Tydzień adrians_osw

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

adrians_osw
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1192
Rejestracja: 15 sierpnia 2010, 13:22

Tydzień adrians_osw

Post autor: adrians_osw » 21 marca 2011, 8:08

Tym razem tydzień przypadł mi więc czekam na wasze pytania :)

Może od razu kilka podstawowych informacji. Jak łatwo się domyślić po nicku na imię mam Adrian, mam 22 lata, mieszkam w Oświęcimiu. Po górach chodzę od lat dwóch. Namówił mnie do tego i "zaraził" pasją mój przyjaciel Łukasz.
--->>>flickr<<<---
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 21 marca 2011, 8:26

Adrian, a oto pytania od Administracji.
1. Przedstaw swoją osobę w kilku zdaniach, może jakieś zdjęcie
2. Twoje ulubione góry to ... i dlaczego, a może jeszcze w nich nie byłeś/łaś
3. Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy - czy już Ci się to kiedyś zdarzyło
4. Opisz swoje wady i zalety
5. Która pora roku i dlaczego

Wiosna
Obrazek

Lato
Obrazek

Jesień
Obrazek

Zima
Obrazek

Zdjęcia zaczerpnięto ze strony http://www.murowaniec.e-tatry.pl/index.php?m=galeria

6. Podaj przepis na Twoje ulubione danie
7. Powiedz czym może się pochwalić Twoja miejscowość, a co byś w niej zmienił/a
8. Wrażenia po tym teledysku http://www.youtube.com/watch?v=9pkLDEEs20U

9. Patrzysz przez okna swojego mieszkania/domu - co widzisz – może sfotografuj
10. Jak często robisz zakupy przez Internet i co najczęściej kupujesz - czy reklama ma na to wpływ i jak duży
11. Dokończ historię w kilku zdaniach:

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma lasami...


12. Pochwal się swoimi trzema ulubionymi zdjęciami
13. Opowiedz kawał, który Cię najbardziej rozśmieszył :)
14. Jak tutaj trafiłeś i jaka jest twoja opinia o forum na dzień dzisiejszy
15. Wierzysz w podania ludowe, przesądy, wróżby, horoskopy
16. Twoje motto życiowe brzmi ...
17. Kto jest dla ciebie autorytetem i dlaczego
18. Co byś nam aktualnie polecił/ła do przeczytania z prasy, literatury, a może jakiś film do obejrzenia lub sztukę teatralną
19. Twoje cele na przyszłość w życiu osobistym i zawodowym
20. Kim chciałe/aś zostać, jak byłe/aś dzieckiem

Pytanie bonusowe:
Kogo wyznaczasz na następny tydzień do gry - uprzedź tą osobę na PW i zadaj jej też swoje co najmniej 3-y pytania :)
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
adrians_osw
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1192
Rejestracja: 15 sierpnia 2010, 13:22

Post autor: adrians_osw » 21 marca 2011, 11:23

1. Przedstaw swoją osobę w kilku zdaniach, może jakieś zdjęcie
Tak jak napisałem mam 22 lata. Z wykształcenia jestem Informatykiem o specjalizacji grafika komputerowa. Tym też staram się zajmować choć ostatnio większość zleceń wykonuje dla telewizji kablowej.
Zdjęcie:
Obrazek
2. Twoje ulubione góry to ... i dlaczego, a może jeszcze w nich nie byłeś/łaś
Bardzo imponują mi samotnie stojące góry wybijające się ponad otoczenie. Dlatego moim marzeniem jest wejść na Kilimandżaro. Szczególnie piękne są zdjęcia z dzikimi zwierzętami na pierwszym planie i najwyższą górą Afryki w tle.
3. Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy - czy już Ci się to kiedyś zdarzyło
Nigdy nie udzielałem pierwszej pomocy. Niestety obawiam się, że w razie potrzeby pomoc jaką bym udzielił nie byłaby profesjonalna gdyż wiedza którą posiadam w tym temacie jest niewielka.
4. Opisz swoje wady i zalety
Z wad na pewno lenistwo, o zaletach ciężko mówić - raczej ktoś kto mnie zna powinien takie wskazać. O ile jakieś są ;)
5. Która pora roku i dlaczego
Zdecydowanie wiosna. Nie ma nic piękniejszego niż przyroda budząca się do życia.
15. Wierzysz w podania ludowe, przesądy, wróżby, horoskopy
Zdecydowanie NIE :)
16. Twoje motto życiowe brzmi ...
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni :)

cdn...
--->>>flickr<<<---
adrians_osw
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1192
Rejestracja: 15 sierpnia 2010, 13:22

