Tydzień Dobromiła

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 kwietnia 2012, 14:37

Pati pisze:1. Stopień umiejętności jeżdżenia na nartach, desce, łyżwach to..?
2. Biegłeś kiedyś w maratonie, może jakieś wcześniejsze szkolne zawody?
3. Czy pojawisz się kiedyś na jakimś zjeździe klubowym i dlaczego?
4. Czy masz coś wspólnego z jaskiniami, od form zwiedzania do wspinaczki?
5. Lubisz pizzę i jaką? Który lokal byś polecił?
6. Czy czytałeś może książki Raymonda Chandlera?
7. Przeglądałeś kiedyś coś mniej/bardziej nt. sztuki górskiej, możesz coś tu wrzucić jak Ci się spodobało?
8. Czy wspinaczka powinna być na Olimpiadzie? Jakieś uzasadnienie.
9. Zaproponowałbyś jakiś nowy temat na forum, w którym potoczyłaby się ciekawa dyskusja?
10. Twoja opinia o polskiej służbie zdrowia.
11. Ulubiony wiersz górski do zacytowania...
12. Do jakiego stopnia powinni ingerować w forum admini i mode?
13. Żeglujesz, pływasz, nurkujesz coś innego związanego z wodą, oprócz powiedzmy mycia się ;)
14. Ile ważysz? :twisted:
1. Zerowy. Za to narciarz mnie pod Pilskiem chciał zabić.
2. Nie. Jako człek młodszy byłem piłkarzem żywieckich klubów piłkarskich więc troche, treningowo, biegałem. Ale z własnej woli w życiu bym nie biegał.
3. Nie lubie masowych form turystyki. I lubię chodzić w malych grupach wśród ludzi dobrze się znających na żywo. Ale oczywiście nie piszę z góry, że nigdy i nigdzie się nie pojawię. Zresztą ponoć macie po Grojcu chodzić :zoboc:
4. Tak. Byłem w ekumenicznych, szlakowych ( w Mylnej kilkanaście razy ). Byłem też w kilku mniej dostępnych : Zbójnickich Oknach, fragmnetach Naciekowej i Zimnej. Natomiast wspinaczkowo nic wspólnego z jaskiniami nie mam. No może raz - kolega nam zasłabł i go wyciągalismy jak na linie :zoboc:
5. Nie lubię.
6. bardzo lubie kryminaly, ale wstyd się przyznać, mistrza gatunku nie czytałem ... Dziwne to.
7. Raczej nie.
8. Nie. Dla mnie to nie jest sport. A jak już sport to nie dla mnie.
9. Jakoś jestem pewien, że długo by ten temat nie pożył ... :kukacz:
10. Ostatnimi laty odebrałem 7 odszkodowań. Piłka nożna i góry. Od rany tłuczonej łuku brwiowego do wbicia prawego barku w cialo. Mam bardzo, bardzo złe zdanie na temat rzeźników z ortopedi.
11. Precz z poezją !!!!
12. O wiele mniej niż to czynią obecnie.
13. Chłodzę w niej butelki.
14. 82 kilo żywej wagi.
bluejeans

Post autor: bluejeans » 23 kwietnia 2012, 15:08

1. nie ma przyjaźni bez…
2. życie ma sens wtedy, gdy..
3. co naprawdę wymaga odwagi?
4. niewygodne pytania, które mógłby Ci zadać Montenero ;P

Dobromił pisze:11. Precz z poezją !!!!
ignorant!!!! ;P
Awatar użytkownika
zbig9
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1945
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:36

Post autor: zbig9 » 23 kwietnia 2012, 16:12

Co to jest dom dobroci? Izba wytrzeźwień? Hospicjum? Urząd skarbowy?
instagram: @zbigniewzbig984
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 23 kwietnia 2012, 16:19

