Tydzień Noela

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 września 2007, 7:40

Czy uważasz że inne góry poza Tatrami są gorsze?
Uwazam ze jest 1000 pasm górskich ładniejszych od Tatr :) , ale w Polsce najbardziej podobają mi sie właśnie Tatry .
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 września 2007, 12:21

Nieżle mamy wojne, Moje osobiste zdanie jest takie że wszystkie pasma górskie są ciekawe, ale Tary mają coś w sobie, zresztą to są jedne z nielicznych gór które wymagają wysiłku, bo tam by coś zobaczyć trzeba poświecić cały dzień, a np. Pininy można przejsć całe w dwa dni, a np. Babią można zdobyć Admin ile trzy razy dziennie. Zresztą każdemu podoba się co innego. Ale każdy musi przyznać że tary w Polsce są górami wyjątkowymi, niepowtarzalnymi, którymi w każdym wywwołąją jakieś emocje. A co do Noela to kto jak kto ale on raczej nikogo z góry nie traktuje,
Anćla

Post autor: Anćla » 15 września 2007, 15:04

zgadzam sie z Tobą tzn mamy wojne i Tatry mają coś w sobie czego nie ma w innych górach :jupi: ale najlepiej zakończyć ten temat stwierdzeniem że o gustach sie nie dyskutuje a my i tak jesteśmy grupą trzymającą władzę bo wszystcy pniemy się w górę a przynajmniej bardzo chcemy :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 września 2007, 19:58

A co powiecie na temacik w którym porozmawiamy sobie właśnie o tym. Przedstawimy tam piękne miejsca i to czego nie ma w innych górach.
Założyłam już nowy temat w dziale Turystyka górska.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 października 2007, 7:08

1. Noel kogo chcialbyś poznać najbardziej z forum a kto Cię denerwuje? Tylko mów szczerze bez bicia :)

2. Jeśli już zaczniesz wspinaczkę to od czego zaczniesz?

3. Do czego czujesz największy respekt w górach?
MałaBee

Post autor: MałaBee » 03 października 2007, 7:39

Czytałam cały Twój temat i mogę wywnioskować (nie wiem jak jest naprawdę) że dużo czytasz książek o górach i nie tylko. Czy czasem Twoja wiedza teoretyczna nie "blokuje" Cię w górach? Mam na myśli Przełęcz pod Chłopkiem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 października 2007, 8:35

Belissima pisze:1. Noel kogo chcialbyś poznać najbardziej z forum a kto Cię denerwuje? Tylko mów szczerze bez bicia :)

2. Jeśli już zaczniesz wspinaczkę to od czego zaczniesz?

3. Do czego czujesz największy respekt w górach?
1. Myśle że Królika najbardziej chciałbym poznać ... kto mnie denerwuje ? ciezko mnie wyprowadzić z rownowagi , z natury jestem spokojny , a forumowe pogaduchy mnie nie ruszaja . Ale odpowiadajac szczerze to nie lubie osob, ktore oceniaja mnie, a nie znaja :)

2. Mam swojego mentora w najblizszym czasie on bedzie moim senseiem :) , a po okresie zimy na pewno kurs skałkowy ( teraz regularnie bouldering i panel ) .

3. Do sil przyrody , jestesmy niczym w porownaniu z jej sila .
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 października 2007, 8:46