Post autor: adrians_osw » 21 marca 2011, 13:57

6. Podaj przepis na Twoje ulubione danie
Przeważnie wole jeść to co gotuje moja mama ale to są zbyt skomplikowane danie i nie znam przepisów. Natomiast z tego co sam robię najbardziej lubię parówki w cieście francuskim. Ciasto francuskie kupuje gotowe, do tego parówki (ja kupuje berlinki) i żółty ser. Ciasto francuskie kroimy na takie kawałki, żeby zawinąć parówkę (ale tak, że z każdej strony wystaje ok. 2cm parówki). Zawijamy parówkę w ciasto dodając do środka jeszcze plaster żółtego sera. Do piekarnika rozgrzanego na około 200 stopni i piec aż będzie dobre :) Można jeść samo, z ketchupem lub sosem czosnkowym.
8. Wrażenia po tym teledysku http://www.youtube.com/watch?v=9pkLDEEs20U
Co by tu powiedzieć. Piękne widoki, góry, męska przyjaźń. Mimo wszystko zamiast pomagać wejść mu na szczyt lepiej było zawrócić, wezwać lekarza.
9. Patrzysz przez okna swojego mieszkania/domu - co widzisz – może sfotografuj
Z mojego pokoju mniej więcej taki widok:
Obrazek
10. Jak często robisz zakupy przez Internet i co najczęściej kupujesz - czy reklama ma na to wpływ i jak duży
Kupuje przez internet tylko gdy cena jest wyraźnie niższa niż w normalnym sklepie. Nie kupuje przez internet ciuchów ani butów. Ogólnie reklama na pewno ma wpływ na to co się kupuje. Reklama jest w stanie zwrócić moją uwagę na jakiś towar. Lecz jeśli czegoś nie potrzebuje lub nie chce to nawet najlepsza reklama nie pomoże.
12. Pochwal się swoimi trzema ulubionymi zdjęciami
Ciężko wybrać ulubione, może wybiorę takie które na pewno lubię choć nie wiem czy są ulubione ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
--->>>flickr<<<---
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1421
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 23 marca 2011, 20:51

adrians_osw ....! :no: Pobudka !
Zgodziłeś się wziąść udział w zabawie , to odpowiadaj na pytania .
Pytania ode :slo: mnie :
1. Czy lubisz czytać książki. Jeśli tak , to czy czytasz tylko jedną , czy kilka na raz ?
2. Czy uprawiasz jakieś sporty , pomijając te związane z górami ?
3. czy znasz dobrze jakieś języki obce ?
4. Ulubione trunki > Jeśli koktajle , proszę podać przepis >
5. No , i uprzedzając zwyczajowe pytanie Mirka : Czy lubisz salceson ? :twisted:
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
adrians_osw
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1192
Rejestracja: 15 sierpnia 2010, 13:22

Post autor: adrians_osw » 24 marca 2011, 8:33

Nie spałem tylko czekałem na więcej pytań ;)
1. Czy lubisz czytać książki. Jeśli tak , to czy czytasz tylko jedną , czy kilka na raz ?
Nie czytam jakoś dużo, ale kilka w roku udaje mi się przeczytać. Nie praktykowałem jeszcze zwyczaju czytania kilku na raz, obawiam się, że pogubiłbym wątki jeśli czytałbym ze trzy jednocześnie. Ostatnio czytałem głównie książki o tematyce górskiej ale też Silmallirion i Dzieci Hurina Tolkiena.
2. Czy uprawiasz jakieś sporty , pomijając te związane z górami ?
Ogólnie ze sportami jestem związany dość mocno. Od przedszkola aż po szkołę średnią pływałem w Oświęcimskim klubie, tym samym w którym Paweł Korzeniowski. Przez rok grałem też w piłkę nożną. Jeździłem trochę na rowerze szosowym. Czasem grywam z kolegami w tenisa. Tak, że sportu mi nie brakuje ;)

