Tydzień Kobiego

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kobi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 16:02

Tydzień Kobiego

Post autor: Kobi » 28 lutego 2011, 10:05

Zostałem następcą Mosor reinkarnacja, więc czekam na Wasze pytania...
Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 28 lutego 2011, 13:16

Kobi- oto pytania od Administracji..
1. Przedstaw swoją osobę w kilku zdaniach, może jakieś zdjęcie
2. Twoje ulubione góry to ... i dlaczego, a może jeszcze w nich nie byłeś/łaś
3. Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy - czy już Ci się to kiedyś zdarzyło
4. Opisz swoje wady i zalety
5. Która pora roku i dlaczego

Wiosna
Obrazek

Lato
Obrazek

Jesień
Obrazek

Zima
Obrazek

Zdjęcia zaczerpnięto ze strony http://www.murowaniec.e-tatry.pl/index.php?m=galeria

6. Podaj przepis na Twoje ulubione danie
7. Powiedz czym może się pochwalić Twoja miejscowość, a co byś w niej zmienił/a
8. Wrażenia po tym teledysku http://www.youtube.com/watch?v=9pkLDEEs20U

9. Patrzysz przez okna swojego mieszkania/domu - co widzisz – może sfotografuj
10. Jak często robisz zakupy przez Internet i co najczęściej kupujesz - czy reklama ma na to wpływ i jak duży
11. Dokończ historię w kilku zdaniach:

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma lasami...


12. Pochwal się swoimi trzema ulubionymi zdjęciami
13. Opowiedz kawał, który Cię najbardziej rozśmieszył :)
14. Jak tutaj trafiłeś i jaka jest twoja opinia o forum na dzień dzisiejszy
15. Wierzysz w podania ludowe, przesądy, wróżby, horoskopy
16. Twoje motto życiowe brzmi ...
17. Kto jest dla ciebie autorytetem i dlaczego
18. Co byś nam aktualnie polecił/ła do przeczytania z prasy, literatury, a może jakiś film do obejrzenia lub sztukę teatralną
19. Twoje cele na przyszłość w życiu osobistym i zawodowym
20. Kim chciałe/aś zostać, jak byłe/aś dzieckiem

Pytanie bonusowe:
Kogo wyznaczasz na następny tydzień do gry - uprzedź tą osobę na PW i zadaj jej też swoje co najmniej 3-y pytania :)
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
K4R

Post autor: K4R » 28 lutego 2011, 16:56

kobi-83  Skąd ten nick ?
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 28 lutego 2011, 18:27

Kobi strasznie się cieszę, że to Twój tydzień.

1. Czy znałeś kogoś z GS osobiście zanim pojechałeś na pierwszy zjazd?
2. Który zjazd był Twoim pierwszym? Bieszczady czy Pieniny? A może uczestniczyłeś wcześniej w spotkaniach klubowych?
3. Czym zajmujesz się na codzień? (Pracujesz, a może studiujesz?)
4. Masz jakieś inne hobby niż góry?
5. W jaki sposób przejawia się Twoja pasja górska, czy to chodzenie po szlakach (lub poza nimi :kukacz: ), czy może zapisany jesteś w jakimś jeszcze innym klubie (typu PTTK), czytasz książki, uczestniczysz w kursach itd.?
6. Wolisz podróżować pociągiem czy samochodem?

Pozdrawiam :)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 lutego 2011, 19:24

K4R pisze:kobi-83 Skąd ten nick ?
tez mnie to interesuje. Czy to coś od Kobiego z LA Lakers?
Awatar użytkownika
Kobi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 16:02

