6. Z kim z GS chciałbyś się spotkać i poznać, z kim nigdy nie chciałbyś się spotkać - i dlaczego?
1. Ave o poranku. Wymieniłem Cię wśród tych co uzywają tego sloganu.

2. Chcialbym mieć dziecko.

3. Kilka rzeczy w sumie malo ważnych ale "upierdliwych". Tematów bardziej ważnych "nie odważyłbym się zmienić" ponieważ wtedy zmienilbym i złe i dobre sprawy w swoim zyciu.

4. Moja walka ma granice :zoboc: Już FotoMichalowi napisalem, że "więcej niż 4 posty mnie nie interesuje" :kukacz:

5. Pozwalałbym na dłuższe i ostrzejsze wymiany zdań. Tematy rezerwatowe i pozaszlakowe umieściłbym w mniej dostępnym podforum ( na TG i GŚ takie istnieją ). Nie pozwoliłbym sobie na tak częste wycinanie postów uzytkowników. No i rzecz najważniejsza - jak mnie wybierzecie do władz to obalę ten straszny przepis dotyczący wyprawa forumowych !!!!!!!!

6. Z tego Forum na żywo znam Maćka, Mirka i Montenero. Parę razy spotkalem w autobusie i na Gesiej Szyi Ingę. I Jej zacne i sympatyczne towarzystwo. No i Ciebie znam na żywo. Kogo bym chcial poznać ... Napiszę później, dobrze ? przemyślę to przy obiedzie.

Kogo bym chciał nie poznać ? Nikogo. owszem - wiele osób mnie internetowo drażni, odpycha. Swoim chamstwem internetowym, pychą, brakiem poczucia humoru i brakiem luzu. Ale czy to ważne w życiu zwykłym ? Może na żywo taki np Prezes, Viking, Michał to inteligentni, mądrzy, skromni ludzie ? Kto to wie ....
Ostatnio zmieniony 23 kwietnia 2012, 14:54 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Pati

Post autor: Pati » 23 kwietnia 2012, 14:24

1. Stopień umiejętności jeżdżenia na nartach, desce, łyżwach to..?
2. Biegłeś kiedyś w maratonie, może jakieś wcześniejsze szkolne zawody?
3. Czy pojawisz się kiedyś na jakimś zjeździe klubowym i dlaczego?
4. Czy masz coś wspólnego z jaskiniami, od form zwiedzania do wspinaczki?
5. Lubisz pizzę i jaką? Który lokal byś polecił?
6. Czy czytałeś może książki Raymonda Chandlera?
7. Przeglądałeś kiedyś coś mniej/bardziej nt. sztuki górskiej, możesz coś tu wrzucić jak Ci się spodobało?
8. Czy wspinaczka powinna być na Olimpiadzie? Jakieś uzasadnienie.
9. Zaproponowałbyś jakiś nowy temat na forum, w którym potoczyłaby się ciekawa dyskusja?
10. Twoja opinia o polskiej służbie zdrowia.
11. Ulubiony wiersz górski do zacytowania...
12. Do jakiego stopnia powinni ingerować w forum admini i mode?
13. Żeglujesz, pływasz, nurkujesz coś innego związanego z wodą, oprócz powiedzmy mycia się ;)
14. Ile ważysz? :twisted:
ODPOWIEDZ