Na więcej pytań odpowiem jak wrócę z pracy.
--->>>flickr<<<---
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1421
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 24 marca 2011, 9:23

adrians_osw pisze:Nie spałem tylko czekałem na więcej pytań
O.K. :spoko: , tylko nie odpowiedziałeś na wszystkie pytania Halinki...
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
adrians_osw
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1192
Rejestracja: 15 sierpnia 2010, 13:22

Post autor: adrians_osw » 24 marca 2011, 13:21

13. Opowiedz kawał, który Cię najbardziej rozśmieszył :)
Sytuacja rozgrywa się na basenie. Ratownik zwraca się do jednego z kąpielowiczów.
- Pan już do wody nie wchodzi, koniec na dziś!
- Ale dlaczego??
- Bo pan sikasz do wody!
- Ale wszyscy sikają...
- Ale tylko pan z trampoliny!

:)

14. Jak tutaj trafiłeś i jaka jest twoja opinia o forum na dzień dzisiejszy
Oj dokładnie nie pamiętam jak trafiłem, chyba najpierw natrafiłem na stronę a później na forum. Chyba opisów szlaków szukałem. Forum wyróżnia się tym, że nie panują tu ciągłe kłótnie jak na innych forach. Nie ma rozmów PO vs PiS itp. Ogólnie sympatyczna atmosfera, a i można zaczerpnąć ciekawych informacji.
5. No , i uprzedzając zwyczajowe pytanie Mirka : Czy lubisz salceson ? :twisted:
Kilka razy jadłem ale nie przypadł mi do gustu :P
3. czy znasz dobrze jakieś języki obce ?
Niestety nie :( chciałby nauczyć się dobrze przynajmniej angielskiego, ale pracuję na miejscu, podróżowałem też głównie po Polsce więc jakoś tak wyszło. Chyba najwyższy czas to zmienić.
4. Ulubione trunki > Jeśli koktajle , proszę podać przepis >
Jeśli liczycie na jakieś drinki to was zawiodę :/ Nie jestem smakoszem alkoholi, ogólnie rzadko pije procenciki a jak już to przeważnie piwo. Tu najczęściej Heineken lub Calsberg. Z napojów na codzien Coca-Cola lub Chery Coce. W góry lubię wziąć Red Bulla na wzmocnienie :)
19. Twoje cele na przyszłość w życiu osobistym i zawodowym
Nie mam daleko wybiegających planów w przyszłość. W tym roku chciałbym na jesień kupić nowy samochód, a z życia zawodowego chciałbym rozkręcić bardziej własny biznes ;)
20. Kim chciałe/aś zostać, jak byłe/aś dzieckiem
Prezydentem, królem, jakimś ważnym generałem :P Ogólnie chciałem rządzić ;) Takie dziecięce ambicje :)

Czekam na więcej pytań :)
--->>>flickr<<<---
Awatar użytkownika
Inga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 839
Rejestracja: 20 marca 2010, 0:48

Post autor: Inga » 25 marca 2011, 19:15

1. Czy jest jakieś miejsce w górach, w które szczególnie chętnie wracasz?
2. Czego najbardziej nie lubisz jeść?
3. Jakie muzyki słuchasz?
4. Jakie filmy lubisz oglądać?
5. Czy udzielasz się również na innych górskich forach (jak tak to jakich)/
4. Na jakim szczycie najbardziej Ci się podobało?
"Szalony kto sądzi, że ludzkiego szczęścia trzeba szukać w zaspokajaniu pragnień,
przekonany, że dla idących liczy się przede wszystkim dojść do kresu.
A kresu przecież nigdy nie ma."
Antoine de Saint-Exupéry
adrians_osw
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1192
Rejestracja: 15 sierpnia 2010, 13:22