MałaBee pisze:Czytałam cały Twój temat i mogę wywnioskować (nie wiem jak jest naprawdę) że dużo czytasz książek o górach i nie tylko. Czy czasem Twoja wiedza teoretyczna nie "blokuje" Cię w górach? Mam na myśli Przełęcz pod Chłopkiem.
Czytam rzeczywiscie sporo ( jesli mam czas ) , wiedza teoretyczna jest mi raczej pomocna . Czytajac tego typu ksiazki poszerza sie wyobraznia i swiadomosc tego co moze Cie spotkac w gorach . Przy dobrej pogodzie Przelecz pod Chlopkiem jest w miare bezpieczna , pogoda w ktorej wchodzilismy na ta przelecz byla raczej niepewna ( mogloby padac , chmury gestnialy i sie obnizaly ) , dopiero na podejsciu na kluczowych trudnosciach chmury zaczely sie powoli podnosic , tak ze przy zejsciu mielismy piekna widocznosc. Podstep Adasia i Michala , moja ciekawosc i chec wejscia na gore , wygraly nad ostroznoscia . ( nie zaluje z perspektywy czasu ze tam bylem , ale mysle ze z wiekiem dojrzeje do takich sytuacji ) . Wielu ludzi oddalo zycie przez wchodzenie na jakies szczyty mimo pogarszajacej sie pogody .
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 03 października 2007, 16:24

Noel pisze:Myśle że Królika najbardziej chciałbym poznać ...
Noel czuję się zaszczycony :oops:
Mam nadzieję, że się kiedyś spotkamy. A właściwie to na to liczę... :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lutego 2008, 20:17

1. Skąd taki nick na forum? Pytam, bo do mnie do pracy przychodziły materiały elektryczne opatrzone nazwą NOEL.
2. Komputera używasz coś więcej (hobby czy coś w tym stylu), czy tylko tyle ile potrzebujesz?
3. Ulubiona gra komputerowa?
4. Lubisz samochody? Jakiej marki?
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 21 lutego 2008, 20:25

Noel pisze:Myśle że Królika najbardziej chciałbym poznać ...
Noel mam nadzieję, że Cię nie zawiodłem... :zoboc:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lutego 2008, 20:51

1. Skąd taki nick na forum? Pytam, bo do mnie do pracy przychodziły materiały elektryczne opatrzone nazwą NOEL.
2. Komputera używasz coś więcej (hobby czy coś w tym stylu), czy tylko tyle ile potrzebujesz?
3. Ulubiona gra komputerowa?
4. Lubisz samochody? Jakiej marki?
1.Kiedys lubiłem zespół Oasis którego jednym z wokalistów był właśnie Noel Gallagher :)
2. Komputer ... i rozrywka, i wszelkiego rodzaju programy do projektowo-obliczeniowe.
3.Quake 1
4.Lubie samochodypod względem konstrukcyjno-estetycznym, ale jestem lekko uposledzony pod tym wzgledem że nie mam prawa jazdy ( 7 lat temu po 3 probach dałem sobie spokoj ). Ulubiona marka ... chyba Aston Martin :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lutego 2008, 20:52

Królik pisze:Noel powiedział/-a:
Myśle że Królika najbardziej chciałbym poznać ...

Noel mam nadzieję, że Cię nie zawiodłem... :zoboc:
Ty mnie na pewno nie zawiodłeś ... ja zawiodłem sam siebie, chciałem Was lepiej poznać, a zamiast tego padłem jak kłoda :P
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 21 lutego 2008, 20:54

Noel pisze:zamiast tego padłem jak kłoda
górskie powietrze, wędrowanie, górskie zmęczenie... :zoboc: robią swoje... :oki:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lutego 2008, 21:09

Noel pisze:7 lat temu po 3 probach dałem sobie spokoj
To szkoda, bo teraz trudniej jest zdać, jest mniej placu a więcej "miasta", po którym trzeba jeździć chyba nie mniej niż czterdzieści minut (co do trudności, to wypowiedź podszyta lekką nutą subiektywizmu). A jak będziesz w przyszłości próbował, to mogą się czepiać tego kursu co robiłeś siedem lat temu.

Noel pisze:Ulubiona marka ... chyba Aston Martin :)
A który model dokładnie?

Noel pisze:a zamiast tego padłem jak kłoda :P
To była wspólna decyzja, że idziemy spać, bo już było późno, a wstawanie była zaplanowane wcześnie. Ty usnąłeś wcześniej, inny później; takie osobiste preferencje każdego człowieka.
ODPOWIEDZ