Tydzień Czechosłowacji

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 stycznia 2012, 14:17

Biru pisze:[quote="Czechosłowacja
No dobra. Anusia88
To imię tak fajnie mi się kojarzy. [/quote]


Brawo Tomaszu
Idyllicznie i konkretnie :uscisk:[/quote]
A podobno to my faceci jesteśmy monotematyczni. Biru ty łobuzie. Już :zegar:
vertigo

Post autor: vertigo » 10 stycznia 2012, 14:36

Hmmm... Zastanawiam się czy tylko mnie ten cały wątek wydaje się jakiś dziwny :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 stycznia 2012, 14:44

vertigo pisze:Hmmm... Zastanawiam się czy tylko mnie ten cały wątek wydaje się jakiś dziwny :mrgreen:
No nie jest dziwny. I nie powinien. Czas na kolejną osobę, bo się tu zasiedziałem. A teksty w tle są jak wszędzie. I docierają jak zawsze.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 stycznia 2012, 14:49

A póki co :2: się :piwo: , :pizza: a po stołach nie :ups:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 stycznia 2012, 15:02

vertigo pisze:Hmmm... Zastanawiam się czy tylko mnie ten cały wątek wydaje się jakiś dziwny :mrgreen:
nie jesteś sam ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 stycznia 2012, 18:24

Justyś pisze:
vertigo pisze:Hmmm... Zastanawiam się czy tylko mnie ten cały wątek wydaje się jakiś dziwny :mrgreen:
nie jesteś sam ;)
Biru wątek otworzyła. Dla jasności zawiłości sprawy, nakreśliła cień. Rozwikłanie tej zagadki pozostawiam jej.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 stycznia 2012, 19:55

A ta Anusia to wie, że ma swój tydzień?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2012, 12:41

Czechosłowacja pisze:
Justyś pisze:
vertigo pisze:Hmmm... Zastanawiam się czy tylko mnie ten cały wątek wydaje się jakiś dziwny :mrgreen:
nie jesteś sam ;)
Biru wątek otworzyła. Dla jasności zawiłości sprawy, nakreśliła cień. Rozwikłanie tej zagadki pozostawiam jej.


O co to to nie -ja tego nie otworzyłam i nie mam z tym nic wspólnego :olaboga:
Tomek czytaj dokladnie ze zrozumieniem o co idzie.
Vision

Post autor: Vision » 11 stycznia 2012, 12:49

Nie no wątek zajebisty.. najlepszy tydzień jaki widziałem, w ciągu tygodnia odpowiedzieć na całe jedno pytanie.... sorry dwa, bo jeszcze została wyznaczona następna osoba, która przeszło 2 miesiące temu ostatniego posta napisała :lol: i nie wie, że właśnie mija jej tydzień :D Do działu humor jak znalazł ;)

Ale przynajmniej trochę poznaliśmy Czechosłowację i jedno wiemy... że to bardzo tajemniczy człowiek jest ;)

Może niech Biru jeszcze raz kogoś wyznaczy, kto wie o co tu chodzi... na następny tydzień ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2012, 13:03

Vision pisze:
Ale przynajmniej trochę poznaliśmy Czechosłowację i jedno wiemy... że to bardzo tajemniczy człowiek jest ;)
\
... i zakręcony jak makaron w chińskiej zupce.
Anonymous

;]

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2012, 13:13

Vision pisze:
Ale przynajmniej trochę poznaliśmy Czechosłowację i jedno wiemy... że to bardzo tajemniczy człowiek jest ;)

Może niech Biru jeszcze raz kogoś wyznaczy, kto wie o co tu chodzi... na następny tydzień ;)


Ja nikogo nie wyznaczałam i sama nie biore udziału w tej zabawie.
Prosze Adminów o rozwikłanie tej farsy i jesli juz koniecznie trzeba kogos wyznaczyc to niech zrobia to osoby biegłe w tym temacie.
Robię wycof a Tomkowi radze raczej chodzić więcej a mniej pisać.
Vision

Post autor: Vision » 11 stycznia 2012, 13:17

Biru pisze:Ja nikogo nie wyznaczałam i sama nie biore udziału w tej zabawie.
A to przepraszam :) sugerowałem się tym co Czechosłowacja napisał ;)

To jednak jest bardziej zakręcony niż myślałem :D
vertigo

Post autor: vertigo » 11 stycznia 2012, 13:35

Vision pisze: Ale przynajmniej trochę poznaliśmy Czechosłowację i jedno wiemy... że to bardzo tajemniczy człowiek jest ;)
Spróbuję usystematyzować to czego się dowiedziałem o naszym nowym koledze ;)


1. Początkiem jego pasji górołażenia było pęknięte mocowane wózka
2. Kocha żyrafkę - która to żyrafka ma prześliczne oczy zdolne szarością pokrywać świat i okolice. I na tę miłość nic nie poradzi.
3. Świeżość jest dla niego synonimem braku pośpiechu
4. Uważa, że matka jest ważniejsza niż ojciec (ojcowie olani w procesie decyzyjnym odnośnie remontu świetlicy), ale autorytetem jest dla niego ojciec.
5. Uważa, że wszyscy ludzie są przesądni.
6. Boi się kpin sokoła.

Mało, ale zawsze coś :twisted:
Anonymous

........................

Post autor: Anonymous » 11 stycznia 2012, 13:46

Prosze delikatnie o odczepienie się wreszcie od Zyrafki i nie kopiowanie tego wpisu. :pojedynek: Czechosłowacja poszedł o krok za daleko w osobistych wywodach.Będę wdzięczna jesli temat ten zostanie zamkniety raz na zawsze.To nie miejsce na rekolekcje i gorzkie zale.My mamy po górach łazic i miec z tego frajde a nie tworzyc zbedne dzielo pisane.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 11 stycznia 2012, 15:59

Zastanawiam się czy na forum jest osoba która wie dokładnie o co biega w tym temacie, bo ja osobiście to się już całkiem w tym zagubiłem.
Biru pisze:Prosze Adminów o rozwikłanie tej farsy i jesli juz koniecznie trzeba kogos wyznaczyc to niech zrobia to osoby biegłe w tym temacie.
Za bardzo nie wiem jak Admin mają rozwikłać tą, jak to nazwała Biru, farsę, bo generalnie nie ingerujemy w tematy i posty forumowiczów.
Proponuję natomiast by Czechosłowacja wyznaczył może inną osobę, bo faktycznie Ania chyba nie wie, że ma swój tydzień.

To tyle.
ODPOWIEDZ