Dobromił pisze:Całkowicie nie akceptuję działalności Administracji. Wycinanie postów, zamykanie tematów, unikanie róznych tematów.
1. Jaka więc według Ciebie ma być prawidłowa działalność Administracji?
2. Kto Cię zaraził tym charakterystycznym humorem?
Dobromił pisze:Do tego wręcz przeraża mnie styl komentowania relacji "Brawo!!!", "ekstra!!!", itd
3./ Czy będzie to dobrze wyglądało jak będziemy komentować np; było zaj......e :D ja pie....ę ale cudnie , o w mordę, ale jest klawo, było, będzie,,,czy według Ciebie tak to powinno wyglądać?
4.
Dobromił pisze:wiele osób mnie internetowo drażni, odpycha. Swoim chamstwem internetowym, pychą, brakiem poczucia humoru i brakiem luzu.
5. Czy takowe osoby widzisz tu na naszym forum?
6. Skoro drażni Cię chamstwo, to dlaczego nie podoba Ci się względny spokój i kultura na tym forum?
7. Czy wybrałbyś się z osobą w moim wieku na szlak znając ją tylko z forum?
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 kwietnia 2012, 21:34

Ja mam tylko jedno pytanie. Co oznacza Twoje sławetne powitalne WON? :D
Zbychu

Post autor: Zbychu » 23 kwietnia 2012, 22:48

Nie mam pytań - docenisz to? ;) :lol:
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 23 kwietnia 2012, 22:59

1. czy witasz się ze spotkanymi na szlaku turystami?
2. czy jakbyś rozpoznał kogoś z GS to przyznałbyś się żeś Dobromił?
3.
Dobromił pisze:jak mnie wybierzecie do władz to obalę ten straszny przepis dotyczący wyprawa forumowych !!!!!!!!
co miałeś na myśli?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 kwietnia 2012, 23:56

Optymalna pojemność "termosu"? :twisted:

0,5l
0,7l
1,0l
Tempy dyszel

Post autor: Tempy dyszel » 24 kwietnia 2012, 6:14

Dobromił pisze:dawny piłkarz nożno - ręczny
Amatorski czy bardziej zawodowy? Zrezygnowałeś np. z powodu kontuzji czy po prostu Ci się nie chciało?
Dobromił pisze:W przypadku gdy osobniki z relacji narobiły od groma błędów, niedpopatrzeń, itd.
Relacje są jak każdy z nas-pomyłki i błędy się zdarzają

Pytania dodatkowe.
1. Czy masz jakąś internetową, bardziej lub mniej oficjalną galerię górską?
2. Czy należysz do organizacji typu KW,PZA,Alpenverein lub masz inne uprawnienia specjalne np.przewodnickie?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 kwietnia 2012, 7:22

zbig9 pisze:Co to jest dom dobroci? Izba wytrzeźwień? Hospicjum? Urząd skarbowy?
Wyczułeś mnie Zbigu :) Od dawna miałem Cię za ok gościa :spoko: Urząd Skarbowy.

Tempy dyszel pisze:Amatorski czy bardziej zawodowy? Zrezygnowałeś np. z powodu kontuzji czy po prostu Ci się nie chciało?
Dotarłem do poziomu ligi okręgowej. Koszarawa Żywiec. Potem przeszedłem do II drużyny. Następnie posypały się kontuzje i aluzje z pracy. No i w sumie bramkarz praworęczny nie mogący wyrzucać piłki ręką bo ma bark wbity to trochę dziwne zjawisko :(

Zbychu pisze:Nie mam pytań - docenisz to?
I nawet wręczę Ci nagrodę za najlepsze pytanie :spoko:

taki1gość pisze:Optymalna pojemność "termosu"?
Mam litrowy. I powiem Wam, Panie i Panowie, że genialnie trzyma wino grzane. Jeśli to nie kryptoreklama to napiszę, że to Salewa :brawo:
HalinkaŚ pisze:3./ Czy będzie to dobrze wyglądało jak będziemy komentować np; było zaj......e ja pie....ę ale cudnie , o w mordę, ale jest klawo, było, będzie,,,czy według Ciebie tak to powinno wyglądać?
Oczywiście, że nie. Pomijając już , że tego typu wypowiedzi są dla mnie po prostu żenujące i bezwartościowe to chodziło mi o co innego. O czym już pisałem wcześniej wielokrotnie - z relacji wyraźnie wynika, że są popełnione błędy lub "przestępstwa górskie". A tu żadnej reakcji na tego typu sprawy.