Post autor: Kobi » 28 lutego 2011, 22:20

HalinkaŚ pisze:1. Przedstaw swoją osobę w kilku zdaniach, może jakieś zdjęcie
1. Mam na imię Grzegorz mam 27 lat mieszkam w Rybniku. Dwa lata temu skończyłem studia o specjalności maszyn i urządzeń górniczych i wiertniczych. Już prawie rok temu powinienem ukończyć studia uzupełniające , niestety dostałem jakiegoś lenia i prawdopodobnie uda mi się to zrobić dopiero w tym miesiącu  Na co dzień pracuję parę metrów pod ziemią ( jakieś 1000). Lubię moją pracę zwłaszcza że jest ona związana z ukończonym kierunkiem studiów.
Moją fotkę można znaleźć tu https://picasaweb.google.com/1009347255 ... 1478673010
i w reszcie zdjęć z mojej galerii https://picasaweb.google.com/100934725595764731847
HalinkaŚ pisze:2. Twoje ulubione góry to ... i dlaczego, a może jeszcze w nich nie byłeś/łaś
2. Zdecydowanie Tatry, lecz po moim pierwszym zjeździe GSów na równi z Tatrami uwielbiam i Bieszczady
HalinkaŚ pisze:3. Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy - czy już Ci się to kiedyś zdarzyło
3. Nie zdarzyło mi się udzielać pierwszej pomocy. W pracy miałem szkolenie w tym zakresie, lecz nie wiem czy potrafił bym prawidłowo jej udzielić.
HalinkaŚ pisze:4. Opisz swoje wady i zalety
4. Hmm trudna sprawa, trzeba by zapytać osoby które mogą coś o mnie powiedzieć . Staram się być dobrym człowiekiem, pewnie nie zawsze to wychodzi ale myślę że nie jest źle… 
HalinkaŚ pisze:5. Która pora roku i dlaczego
5. Zdecydowanie Wiosna i Lato. Wiosna dlatego że dostaję „kopa” jak widzę że wszystko w koło jest takie kolorowe. Lato dlatego ze lubię jak jest ciepło a poza tym mogę realizować moją pasje która związane są raczej z tą porą roku
Awatar użytkownika
Kobi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 16:02

Post autor: Kobi » 28 lutego 2011, 22:25

HalinkaŚ pisze:6. Podaj przepis na Twoje ulubione danie
6. Przepisu jako tako nie znam. Moje ulubione danie to rosół oczywiście nie taki z kostki  Na drugie danie kluski śląskie, modro kapusta (czerwona) i rolada.
HalinkaŚ pisze:7. Powiedz czym może się pochwalić Twoja miejscowość, a co byś w niej zmienił/a
7. Moja miejscowość to dość miłe miasto w którym mieszka ok. 150tyś mieszkańców. W koło jest dość dużo lasów w których biegną ścieżki rowerowe co mi się osobiście bardzo podoba. Zmienił bym może trochę bardziej centrum np. wyburzyć jedno centrum handlowe i zrobić jakiś park z prawdziwego zdarzenia …
HalinkaŚ pisze:8. Wrażenia po tym teledysku http://www.youtube.com/watch?v=9pkLDEEs20U
8. Z początku mam wrażenie jakby grupa ludzi szła gdzieś gdzie nie bardzo chcą iść, później jednak próbują zrobić to za wszelką cenę.
HalinkaŚ pisze:9. Patrzysz przez okna swojego mieszkania/domu - co widzisz – może sfotografuj
9. Widzę szare betonowe bloki osiedla na którym mieszkam, w oddali kominy jakiejś fabryki. Pomiędzy blokami widać las który jest nieopodal osiedla. W oddali na horyzoncie od czasu do czasu gdy są warunki pogodowe przebijają się góry.
HalinkaŚ pisze:10. Jak często robisz zakupy przez Internet i co najczęściej kupujesz - czy reklama ma na to wpływ i jak duży
10. Zdarza się czasem że robię zakupy przez Internet. Zazwyczaj szukam sklepu który ma dobrą cenę towaru który chcę kupić i znajduje się w pobliżu abym mógł osobiście odebrać towar. Kupuję różne rzeczy np. części rowerowe, sprzęt komputerowy, RTV, AGD. Reklama ma mały wpływ na mój wybór.
Awatar użytkownika
Kobi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 16:02

