Tydzień Malgo2malgo

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 15 lutego 2011, 19:01

HalinkaŚ pisze:12. Pochwal się swoimi trzema ulubionymi zdjęciami
To są zdjęcia z serii "wrzucane na Pulpit", wykonane przeze mnie w górach wiadomych ;)
Załączniki
DSC02538kompr..JPG
DSC02538kompr..JPG (57.36 KiB) Przejrzano 1870 razy
DSC02475kompr..JPG
DSC02475kompr..JPG (56.44 KiB) Przejrzano 1870 razy
DSC00664kompr..JPG
DSC00664kompr..JPG (59.58 KiB) Przejrzano 1870 razy
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 15 lutego 2011, 19:09

HalinkaŚ pisze:13. Opowiedz kawał, który Cię najbardziej rozśmieszył
14. Jak tutaj trafiłeś i jaka jest twoja opinia o forum na dzień dzisiejszy
15. Wierzysz w podania ludowe, przesądy, wróżby, horoskopy
16. Twoje motto życiowe brzmi ...
Ad. 13. Kawał może stary i oklepany, ale wspominam go często.
Zjeżdza narciarz ze stoku nagle bęc prosto w drzewo. Zęby wybite, ręce i nogi połamane, nowe narty gdzieś poleciały. Na co narciarz: - A ch** i tak lepiej niż w robocie.

Ad. 14. Trafiłam tutaj przypadkiem za namową Tom-pi4, z którym poznałam się na Facebooku. Wypowiadaliśmy się na temat Spotkań z Filmem Górskim w Zakopanem. Jakie to szczęście, że mnie namówił do zaglądnięcia na stronę GS :)

Ad. 15. Bardzo lubię czytać podania ludowe, lubię historie o wiedźmach i innych magicznych niezidentyfikowanych zjawiskach. Horoskopy często czytam, rzadko się sprawdzają a jak się sprawdzą (zwłaszcza coś złego), to zwalam na nie, że podziałały na moją podświadomość :) Wierzę też w znaczenia imion i takie tam. Zodiakalne Raczki już tak mają.

Ad. 16. Moje motto życiowe... Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki (to tak w ramach uczenia się na własnych błędach).
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 15 lutego 2011, 20:15

HalinkaŚ pisze:17. Kto jest dla ciebie autorytetem i dlaczego
18. Co byś nam aktualnie polecił/ła do przeczytania z prasy, literatury, a może jakiś film do obejrzenia lub sztukę teatralną
19. Twoje cele na przyszłość w życiu osobistym i zawodowym
20. Kim chciałe/aś zostać, jak byłe/aś dzieckiem
Ad. 17. Nie mam chyba autorytetu... ale są osoby, które bardzo mi imponują - swoimi osiągnięciami, pasjami, zdolnościami, postawą życiową - wielu z Was znajduje się w tym gronie :)

Ad. 18. Teatr: jeżeli będziecie w Warszawie i mieli możliwość, polecam spektakl "Les Miserables" w Teatrze Muzycznym Roma, zaskoczy Was jakie efekty specjalne można zobaczyć na deskach sceny. (Wielkie wrażenie zrobił na mnie też "Upiór w operze").
Prasa: o ile jeszcze nie znacie - polecam czasopismo "Tatry", prenumeruję je od dawna.

Ad. 19. Moje cele w życiu osobistym: chciałabym mieć męża i dzieci - taki pospolity cel ;) nie różnię się zbytnio od reszty ludzi. Cele w życiu zawodowym: chciałabym pracować w zawodzie, wykorzystywać wiedzę jaką zdobyłam na studiach politologicznych, marzy mi się zostanie doradcą ds. wizerunku politycznego, jakiś czas temu chciałam zapisać się do partii lub chociaż pomagać przy organizacji wyborów. Planuję pójść na studia podyplomowe z psychologii marketingu, wcześniej chciałam się doktoryzować w dziedzinie nauki o polityce, szybko mnie od tego odpędziły ceny za semestr... Może zarobki z czasem pozwolą mi na realizację tego marzenia :)

Ad. 20. Jak byłam dzieckiem bardzo chciałam zostać piosenkarką albo dziennikarką /prezenterką (uwielbiałam czytać przed lustrem, udając, że czytam wiadomości).
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 15 lutego 2011, 20:22

Atria pisze:A jak oceniasz Warszawę jako miasto? Lubisz je?
Kiedy długo mnie w Warszawie nie ma to się od niej odzwyczajam i powrót bywa bolesny, bo tak tam głośno... Nie wyobrażam sobie jednak życia bez Warszawy na codzień, kręci się tu mnóstwo kolorowych ludzi (mam na myśli ubrania), dużo się dzieje, występują pewne rytuały (np. nielegalni tragarze pod stacją metra, poustawiani na konkretnych pozycjach i krzyczący umowne hasła na widok straży miejskiej, pan grający na krześle itd.). To do Warszawy jeżdżę na imprezy, do teatru, kina, na długie spacery po starówce. Z Warszawy podekscytowana jeżdżę w góry :) W Warszawie jest moja praca, gdzie poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi.
Tak, lubię Warszawę :)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 15 lutego 2011, 20:24

salek pisze:No to pierwszego chętnego już masz
Tylko jak ja dojadę do Tychów na rowerze :D i dalej do Szczawnicy :)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1422
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 15 lutego 2011, 20:29

Malgo2malgo pisze:5. Czy umiesz szyć/ robić na drutach/ szydełku/ haftować?

