Tydzień adrians_osw

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rafal
Turysta
Turysta
Posty: 396
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 20:16

Post autor: Rafal » 26 marca 2011, 19:27

Moje jedno pytanko:

Gdyby Złota Rybka mogła spełnić twoje trzy życzenia, to co to by było?
KARPACKIE ŚCIEŻKI - blog - http://karpackiesciezki.blogspot.com
:oki:
adrians_osw
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1192
Rejestracja: 15 sierpnia 2010, 13:22

Post autor: adrians_osw » 26 marca 2011, 21:19

Moje jedno pytanko:

Gdyby Złota Rybka mogła spełnić twoje trzy życzenia, to co to by było?
Poprosiłbym o zdrowie, umiejętności i wiedzę potrzebną by zdobyć Koronę Świata :) Działa mi ona na wyobraźnie bardziej niż dużo trudniejsza Korona Himalajów i Karkorum. Po drugie zawsze chciałem mieć samochód szwedzkiej marki Koenigsegg. No i po trzecie jeśli rybka była by na tyle władna to o zdrowie dla rodziny i wszystkich znajomych :)
--->>>flickr<<<---
adrians_osw
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1192
Rejestracja: 15 sierpnia 2010, 13:22

Post autor: adrians_osw » 27 marca 2011, 21:49

7. Powiedz czym może się pochwalić Twoja miejscowość, a co byś w niej zmienił/a
Chyba większości osób Oświęcim kojarzy się z byłym hitlerowskim obozem zagłady Auschwitz - Birkenau. Przez pryzmat obozu postrzegane jest całe miasto, ba nawet są ludzie którzy nie wiedzą o istnieniu miasta i myślą, że Oświęcim to tylko osób. Fajnie by było jakby przełożyć zainteresowanie i ruch w Auschwitz na popularność całego miasta. Bo na razie wygląda to tak, że turysta przyjeżdża do Oświęcimia zwiedza Auschwitz i wyjeżdża. Gdyby tak jeszcze zwiedzili stare miasto, zamek, bunkry z czasów II wojny światowej. Wtedy zostaliby na noc, wydali trochę pieniędzy w knajpkach i ogólnie całe miasto mocno by na tym zyskało. A potencjał jest ogromny gdyż w ubiegłym roku obóz zwiedziło 1,45mln osób. To jest 1,45mln ludzi rocznie w 40 tys. mieście. Absolutny rekord Polski. Wyprzedzamy takie obiekty jak Licheń czy Malbork. Tylko duże miasta jak Kraków czy Warszawę odwiedza więcej turystów. Niestety Oświęcim nie wykorzystuje swojej szansy.
--->>>flickr<<<---
ODPOWIEDZ