Post autor: Kobi » 28 lutego 2011, 22:35

pon3ek pisze:tez mnie to interesuje. Czy to coś od Kobiego z LA Lakers?
K4R pisze:kobi-83 Skąd ten nick ?
Kobe z La Lakers też swego czasu był inspiracją tego nika, jednak nazwisko to główna przyczyna, jakiś kumpel za łebka tak sobie wymyślił i tak już zostało :)
Awatar użytkownika
Kobi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 16:02

Post autor: Kobi » 28 lutego 2011, 22:54

Malgo2malgo pisze:Kobi strasznie się cieszę, że to Twój tydzień.
Malgo2malgo ja też się cieszę, że Ty się cieszysz ;)
Malgo2malgo pisze: 1. Czy znałeś kogoś z GS osobiście zanim pojechałeś na pierwszy zjazd?
2. Który zjazd był Twoim pierwszym? Bieszczady czy Pieniny? A może uczestniczyłeś wcześniej w spotkaniach klubowych?
3. Czym zajmujesz się na codzień? (Pracujesz, a może studiujesz?)
4. Masz jakieś inne hobby niż góry?
5. W jaki sposób przejawia się Twoja pasja górska, czy to chodzenie po szlakach (lub poza nimi :kukacz: ), czy może zapisany jesteś w jakimś jeszcze innym klubie (typu PTTK), czytasz książki, uczestniczysz w kursach itd.?
6. Wolisz podróżować pociągiem czy samochodem?
1. Jadąc na pierwszy zjazd nie znałem nikogo, ale było na nim świetnie i bardzo mi się podobało.
2. Pierwszym moim zjazdem był zjazd w Bieszczadach, tak jak pisałem wyżej tu zaczęły się pierwsze znajomości oraz pierwsze wyjazdy z GSami.
3. Na co dzień pracuję na kopalni jakieś 1000m pod ziemią, kończę również studia uzupełniające. Poza tym w tygodniu nie mam wiele zajęć, raczej domowy tryb życia przynajmniej tak jest w Zimie oraz Jesienią :/
4. Tak mam inne hobby. Właściwie to moje oczko w głowie które stawiam na pierwszym miejscu, potem są góry. Jest nim lotnictwo. Skaczę ze spadochronem a w zeszłym roku zacząłem kurs szybowcowy. Niestety z różnych przyczyn w zeszłym roku nie udało mi się polatać szybowcem ale myślę że w tym roku już będę fruwał :) Poza tym uwielbiam jazdę na rowerze a w tym sezonie zimowym zacząłem się uczyć jeździć na nartach, i muszę przyznać że to będzie chyba moje kolejne hobby :) Zapomniał bym, żużel to też moje hobby
5. Pasja to raczej chodzenie po szlakach, należę tylko do GSów i raczej nie planuję zapisów do innego klubu, tu mi jest dobrze :) Z książek raczej nie korzystam, często jakieś artykuły w gazetach czasami czasopismo NPM
6. Kiedyś gdy jeszcze nie miałem samochodu poruszałem się głównie pociągami. Do dzisiaj lubię nimi jeździć jednak teraz głównym środkiem transportu jest samochód.
Ostatnio zmieniony 01 marca 2011, 9:13 przez Kobi, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kobi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 16:02

Post autor: Kobi » 28 lutego 2011, 23:15

HalinkaŚ pisze:14. Jak tutaj trafiłeś i jaka jest twoja opinia o forum na dzień dzisiejszy
14. Trafiłem tutaj, szukając informacji na temat szlaków w Tatrach po stronie polskiej. Szukając natknąłem się na forum i tak już zostało. Moja opinia na temat forum jest jak najbardziej pozytywna, poznałem wielu ciekawych ludzi, zwiększyła się znacznie częstotliwość wyjazdów w góry która była do momentu wstąpienia do klubu mała, jestem zadowolony ze tutaj jestem.
HalinkaŚ pisze:15. Wierzysz w podania ludowe, przesądy, wróżby, horoskopy
15. Nie wierzę w nic z tych rzeczy. Hmm zastanawiam się czy ja w ogóle w coś wierzę?? :)
HalinkaŚ pisze:19. Twoje cele na przyszłość w życiu osobistym i zawodowym
19. Latać, skakać, chodzić po górach. Potem znowu latać, skakać i chodzić po górach, :) być zawsze w dobrym humorze i wiele innych celów o których w tej chwili nie myślę bo by mi się w głowie poprzewracało… :)
HalinkaŚ pisze:20. Kim chciałe/aś zostać, jak byłe/aś dzieckiem
20. Pilotem, strażakiem