Post autor: adrians_osw » 25 marca 2011, 19:39

1. Czy jest jakieś miejsce w górach, w które szczególnie chętnie wracasz?
Ogólnie chętnie wracam zawsze w tatry. Za każdym razem z tą samą pasją patrze już z samochodu jak na horyzoncie pojawiają się szczyty :) Na pewno z wielką radością wracam do schroniska Murowaniec gdzie poznałem już wielu fajnych ludzi. Szczególnie podczas ostatniego pobytu.
2. Czego najbardziej nie lubisz jeść?
Jest więcej rzeczy których nie jadam, dość wybredny jestem. Nigdy nie odważyłem się np. spróbować flaczków.
3. Jakie muzyki słuchasz?
Kiedyś głównie Rap Hip-Hop. Obecnie nie mam jakiś szczególnych preferencji. Najwięcej słucham radia w samochodzie ;)
4. Jakie filmy lubisz oglądać?
Zdecydowanie komedie. Kac Vegas to dla mnie mistrzostwo świata :D
5. Czy udzielasz się również na innych górskich forach (jak tak to jakich)/
Na górskich nie.
6. Na jakim szczycie najbardziej Ci się podobało?
Trudne pytanie. Ale chyba na Sławkowskim Szczycie, piękne widoki, szczyt nieco w chmurach więc były dawkowana, ale cierpliwie czekając zobaczyliśmy praktycznie wszystkie szczyty Tatr Wysokich. Dużo satysfakcji dało mi też zimowe wejście na Pośrednią Turnie.
--->>>flickr<<<---
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 25 marca 2011, 20:07

1. Czy masz inną pasję niż góry?
2. Czy umiesz tańczyć ?
3. Grasz na jakimś instrumencie?
4. Masz w domu zwierzaka?
5. Czy można Cię wyprowadzić z równowagi?
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 25 marca 2011, 20:23

Adrian, nie wiem, czy to wynika z Twojej taktyki, czy z cech charakteru, że wciąż nie odpowiedziałaś na nasze niektóre pytania?
Mariusz G. pisze: No , i uprzedzając zwyczajowe pytanie Mirka : Czy lubisz salceson ?
Odkąd jestem na forum to pytanie zawsze zadawał Templar!

Mój zestawik: :)
1. Gdzie pracujesz, co tam robisz i czy lubisz swoją pracę?
2. Czy masz dziewczynę? Czy chodzi z Tobą po górach? A jeśli nie masz - czy to ważne dla Ciebie, żeby lubiła górołażenie?
3. Lubisz słodycze? W jakiej postaci?
4. Jesteś sową, czy skowronkiem?
5. Jesteś eksta-, czy introwertykiem?
6. Umiesz słuchać innych?
7. Zabierasz "łebków" jadąc samochodem?
8. W konflikcie jesteś raczej zwolennikiem gwałtownej kłótni, czy cichych dni?
adrians_osw
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1192
Rejestracja: 15 sierpnia 2010, 13:22

Post autor: adrians_osw » 26 marca 2011, 10:12

Adrian, nie wiem, czy to wynika z Twojej taktyki, czy z cech charakteru, że wciąż nie odpowiedziałaś na nasze niektóre pytania?
Nad trudniejszymi muszę dłużej pomyśleć, więc bardziej jest to taktyka. Mam nadzieję, że się nie gniewacie. Na prostsze staram się odpowiadać bardo szybko.
17. Kto jest dla ciebie autorytetem i dlaczego