HalinkaŚ pisze:Dobromił powiedział/-a:
wiele osób mnie internetowo drażni, odpycha. Swoim chamstwem internetowym, pychą, brakiem poczucia humoru i brakiem luzu.

5. Czy takowe osoby widzisz tu na naszym forum?
Tak - np ihas, Viking.

HalinkaŚ pisze:6. Skoro drażni Cię chamstwo, to dlaczego nie podoba Ci się względny spokój i kultura na tym forum?
Nie powiedziałem tego. Może mi się nie podobać lekkie przesłodzenie, nie podoba mi się zbyt inwazyjna działalność Administracji ale skoro tu dalej pisuję to chyba już to znaczy, że aż tak źle nie jest ? Kultura zawsze musi być. I niech będzie - to podstawa. Tak jak i podstawą jest "doprowadzenie do pionu" osób za bardzo swobodnie rzucających słowami typu "internetowe śmiecie".

Tempy dyszel pisze:Dobromił powiedział/-a:
W przypadku gdy osobniki z relacji narobiły od groma błędów, niedpopatrzeń, itd.

Relacje są jak każdy z nas-pomyłki i błędy się zdarzają
Oczywiście , że tak. Ale po raz kolejny napiszę - to niech wtedy te błędy będą opisane, skorygowane, itd. Chciałbym tak np dla siebie. Malo wiem, doświadczenie raczej średnie - więc poczytam jak to POWINNO wyglądać. A i ze swojego średniego doświadczenia jakieś tam błędy zauważę i też się odezwę.

Po czym trafię na osobników pokroju Michała, Vikinga i Taterniko Prezesa :kukacz:

Tempy dyszel pisze:1. Czy masz jakąś internetową, bardziej lub mniej oficjalną galerię górską?
Nie. Za to z każdej wycieczki odbijam zdjęcia do albumów. Na dzień dzisiejszy mam ich 29. Po 200 zdjęć.

Tempy dyszel pisze:2. Czy należysz do organizacji typu KW,PZA,Alpenverein
Alpen. Np rok temu w Słowenii przydalo się - zniżki w 3 schroniskach po 50 %.

Drodzy Forumowicze - na pozostałe, wszystkie pytania odpowiem jeszcze dzisiaj.

Ave drogie Mordeczki.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 kwietnia 2012, 8:42

Dobromił pisze: w końcu metalowcem jestem
Co to znaczy? :twisted:
Jakie kapele słuchasz? Te ulubione.
Jaki nurt metalu najbardziej Cię pociąga?
Jakie inne nurty muzyczne również goszczą w Twym muzycznym sprzęcie?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 kwietnia 2012, 8:54

laynn pisze:
Dobromił pisze: w końcu metalowcem jestem
Co to znaczy? :twisted:
Jakie kapele słuchasz? Te ulubione.
Jaki nurt metalu najbardziej Cię pociąga?
Jakie inne nurty muzyczne również goszczą w Twym muzycznym sprzęcie?
Ano znaczy, że mam trzy metalowe płytki w kościach ... :twisted:

Dwie ulubione kapele to Slayer i Iron Maiden. Z zespołów ludowych polskich to Acid Drinkers.

Tak patrząc po ilości płyt to najbardziej lubię potańczyć przy thrash metalu.