Na resztę pytań odpowiem w najbliższym czasie, bo robi się późno...
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 01 marca 2011, 9:09

moje pytania :hura:

1- na jaki szczyt/górę (na której do tej pory nie byłeś), a chciałbyś wejść w najbliższym czasie?,

2- inne górskie cele (plany) do zrealizowania w 2011 r (nie uwzględniając pkt. 1)
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Kobi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 16:02

Post autor: Kobi » 01 marca 2011, 9:21

viking pisze:1- na jaki szczyt/górę (na której do tej pory nie byłeś), a chciałbyś wejść w najbliższym czasie?,

2- inne górskie cele (plany) do zrealizowania w 2011 r (nie uwzględniając pkt. 1)
1. Jeśli chodzi o szczyt jaki chciał bym zdobyć to nie ma takiego, zazwyczaj wszystko wychodzi podczas planowania jakiegoś wyjazdu.
2. Na ten rok planuję przejście Orlej Perci i jeszcze kilku innych szlaków o których jeszcze mi nie wiadomo :)
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1420
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 01 marca 2011, 9:41

kobi-83 pisze:19. Latać, skakać, chodzić po górach. Potem znowu latać, skakać i chodzić po górach
Czy latałeś może motolotnią albo paralotnią ? Co myślisz o tych "machinach" jako pewnej alternatywie dla szybowca ? Zwłaszcza paralotniarstwo można przecież łatwo połączyć z pasją górską ...
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Awatar użytkownika
Kobi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 16:02

Post autor: Kobi » 01 marca 2011, 10:05

Czy latałeś może motolotnią albo paralotnią ? Co myślisz o tych "machinach" jako pewnej alternatywie dla szybowca ? Zwłaszcza paralotniarstwo można przecież łatwo połączyć z pasją górską ...
Motorowymi maszynami nie latałem, raczej wolę szybować w ciszy. A jeśli chodzi o paralotniarstwo, to już coś kombinuję, bo tak jak piszesz można to połączyć i czerpać podwójnie korzyści :)
Awatar użytkownika
Kobi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 16:02

Post autor: Kobi » 01 marca 2011, 23:32

Czas na resztę odpowiedzi:
HalinkaŚ pisze:11. Dokończ historię w kilku zdaniach:

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma lasami...
Dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma lasami, górskimi ścieżkami, szła grupa ludzi zwana GSami...
Resztę dopisze może następca po moim tygodniu? Być może każdy kto ma swój tydzień dopisze po kilka słów i stworzy się historyja?? :)
HalinkaŚ pisze:13. Opowiedz kawał, który Cię najbardziej rozśmieszył :)
Kawałów jest wiele które mnie rozśmieszyły, wiele z nich można znaleźć u nas na forum w dziale Humor. Ogólnie kawały wpadają mi jednym uchem, powodują uśmiech i wypadają uciekając w zapomnienie :)
HalinkaŚ pisze:16. Twoje motto życiowe brzmi ...
Raczej nie mam motta, staram się iść do przodu czasem małymi krokami byle tylko do przodu :)
HalinkaŚ pisze:17. Kto jest dla ciebie autorytetem i dlaczego
Mój były kierownik z pracy, gość którego nie zapomnę chyba nigdy. Opisując go krótko to był facet dla którego nie ma słowa „nie da się”
HalinkaŚ pisze:18. Co byś nam aktualnie polecił/ła do przeczytania z prasy, literatury, a może jakiś film do obejrzenia lub sztukę teatralną
Hmm aktualnie nie czytam nic poza naszym forum więc polecam właśnie to :) Ostatnio czytałem magazyn NPM ciekawe artykuły można znaleźć, również polecam
ODPOWIEDZ