Nad tym pytaniem myślę od początku tygodnia i muszę stwierdzić, że nie ma osoby którą mógłbym uznać za mój autorytet. Nie mam kogoś na kim chciałbym się wzorować. Jest kilku sportowców, których darzę wielką sympatią i szacunkiem za to czego dokonali ale nie nazwałbym ich autorytetami, za mocne słowo :)
18. Co byś nam aktualnie polecił/ła do przeczytania z prasy, literatury, a może jakiś film do obejrzenia lub sztukę teatralną
W grudniu miałem przyjemność zobaczyć spektakl "Tak wiele przeszliśmy, tak wiele przed nami", wystawiony przez Teatr Polski w Bielsku-Białej. Polecam, choć nie wiem czy nadal jest w repertuarze. Pojawia się nawet wątek górski gdy jedni z bohaterów podziwiają panoramę Bielska z Szyndzielni :)
1. Czy masz inną pasję niż góry?
Tak jak wspominałem wcześniej, sport w prawie każdej postaci. Góry są o tyle piękne, że człowiek może się w nich realizować w każdym wieku. Natomiast w innych sportach, trzeba zacząć w młodym wieku. Zresztą ciężko nazwać chodzenie po górach sportem, lepiej pasuje właśnie słowo pasje. W każdym razie, w zależności od umiejętności można sobie wyznaczać jakieś cele, dla jednego będzie to wejście na Rysy, dla innego na Mount Blanc. W każdym razie można się realizować podobnie jak w sporcie, a sport zawsze był moją pasją :)
2. Czy umiesz tańczyć ?
3. Grasz na jakimś instrumencie?
Dwa razy, a nawet trzy razy nie, ponieważ śpiewać też nie potrafię :)
4. Masz w domu zwierzaka?
Mam pół rocznego kota brytyjskiego. Jak chcecie mogę wrzucić jakieś zdjęcie :)
5. Czy można Cię wyprowadzić z równowagi?
8. W konflikcie jesteś raczej zwolennikiem gwałtownej kłótni, czy cichych dni?
Na te dwa pytanie mogę odpowiedzieć jednocześnie. Tak, można wyprowadzić mnie z równowagi choć nie jest to łatwe. Ale jak już się to komuś uda to wole się pokłócić, wykrzyczeć i szybko pogodzić niż bawić w ciche dni :)
2. Czy masz dziewczynę? Czy chodzi z Tobą po górach? A jeśli nie masz - czy to ważne dla Ciebie, żeby lubiła górołażenie?
Jest pewna dama z którą się spotykam :) Nie chodzi jak na razie ze mną po górach, delikatnie ją do tego namawiam, ale nic na siłę. Właściwie uważam, że dobrze jest mieć w związku takie różne własne hobby. Aby każdy miał tą swoją "odskocznie" gdzie może się realizować.
3. Lubisz słodycze? W jakiej postaci?
No ba :) W każdej postaci. Ale najlepsze to są czekolady nadziewane na owocowo, albo owoce w czekoladzie :)
6. Umiesz słuchać innych?
Staram się. Dużo zależy od tego co rozmówca ma do powiedzenia.
5. Jesteś eksta-, czy introwertykiem?
Bardziej chyba ekstra.
4. Jesteś sową, czy skowronkiem?
Sowa kojarzy mi się z taką książkową wiedzą, natomiast skowronek z beztroską. Ciężko mi się utożsamiać z którymś.
--->>>flickr<<<---
Awatar użytkownika
Atria
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 495
Rejestracja: 20 września 2010, 21:37

Post autor: Atria » 26 marca 2011, 15:06

adrians_osw pisze:Cytat:
4. Jesteś sową, czy skowronkiem?


Sowa kojarzy mi się z taką książkową wiedzą, natomiast skowronek z beztroską. Ciężko mi się utożsamiać z którymś.

w pytaniu chyba bardziej chodzi o to czy lubisz wstawać rano czy raczej siedzieć po nocy ;)
"Historii nie da się przewidzieć, tyle wiem jako historyk..."
adrians_osw
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1192
Rejestracja: 15 sierpnia 2010, 13:22

Post autor: adrians_osw » 26 marca 2011, 15:20

Nie lubię wstawać rano :) Lubie długi sen od 23 do 8 rano :P
--->>>flickr<<<---
ODPOWIEDZ