Tydzień Noela

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Tydzień Noela

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2007, 10:47

Na naszym wyjezdzie wpadlismy na pomysl zrobienia takiego czegos :) , dokladniej to Adas to wymyslil, a ja zgodzilem sie zapoczatkowac ta zabawe.
Mozecie zadawac jakiekowliek pytania ( nie ma glupich pytan sa tylko glupie odpowiedzi ) , ja postaram sie na nie odpowiedziec ;) .

Aha kazda osoba wyznacza nastepna zaraz na poczatku ;) , jesli ktos sie nie zastosuje mysle Michał sie nim osobiscie zajmie 8) . Ja od razu wyznaczam po sobie AdasiaMiko :twisted:

Zaczynamy Wiec :

Obrazek

To ja :P

Tak w malym skrocie :

Na imie mam Adam , mieszkam w Katowicach i mam prawie 24 lata ;)

Studiuje Automatyke i Robotyke w Gliwicach , jestem na 5 roku .
Lubie robic Wszystko , chodzic po gorach , plywac na morzu , jesc , bawic sie , chlac i wiele wiele innych . Pytajcie o co chcecie ;) Peace .
Anćla

Post autor: Anćla » 07 sierpnia 2007, 12:23

fajny pomysl:) to ja mam pytanie gdzie tamto zdjecie zrobiles?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2007, 14:33

Noel jak było na tym zjeździe? Domyślam się że było pięknie zresztą jak zawsze. A i czy dużo pijesz w górach?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2007, 16:12

Zdjecie zostalo zrobione na Wielkim Krywaniu w paśmie Mała Fatra ;)

CZy duzo pije w gorach ... hmmm czy ja wiem to jest pojecie wzgledne, ale od jednego piwka w zwyz zaczynam 8) . Przyznam sie ze na zjezdzie chyba maksymalnie w jeden dzien 2 walnalem wiec raczej nie wiele jak na 80 kg osobnika plci meskiej.

Na zjezdzie bylo super :) , zreszta Tatry to moje ulubione gory i tylko pogoda mogla cokolwiek popsuc .
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2007, 18:35

Ja Wam bede wiecej pytan zadawal wiec mscijcie sie zawczasu :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 08 sierpnia 2007, 7:20

Jakie góry (pasmo) najbardziej lubisz??
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 sierpnia 2007, 10:05

Moje ulubione Pasmo górskie to oczywiscie Tatry :) , a Zachodznie odwiedze na pewno ;) ale jakos juz zamierzam spac bardziej w schrosnikach niz stacjonarnie .

Reklamowalem w zyciu moze + - 1 .... okolo 8 razy :] .
Anćla

Post autor: Anćla » 08 sierpnia 2007, 10:17

o no wiec zalozmy grupe sfrustrowanych klientow bo ja tez wszystko musze oddawac do reklamacji... m in przez naprawe plecaka gorskiego nie moglam jechac w bieszczady i w tatryz Wami ;( a na babiej w zmarzlam bo spiwor sie zbuntował :twisted: kobieta w sklepie gdzie kupowalam plecak powiedziala mi ze chyba faktycznie jestem pechowa bo to u nich 1 reklamacja i lekka sugestie strzelila ze moze powinnam komus zlecac bojowe zadanie zakupow dla mnie :D

o wiec mam pytanie dla Ciebie jak to sie dzieje ze wybierasz pechowe rzeczy?:) i dwa czy masz jakis pomysl aby wyeliminowac ta dziwna przypadlosc? :D
jak dobrze wiedziec ze nie tylko ja miewam przeprawy z paragonami :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 sierpnia 2007, 10:42

Jakie piwo najbardziej Ci smakuje? :lol: :lol: :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 sierpnia 2007, 10:43

Heh metady zadnej niestety nie mam bo po tym wyjezdzie w Tatry musze reklamowac kijki i buty ;). Jedyna metoda to kupowac w miare firmowe rzeczy bo ich reklamacje sa lepiej rozpatrywane. Albo tez poprosze kogos zeby za mnie robil zakupy :]
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 sierpnia 2007, 10:44

Tyskie :) , lane .
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 08 sierpnia 2007, 13:12

A dlaczego musisz reklamować buty? coś z nimi nie tak?
Pete

Post autor: Pete » 08 sierpnia 2007, 16:12

Chodzisz tylko po Tatrach ? :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 sierpnia 2007, 16:38

Buty musze reklamowac bo sie podeszwa od skory odlepia , tzn. takie male pekniecia sie pojawily, ale dlugo to nie wytrzyma wiec lepiej reklamowac za wczasu ;) .

Chodze wszędzie po gorach , w zaleznosci czy mam czas , pieniadze i ochote ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 sierpnia 2007, 17:31

Jakich używasz butów do chodzenia po górach?Jakie kobiety Ci się podobają? :twisted: :twisted: :twisted:
ODPOWIEDZ