Tydzień Czechosłowacji

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Tydzień Czechosłowacji

Post autor: Anonymous » 28 grudnia 2011, 20:41

Cześć. Mam na imię Tomek. Góry są moim oknem na świat. Sporo niegdyś jeździłem na rowerze. Zdarzyło się tak. Miała to być powtórka z trasy w okół Tatr. Pękło mocowanie mojego wózka. wszystko się rozleciało i zostaliśmy bez transportu. Tak zaczęła się przygoda z wędrowaniem. Do dzisiaj.
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 28 grudnia 2011, 20:45

Bardzo proszę, oto zestaw pytań od Administracji. Powodzenia.

1. Przedstaw swoją osobę w kilku zdaniach, może jakieś zdjęcie
2. Twoje ulubione góry to ... i dlaczego, a może jeszcze w nich nie byłeś/łaś
3. Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy - czy już Ci się to kiedyś zdarzyło
4. Opisz swoje wady i zalety
5. Która pora roku i dlaczego

Wiosna
Obrazek

Lato
Obrazek

Jesień
Obrazek

Zima
Obrazek

Zdjęcia zaczerpnięto ze strony http://www.murowaniec.e-tatry.pl/index.php?m=galeria

6. Podaj przepis na Twoje ulubione danie
7. Powiedz czym może się pochwalić Twoja miejscowość, a co byś w niej zmienił/a
8. Wrażenia po tym teledysku http://www.youtube.com/watch?v=9pkLDEEs20U

9. Patrzysz przez okna swojego mieszkania/domu - co widzisz – może sfotografuj
10. Jak często robisz zakupy przez Internet i co najczęściej kupujesz - czy reklama ma na to wpływ i jak duży
11. Dokończ historię w kilku zdaniach:

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma lasami...


12. Pochwal się swoimi trzema ulubionymi zdjęciami
13. Masz zamiar uzyskać kwotę na projekt remontu świetlicy szkolnej dla dzieci - jak się do tego zabierzesz
14. Jak tutaj trafiłeś i jaka jest twoja opinia o forum na dzień dzisiejszy
15. Wierzysz w podania ludowe, przesądy, wróżby, horoskopy
16. Twoje motto życiowe brzmi ...
17. Kto jest dla ciebie autorytetem i dlaczego
18. Co byś nam aktualnie polecił/ła do przeczytania z prasy, literatury, a może jakiś film do obejrzenia lub sztukę teatralną
19. Twoje cele na przyszłość w życiu osobistym i zawodowym
20. Kogo wyznaczasz na następny tydzień do gry - uprzedź tą osobę na PW i zadaj jej też swoje pytanie/a :)
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 grudnia 2011, 20:48

Kim jest Żyrafka, o której takie wiersze zamieszczałeś?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 grudnia 2011, 23:30

sokół pisze:Kim jest Żyrafka, o której takie wiersze zamieszczałeś?
Żyrafka to jeden z gieesów. To dziewczyna o prześlicznych oczach. Kiedy się uśmiecha wszystko w okół blednie. Prawdę napisałeś że mnie już nie poniesie ale to nie powód abym mógł napisać o niej coś złego. Kocham ją i nic na to nie poradzę.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 grudnia 2011, 23:50

HalinkaŚ pisze:Bardzo proszę, oto zestaw pytań od Administracji. Powodzenia.
Ad 1 Jestem facetem o bardzo pogodnym usposobienie. Pomaganie jest moim naturalnym odruchem, często płacę przez to frycowe.
Ad 2 Kiedy szukam samotni są to Bieszczady, kiedy chce się zmęczyć, poczuć trochę adrenaliny pójdę wówczas w tatry. Góry pozwalają mi uciec od cywilizacji. Od ludzi ale nie sam.
Ad 3 Pierwsza pomoc? Wydaje się oczywiste że powinienem znać zasady. Na pewno nie bał bym się takiej pomocy udzielić.
Ad 4 Moją wadą jest nieustanna wiara w ludzi. Zaletą że wciąż jak feniks wstaję z popiołów.
Ad5
1. Przedstaw swoją osobę w kilku zdaniach, może jakieś zdjęcie
2. Twoje ulubione góry to ... i dlaczego, a może jeszcze w nich nie byłeś/łaś
3. Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy - czy już Ci się to kiedyś zdarzyło
4. Opisz swoje wady i zalety
5. Która pora roku i dlaczego

Wiosna
Obrazek

Lato
Obrazek

Jesień
Obrazek

Zima
Obrazek

Zdjęcia zaczerpnięto ze strony http://www.murowaniec.e-tatry.pl/index.php?m=galeria

6. Podaj przepis na Twoje ulubione danie
7. Powiedz czym może się pochwalić Twoja miejscowość, a co byś w niej zmienił/a
8. Wrażenia po tym teledysku http://www.youtube.com/watch?v=9pkLDEEs20U

9. Patrzysz przez okna swojego mieszkania/domu - co widzisz – może sfotografuj
10. Jak często robisz zakupy przez Internet i co najczęściej kupujesz - czy reklama ma na to wpływ i jak duży
11. Dokończ historię w kilku zdaniach:

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma lasami...


