Tydzień Grzegorza

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 kwietnia 2008, 9:40

Grzegorz Twój przepis na Pomorzankę?
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 29 kwietnia 2008, 16:45

Belissima z tego co mi wiadomo to Grześ ma tyle przepisów na nalewki, że jakby je wszystkie zrobił to świat cały by upił :lol:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 29 kwietnia 2008, 19:34

Mosorczyk pisze:Oj z pewnością. Teraz już wiem czemu ta Orawa taka krzywa nieraz jest...
:ha:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 29 kwietnia 2008, 23:05

Potwierdzam słowa Seweryna na Fajkówce. Alkohol można zrobić ze wszytkiego co fermentuje ;) :spoko:
zdobyć świata szczyt...
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 29 kwietnia 2008, 23:09

Grzegorz pisze:Potwierdzam słowa Seweryna na Fajkówce. Alkohol można zrobić ze wszytkiego co fermentuje
To się zgadza. Jak mieszkałem na stancji podczas studiów, to mój gospodarz - nota bene dr biochemii - robił w zimie wino z kompotów podkradanych żonie z piwnicy. Trza przyznać że dawało w czambół :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 kwietnia 2008, 23:54

Grzegorz pisze:Potwierdzam słowa Seweryna na Fajkówce. Alkohol można zrobić ze wszytkiego co fermentuje
Podobno przed wojną Polacy potrafili pędzić bimber nawet z esperalu... :twisted:
Mirek

tydzień grzegorza

Post autor: Mirek » 30 kwietnia 2008, 9:39

Jak możesz to podaj mi przez pw przepis z tych kompotów na wino. Mam tego pól piwnicy i od cholery dżemów. Po wypróbowaniu przepisu zapraszam na degustację :hura: :spoko:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 30 kwietnia 2008, 15:12

mirek pisze:Po wypróbowaniu przepisu zapraszam na degustację
:lol: :lol: :lol:
zdobyć świata szczyt...
Mirek

tydzień grzegorza

Post autor: Mirek » 30 kwietnia 2008, 19:21

Nima ha ha ha to jest prawda.Będziecie się śmiać jak opiszę jak smakuje.Niech tylko Królik poda mi przepis Grzegorz ty też jesteś zaproszony. :hura: :spoko: :winko: :11: :spioch:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 30 kwietnia 2008, 20:22

mirek pisze:Niech tylko Królik poda mi przepis
mirek sorry ale przepisu nie znam. On to robił w wielkiej tajemnicy i tylko na degustację zapraszał. Ale chyba robił się to jak każde inne wino.
Mirek

tydzień grzegorza

Post autor: Mirek » 01 maja 2008, 10:06

Królik nieszkodzi,Mam w tej materii trochę doświadczenia.W latach kartkowych nie takie rzeczy się robiło.Paprobójem pakószajem uwidiom :hura: :spoko: Grzegorz zaproszenie nadal aktualne.Królik do zobaczenia w pociągu do Ostravy. :hura:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 02 maja 2008, 16:14

Jaki jest przepis na Pomorzankę?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 maja 2008, 17:07

Królik pisze:
Grzegorz pisze:Potwierdzam słowa Seweryna na Fajkówce. Alkohol można zrobić ze wszytkiego co fermentuje
To się zgadza. Jak mieszkałem na stancji podczas studiów, to mój gospodarz - nota bene dr biochemii - robił w zimie wino z kompotów podkradanych żonie z piwnicy. Trza przyznać że dawało w czambół :lol:
Świetne... Ubawiłem do łez... :ha: :ha: :ha:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 września 2008, 20:14

W jednym z postów (w innym temacie) napisałeś, że komputery i Linux to Twoje hobby. Mam takie trochę poboczne pytanie: słyszałeś o problemie roku 2038?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Problem_roku_2038
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Ye ... roblem.gif
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 września 2008, 12:09

Mosorczyk pisze:Dodam tylko od siebie, że to forum też będzie miało ten sam problem, jeśli dożyje do tego roku.
A na jakim *niksie siedzi to forum?
ODPOWIEDZ