Tydzień Belissimy

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 07 września 2007, 19:08

Pytanie z innej beczki... :)

Prócz gór, lubie też wycieczki krajoznawcze samochodem i jak wiesz nie przepadam za Łodzią. Ty masz odmienne zdanie dlatego mam dla Ciebie zadanie. Napisz mi przynajmniej trzy powody dla których warto go odwiedzic... Co Tobie się w nim podoba?
zdobyć świata szczyt...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 września 2007, 19:23

Co do Łodzi to podoba mi się jego lokalizacja. Dookoła nie ma sąsiednich miast więc jest tu i spokojnie i "miejsko". Jest się gdzie zabawić i odpocząć w weekend. Drugi powód to że jest w nim dużo sklepów i wszędzie jest blisko :). Trzeci to że jest bardzo dobra komunikacja. Nie tracę czasu dzięki niej :).
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 września 2007, 19:59

Co do twojego opisu Łodzi to mam wrazenie że ty mówiesz o jakieś innej Łodzi, bo byłem tam kilka razy i widziałem coś innego, zresztą jak wiekszość ludzi z innych miast.
Skąd miałaś informacje np. o mnie (Od kogo wiem) czy z forum czy z poza niego
Dlaczego nie opisałaś swego wyglądu, dlaczego go tak pieczołowiecie ukrywasz, podobasz sie sobie uzasadni. (Napisz co widzisz jak stajesz przed lustrem
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 września 2007, 20:29

Informacje o Tobie jak i o reszcie mam tylko z postów na forum. A o tym kiosku dowiedziałam się od Admina (bo sama się zapytałam o szczegóły spoza forum) po Waszej wyprawie. Chyba to nic złego że mi powiedział że prowadziłeś małą firmę :)

A wygląd. Nie wiem czemu się tak stało ale rzeczywiście pominęłam to pytanie. Już nadrabiam zaległości:
Mam 168cm wzrostu. Włosy brązowe, długie lekka za ramiona. Oczy zielonkawe, przechodzące wsiwy kolor - takien nijakie :). Nie jestem gruba ani chuda, myślę że taka w sam raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 września 2007, 20:44

AdamMiko pisze:Co do twojego opisu Łodzi to mam wrazenie że ty mówiesz o jakieś innej Łodzi, bo byłem tam kilka razy i widziałem coś innego, zresztą jak wiekszość ludzi z innych miast.
A w której części byłeś bo ja mieszkam na Batalionów Chłopskich. Jest to ulica z której nawet na Policję mam blisko :). Znajduje się dokładnie w środku otoczona osiedlami Retkinia Północ, Osiedle Hufcowa, Zagrodniki i Plenista. Zapraszam w te rejony to zobaczysz o jakiej Łodzi mówiłam. Jedynym mankamentem są jednokierunkowe, których jest lekko za dużo bo ktoś spoza miasta może się tu nieźle potracić. No i za dużo jest tu skrzyżowań małych uliczek.
Alf

Post autor: Alf » 07 września 2007, 21:19

Wierz mi, że nie biorę tu nikogo za wroga. Po prostu mówię to co myśle i może dlatego tak wychodzi. Proponuję zakończyć ten temat bo niepotrzebnie robimy sobie nerwów na forum. A ma tu być przecież wesoło a nie chamsko :).
Jestem jak najbardziej za :hura: , jednocześnie żywię nadzieję że nie skreśliłaś mnie z listy potencjalnych znajomych :)
A co do Łodzi to są jeszcze fajne ryksze :lol:
Pete

Post autor: Pete » 07 września 2007, 22:38

Belissima a to mnie zdziwiłaś - ja ciągle myślałem, że ta z avataru to Ty :)

I pytania:

- Jak trafiłaś tu na forum ?
- Co chciałabyś zdobyć w polskich górach ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 września 2007, 7:54

Trafiłam tu bo szukałam info o Babiej Górze. A że opis był wyczerpujący to postanowiła zajrzeć na forum i tak już zostałam.

W polskich górach chciałabym zobyć dosłownie wszystko. Uważam, że każde pasmo górskie jest inne i dlatego warto odwiedzić każde z nich.
Anćla

Post autor: Anćla » 08 września 2007, 11:39

Anćla pisze:
Beli gdzie chodziłaś na wagary?
jaką bajkę w dzieciństwie lubialaś a której nie cierpiałaś?
umiesz podrabiać podpisy rodziców?
i najgłupsze pytanie jakie kiedykolwiek w życiu usłyszałaś?
Beli a co z moimi pytaniami? :kukacz:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 września 2007, 12:10

Co sądzisz o seksie na pierwszej randce.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 września 2007, 17:28

Anćla pisze:Beli gdzie chodziłaś na wagary?
jaką bajkę w dzieciństwie lubialaś a której nie cierpiałaś?
umiesz podrabiać podpisy rodziców?
i najgłupsze pytanie jakie kiedykolwiek w życiu usłyszałaś?

Beli a co z moimi pytaniami? :kukacz:
Ups... nie zauważyłam :oops:

1. Chodziłam jak zawsze do sklepów - szybko czas leciał :)
2. Lubiałam zawsze smerfy a nie lubiłam tych japońskich bijatyk :)
3. Podrabiałam je jak trzeba było dawać lewe usprawiedliwienia. Teraz nie korzystam z tego :) ale chyba jeszcze nie zapomniałam :)
4. hmmmmm muszę się głęboko zastanowić... :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 września 2007, 17:29

AdamMiko pisze:Co sądzisz o seksie na pierwszej randce.
Myślę, że taka dziewczyna to dajka :)
Pete

Post autor: Pete » 08 września 2007, 18:26

Co chciałabyś zmienić w swoim życiu ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 września 2007, 20:25

Nie wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia.
Dlaczego uważasz że seks polega na tym że kobieta daje a facet bierze tym dlaciebie jest seks.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 września 2007, 23:21

Pete pisze:Co chciałabyś zmienić w swoim życiu ?
Pete to pytanie w lekko innej wersji już było :)
Noel pisze:6. Czy zmienilabys cos w sobie ? jak tak to co ?
Ostatnio zmieniony 08 września 2007, 23:28 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