12. Pochwal się swoimi trzema ulubionymi zdjęciami
13. Masz zamiar uzyskać kwotę na projekt remontu świetlicy szkolnej dla dzieci - jak się do tego zabierzesz
14. Jak tutaj trafiłeś i jaka jest twoja opinia o forum na dzień dzisiejszy
15. Wierzysz w podania ludowe, przesądy, wróżby, horoskopy
16. Twoje motto życiowe brzmi ...
17. Kto jest dla ciebie autorytetem i dlaczego
18. Co byś nam aktualnie polecił/ła do przeczytania z prasy, literatury, a może jakiś film do obejrzenia lub sztukę teatralną
19. Twoje cele na przyszłość w życiu osobistym i zawodowym
20. Kogo wyznaczasz na następny tydzień do gry - uprzedź tą osobę na PW i zadaj jej też swoje pytanie/a :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 stycznia 2012, 23:09

Czechosłowacja pisze:
HalinkaŚ pisze:Bardzo proszę, oto zestaw pytań od Administracji. Powodzenia.
Ad 1 Jestem facetem o bardzo pogodnym usposobienie. Pomaganie jest moim naturalnym odruchem, często płacę przez to frycowe.
Ad 2 Kiedy szukam samotni są to Bieszczady, kiedy chce się zmęczyć, poczuć trochę adrenaliny pójdę wówczas w tatry. Góry pozwalają mi uciec od cywilizacji. Od ludzi ale nie sam.
Ad 3 Pierwsza pomoc? Wydaje się oczywiste że powinienem znać zasady. Na pewno nie bał bym się takiej pomocy udzielić.
Ad 4 Moją wadą jest nieustanna wiara w ludzi. Zaletą że wciąż jak feniks wstaję z popiołów.
Ad5
1. Przedstaw swoją osobę w kilku zdaniach, może jakieś zdjęcie
2. Twoje ulubione góry to ... i dlaczego, a może jeszcze w nich nie byłeś/łaś
3. Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy - czy już Ci się to kiedyś zdarzyło
4. Opisz swoje wady i zalety
5. Która pora roku i dlaczego
Ad 5 Wiosna jak narodziny wszystkiego. To świeżość to poczucie braku pośpiechu.
Wiosna
Obrazek

Lato
Obrazek

Jesień
Obrazek

Zima
Obrazek

Zdjęcia zaczerpnięto ze strony http://www.murowaniec.e-tatry.pl/index.php?m=galeria

6. Podaj przepis na Twoje ulubione danie
Ad 6 Do garnka wsypać wszystko co mamy wymieszać popić czym popadnie nawet wodą ze strumienia i w drogę.
7. Powiedz czym może się pochwalić Twoja miejscowość, a co byś w niej zmienił/a
Moim miastem rodzinnym jest Wieliczka to myślę że kopalnią. A zmieniłbym tylko wszechobecne samochody na rowery.
8. Wrażenia po tym teledysku http://www.youtube.com/watch?v=9pkLDEEs20U

9. Patrzysz przez okna swojego mieszkania/domu - co widzisz – może sfotografuj
Przez okno mojego mieszkania wszędzie widać tory.
10. Jak często robisz zakupy przez Internet i co najczęściej kupujesz - czy reklama ma na to wpływ i jak duży
W internecie owszem szukam opinii na różny temat. Szukam wiedzy z doświadczenia innych. A zakupy zwykle w Allegro.
11. Dokończ historię w kilku zdaniach:

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma lasami... tam gdzie wszystkim mieszczuchom jest daleko a do najbliższego cudu natury jeden rzut beretem przyszły wszystkie Gieesy i aż piszczały skały gdy Gieesą z zachwytu serca drżały. I żeby tego było mało, tak już zostało.