Bardzo lubię Stonesów, Allman Brothers, Lynard, Kobranockę, Armię ... Ogólnie pisząc to muzykę rockową nie wyłączę.
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 24 kwietnia 2012, 9:05

Dobromił pisze: Drodzy Forumowicze - na pozostałe, wszystkie pytania odpowiem jeszcze dzisiaj.
HalinkaŚ pisze:7. Czy wybrałbyś się z osobą w moim wieku na szlak znając ją tylko z forum?
1, Czy pominąłeś celowo to pytanie by mi nie robić przykrości, czy też po prostu je pominąłeś? ;)
2.Umiesz/ lubisz tańczyć?
3.Jaki instrument i dlaczego?
4. Co to znaczy wbity bark bo trochę nie rozumiem. Miałeś zwichniętą główkę kości ramieniowej, czy też łopatka chociaż mało prawdopodobne wyleciała z więzozrostu obojczykowo-barkowego?
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 kwietnia 2012, 9:09

bluejeans pisze:1. nie ma przyjaźni bez…
2. życie ma sens wtedy, gdy..
3. co naprawdę wymaga odwagi?
4. niewygodne pytania, które mógłby Ci zadać Montenero ;P
1. Szczerości, prawdy, poświęceń, umiejętności "zniknięcia" na pewien czas.
2. Gdy widzi się cele na przyszłość. Gdy jest się "uzytecznym towarzysko".
3. Czasami zwykłe codzienne życie. Czasami wzbicie się ponad tą codzienność.
4. No dobra Montenero !!!!! Pytaj Szujo !!!!!

HalinkaŚ pisze:1. Jaka więc według Ciebie ma być prawidłowa działalność Administracji?
Na prawdę niewiele chcę - nie róbcie po raz kolejny scen "zamykamy temat, tu się na takie tamaty nie rozmawia, wytłumaczcie sobie na PW". Taaaa ... mityczne PW lekiem na cale zło :zoboc:

HalinkaŚ pisze:2. Kto Cię zaraził tym charakterystycznym humorem?
A sam nie wiem ... Towarzysz Don z TG ma duży w tym udział :twisted:

HalinkaŚ pisze:7. Czy wybrałbyś się z osobą w moim wieku na szlak znając ją tylko z forum?
Tu nie chodzi o wiek. Tylko o wcześniejszą znajomość. Odpowiem - nie wiem. Po prostu nie wiem.

adamek pisze:1. czy witasz się ze spotkanymi na szlaku turystami?
Raczej tak. Zwykle slowem "AVE". "WON" staram się za często nie używać :kukacz:

adamek pisze:2. czy jakbyś rozpoznał kogoś z GS to przyznałbyś się żeś Dobromił?
No wlaśnie - jakbym rozpoznal.
adamek pisze:Dobromił powiedział/-a:
jak mnie wybierzecie do władz to obalę ten straszny przepis dotyczący wyprawa forumowych !!!!!!!!

co miałeś na myśli?
Tematy trunkowe :aniolek: Oczywiście nie bierzcie tego za poważnie :kukacz:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 kwietnia 2012, 9:16

HalinkaŚ pisze:2.Umiesz/ lubisz tańczyć?
Lubię, nie umiem.

HalinkaŚ pisze:3.Jaki instrument i dlaczego?
Nie gram na żadnym. Co w związku z moim nazwiskiem jest lekką ironią :zoboc: Natomiast zawsze "marzyłem" być perkusistą.

HalinkaŚ pisze:4. Co to znaczy wbity bark bo trochę nie rozumiem. Miałeś zwichniętą główkę kości ramieniowej, czy też łopatka chociaż mało prawdopodobne wyleciała z więzozrostu obojczykowo-barkowego?
Pewno źle to opisałem. Zostałem na meczu kopnięty kolanem w naprężony bark i tył głowy. Obecnie wyglądam dosyć dziwnie - wystawiony do przodu obojczyk ( innym razem miałem złamany ) i cofnięty bark. Do tej pory ( od 2005 roku ) wyraźnie mi coś w nim przeskakuje i warczy. Bardzo szybko odczuwam w prawej ręce ból przy pracy. Tak pisząc w skrócie to pan "lekarz" na izbie przyjęć źle odczytał zdjęcie no i posypalo się ...

P.s. Na pewno mialem uszkodzony więzozrost. Zresztą w lewej stopie też mam :)
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2012, 9:24 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