Tydzień Justyś

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 stycznia 2012, 10:24

sokół pisze:
Justyś pisze:Michał - uwielbiam jego zdjecia i od paru miesiecy próbuje wybrac się z nim w góry
O, to ładnie. To masz już widzę upatrzonego, co Cię nauczy sporo w górach zimą. Może i księciem zostanie... :D :D :D
ha,ha,ha.
Jego wyjazdy są atrakcyjne dla mnie z kilku prostych kwestii. Są organizowane w tatry, wyjazd jest z Krakowa o 1 w nocy i zawsze Michał ma jedno miejsce wolne w samochodzie. IDEALNIE.
Zapewnie gdyby ten Giewont był organizowany tydzień wcześniej to i ja bym się na nim znalazła :lol:
sokół pisze:
Justyś pisze:Ale nigdy nie korzystamy z czołówek, prowadzi nas księżyc.
A jeśli jest zachmurzone niebo?
Nie miałam takiej sytuacji. Zawsze mam szczeście do pogody.
Ale nie widzę problemu w zapaleniu czołówki gdyby zaszła taka potrzeba :)
sokół pisze:
Justyś pisze:Vision - plotkujemy sobie na PW. O Tobie m.in
To ja jestem takim gorącym tematem do plotek? Wow....
No tak. Nawet zanim wysłałeś mi tamtą PW :twisted: to napisałam do Visiona coś w tylu " (...) i jak wrócisz to zdaj mi relacje czy ten Sokół jest rzeczywiście taki niesympatyczny.." :lol: Wybacz :kukacz:
Vision

Post autor: Vision » 14 stycznia 2012, 10:24

sokół pisze:Te, Vison, Ty mnie tu nie swataj!
Daleko mi od takich rzeczy i nawet o tym nie pomyślałem :D Chodziło mi głównie o krytykę i naukę zimowego chodzenia po górach :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 stycznia 2012, 10:26

Nie zamierzam nikogo ani uczyć ( bo jestem zbyt cieńki bolek) ani krytykować ( bo mi ręce zbyt często opadają)

:lol:

:lol: :lol:
Vision

Post autor: Vision » 14 stycznia 2012, 10:28

sokół pisze:edit - czantoria kolejką nie, bo pewnie będzie halny i krzesełka się będą obkręcać wołó liny, a słupy sie będą przechylać o 45 stopni....
Doskonała okazja do asekurowania się czekanem :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 stycznia 2012, 10:29

sokół pisze:
Justynka się mnie bała? O proszę....
Coś w tym jest, bo jak przeczytałam w temacie TATRY że jedziesz to pomyślałam " O nie, pojedziemy razem :help: "
Ale Vision zrobił Ci ładną reklame :D I jakos całkiem przypadkiem :D trafiłam na Twoje relacje z innego forum. Bardzo mi się podobała o Ornaku :spoko:

Sokół - to szkoda że Ci tak często opadają bo liczyłam na jakąś wiedzę od Ciebie :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 stycznia 2012, 10:33

Jestem kiepskim i drogim nauczycielem.
Vision pisze:Doskonała okazja do asekurowania się czekanem
Zaplułem cały monitor.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 stycznia 2012, 10:39

sokół pisze:Jestem kiepskim i drogim nauczycielem.
A to zapewnie mnie nie stać :(
sokół pisze:
Vision pisze:Doskonała okazja do asekurowania się czekanem
Zaplułem cały monitor.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Śmiejecie się ze mnie? :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 stycznia 2012, 10:40

Michaś Cie nauczy! :roll: :oki:


Vision --- coś czuję, że jutro wieczorem będą zakwasy na przeponach... :oczynoela:

Znalazłaś relację o psie? Wow....
Ostatnio zmieniony 14 stycznia 2012, 10:44 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 stycznia 2012, 10:43

Sokół napisz później relację.

Ale fajnie- w tym temacie Królik nie może napisać że off-topujemy ;)
sokół pisze:Znalazłaś relację o psie? Wow....
no tak, ciekawska jestem :twisted:
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 14 stycznia 2012, 10:51

Justyś pisze:w tym temacie Królik nie może napisać że off-topujemy
Napisać może... ;)

Jeden kraj jaki chciałabyś odwiedzić najbardziej?
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 stycznia 2012, 10:59

jck pisze:
Justyś pisze:w tym temacie Królik nie może napisać że off-topujemy
Napisać może... ;)
Przecież rozmowa dotyczy również mnie :twisted:
jck pisze:Jeden kraj jaki chciałabyś odwiedzić najbardziej?

USA.
Próbowałam się nawet dostać na te wakacje na Camp America ale co innego pokrzyżowało mi plany. Może to i dobrze bo będę miała w wakacje czas na góry :P
W Usa chciałabym bardzo zobaczyć Wielki Kanion, przejechać się wybrzeżem oceanu, trafić do Seattle :D
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 14 stycznia 2012, 11:05

Justyś pisze:Przecież rozmowa dotyczy również mnie
Ale napisać może... tylko mocy nie będzie miało żadnej...

Justyś pisze:W Usa chciałabym bardzo zobaczyć Wielki Kanion, przejechać się wybrzeżem oceanu, trafić do Seattle
Tak sądziłem, skoro fanka Pearl Jamu. Co prawda dotarłem tylko na jeden ich koncert, jakoś w 2000 roku, ale dobrze wspominam. Zagrali wówczas dwa koncerty w Katowicach. Dotarłem na ów drugi i okazał się być naprawdę dobrym muzycznym zjawiskiem: Spodek pusty, garstka ludzi pod sceną i solidna dawka dźwięków.
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 stycznia 2012, 11:10

:suprajs:
Na drugi koncert w Katowicach podobno wpuszczali za darmo ze względu na to że mało osób wiedziało że PJ zagrają. Ten koncert był prezentem od Węgrów :D
Czytałam ze to był jeden z najlepszych ICH koncertów!
Mam oczywiście koncert na mp3 i wyczuwa się klimat. Podobno publika sama wybierała kawałki.Zazdroszczę :(
Ja byłam juz na 3 i zdecydowanie najpiękniejsze godziny mojego życia :twisted:
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 14 stycznia 2012, 11:15

Tak, był prezentem od Węgrów.
Ja wówczas z wejściem do Spodka na jakikolwiek koncert nie miałem specjalnych problemów więc nie wiem jakie były ceny. Tak, kawałki wybierała publika, było bardzo kameralnie. 'Soon forget' zagrane samotnie przez Veddera było po prostu kapitalne. Ale cóż... nie o Peral Jamie to temat, a o Tobie.. więc już nie śmiecę.
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 stycznia 2012, 11:19

JCk - ale Pearl Jam to kawał mnie! Uwierz mi że bardzo miło mi się czyta to co piszesz :D
Mam tak blisko do Katowic, ale w 2000 miałam tylko 12 lat, nawet rodzice by mnie nie puścili :P Zresztą nie miałam o nich wtedy zielonego pojęcia.
Bilety były chyba za 90zł..... niesamowita cena biorąc pod uwagę ile teraz płaci się za ich koncerty :cry: Czemu nie pojechałeś do Chorzowa w 2007? :D
ODPOWIEDZ