12. Pochwal się swoimi trzema ulubionymi zdjęciami
tomek13a.jalbum.pl tam jest kilka moich fotek
13. Masz zamiar uzyskać kwotę na projekt remontu świetlicy szkolnej dla dzieci - jak się do tego zabierzesz
Najpierw pogadam z mamami i samymi dzieciakami potem dopiero plan zagospodarowania i budżet.
14. Jak tutaj trafiłeś i jaka jest twoja opinia o forum na dzień dzisiejszy
Trafiłem naprawdę z łapanki. Poznałem ludzi z tego forum polubiłem potem pomyślałem że warto zaistnieć i oto jestem a może kiedyś sam będę mógł powiedzieć o sobie jeden z nich. GS
15. Wierzysz w podania ludowe, przesądy, wróżby, horoskopy
Wszyscy jesteśmy przesądni bez wyjątku kto z nas nie łapał się za guzik widząc kominiarza albo moneta orzełkiem ku górze o razu micha nam se cieszy kot czarny itd. Czy wierzenia ludowe są czymś innym? chyba tylko bardziej skomplikowaną treścią. Tak więc chyba wierzę czasem to nawet fajne.
16. Twoje motto życiowe brzmi ...
Bądź dobrej myśli zawsze morze być gorzej.
17. Kto jest dla ciebie autorytetem i dlaczego
Bez wątpienia mój ojciec jest moim autorytetem. Był prawdziwym facetem.
18. Co byś nam aktualnie polecił/ła do przeczytania z prasy, literatury, a może jakiś film do obejrzenia lub sztukę teatralną
Z prasy to nie wiem. Kod Genesis fajna książka z zaskakującym zakończeniem fil to Truman Show a sztuka to Testosteron fajne
19. Twoje cele na przyszłość w życiu osobistym i zawodowym
Cele zawodowe to lepiej nie ujawniać a prywatnie to nie powiem bo mnie z nów Sokół wyśmieje.
20. Kogo wyznaczasz na następny tydzień do gry - uprzedź tą osobę na PW i zadaj jej też swoje pytanie/a :)
Teraz to jeszcze nie wiem.
Ostatnio zmieniony 09 stycznia 2012, 18:24 przez Anonymous, łącznie zmieniany 2 razy.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 stycznia 2012, 17:49

rzeczywiście, tydzien juz minął. A Ty nie odpowiedziałeś prawie na nic ;)
Ostatnio zmieniony 07 stycznia 2012, 15:08 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 stycznia 2012, 18:41

Czechosłowacja - ty Łobuzie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 stycznia 2012, 17:57

Justyś pisze:rzeczywiście, tydzien juz minął. A Ty nie odpowiedziałeś prawie na nic ;)
Może dziwne co teraz powiem ale pisze to już po raz trzeci i niby jest a mój kom albo zrywa transmisję albo cenzura nie przepuszcza. Normalnie nie kapuję. Uparcie pisze jeszcze raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 stycznia 2012, 18:25

bzyczek280 pisze:Czechosłowacja - ty Łobuzie
Naprawdę mam nadzieję że tym razem przeszło.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 stycznia 2012, 20:12

To wiesz, lepiej wyznacz kogoś nastepnego i po krzyku, bo miałeś mieć tydzień a masz miesiąc.
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 09 stycznia 2012, 21:04

sokół pisze:bo miałeś mieć tydzień a masz miesiąc.
spokojnie sokół, mamy czas, poczekamy aż się Czechosłowacja upora z problemem :>
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 stycznia 2012, 23:34

HalinkaŚ pisze:
sokół pisze:bo miałeś mieć tydzień a masz miesiąc.
spokojnie sokół, mamy czas, poczekamy aż się Czechosłowacja upora z problemem :>
No dobra. Anusia88
To imię tak fajnie mi się kojarzy. I nie gniewajcie się już że tak wolno mi to poszło. Czy wszystko co fajne musi tak szybko uciekać? Do zobaczenia na szlaku. Wybieram się na zlot do Samotni. Kto jeszcze?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 stycznia 2012, 7:10

sokół pisze:To wiesz, lepiej wyznacz kogoś nastepnego i po krzyku, bo miałeś mieć tydzień a masz miesiąc.
Sokół zlitój się. Święta były :pizza: , Sylwester :breakdance: , miałem pisać wężykiem?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 stycznia 2012, 12:26

[quote="Czechosłowacja[/quote]
No dobra. Anusia88
To imię tak fajnie mi się kojarzy. [/quote]


Brawo Tomaszu
Idyllicznie i konkretnie :uscisk:
ODPOWIEDZ