Niestety do tego mam dwie lewe ręce. Czasami mam nawet chęć coś porobić, ale wychodzi z tego... hmm nic zadawalającego
Ale guziki przyszywać umiesz ...? :lol:
A tak poważnie : jeśli chodzi o trunki ( wszystko jest dla ludzi oczywiście , ale w granicach rozsądku ) : Jeśli już, to jakie ? Piwo , wino , koniak , wódka ... Jeśli wino, to czerwone czy białe ? Wytrawne czy słodkie ?
A moze jakiś własny przepis na ciekawy koktajl ? :)
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Awatar użytkownika
mirrors
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 230
Rejestracja: 31 października 2009, 18:07

Post autor: mirrors » 15 lutego 2011, 20:34

Malgo2malgo pisze:
salek pisze:No to pierwszego chętnego już masz
Tylko jak ja dojadę do Tychów na rowerze :D i dalej do Szczawnicy :)
Jak już zdasz prawko...to pewnie kupisz jakiś pojazd :) potem ..bagażnik dachowy na rower...no i na Tychy już prosta droga :lol: ..a w górki już bardzo blisko ;)
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 15 lutego 2011, 20:38

Mariusz G. pisze:Ale guziki przyszywać umiesz
Tak, przyszyję guzik, ale bardzo ściśle i mocno :D
Mariusz G. pisze:jeśli chodzi o trunki
Jestem osobą mało pijącą, ale jeśli już, to lubię drinki mojito, martini ze spritem, becherovkę też ze spritem, krupnik, wżg, czasami zwykłą białą wódkę, jeśli chodzi o piwo, to najbardziej lubię soczek jabłokowy Redds. Za winami raczej nie przepadam, lubię tylko musujące ChinChin lub Dorato :)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 lutego 2011, 21:35

Malgo2malgo pisze:Tylko jak ja dojadę do Tychów na rowerze
Oj tam. rower w pociąg, ekipa zbiera się w wyznaczonym miejscu i sru w trase :D ja tu problemów nie widzę :D
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 15 lutego 2011, 21:39

Malgo2malgo pisze:Ulubiona potrawa to pstrąg z grilla, do tego talarki i surówka. Mniam
Zaintrygowały mnie te talarki ... Z ogórka? Cukini? Ziemniaków? Czegoś innego?
Malgo2malgo pisze:Moje cele w życiu osobistym: chciałabym mieć męża i dzieci - taki pospolity cel
Co w tym mężu ;) byłoby najważniejsze? Tzn. jakie cechy mężczyzny są dla Ciebie najważniejsze, abyś mogła poważnie go potraktować?

Czy lubisz swoją pracę, czy traktujesz ją wyłącznie tymczasowo?
Awatar użytkownika
Kobi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 16:02

Post autor: Kobi » 16 lutego 2011, 10:34

Malgo2malgo pisze:Bardzo bym chciała pojechać do Rosji na Krym
Krym to Ukraina ;) Byłem polecam...
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1422
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 16 lutego 2011, 16:42

Malgo2malgo pisze:marzy mi się zostanie doradcą ds. wizerunku politycznego, jakiś czas temu chciałam zapisać się do partii lub chociaż pomagać przy organizacji wyborów
Wierzysz w moralność polityków ?
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

Post autor: Mosorczyk » 16 lutego 2011, 16:47

1. Malgo2malgo czy kończyłaś jakieś kursy typewriterskie, komputerowe, pisania lub tym podobne? Pytam, bo zauważyłem, że chyba jako jedyna osoba na forum przestrzegasz skrupulatnie zasad pisania na komputerze (świadomie lub nie), tzn. nie pozostawiasz podwójnych spacji, zbędnej przerwy między nawiasami, znakami interpunkcyjnymi, przy zmianie myśli stosujesz myślniki, ilość kropek w wielokropku, itp.

2. Co najważniejsze jest dla ciebie w górach, czyli po co tam idziesz?

3. Jak przygotowujesz się do wyjazdu w góry?

Nie będę cię męczyć moim zestawem pytań ;)
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 16 lutego 2011, 18:33

Jola R pisze:Zaintrygowały mnie te talarki
Talarki z ziemniaków, cukinia trochę za bardzo nasiąka oliwą, a nie lubię tłustego jedzenia
Jola R pisze:Co w tym mężu byłoby najważniejsze? Tzn. jakie cechy mężczyzny są dla Ciebie najważniejsze, abyś mogła poważnie go potraktować?
Inteligentny, odpowiedzialny, taktowny, męski... Nie lubię, kiedy dla kogoś najważniejsza jest zabawa, lubię być traktowana poważnie :)
Jola R pisze:Czy lubisz swoją pracę, czy traktujesz ją wyłącznie tymczasowo?
Mojej pracy nie mogę traktować tymczasowo, bo jestem tam już prawie 6 lat :) i tak naprawdę jeśli miałaby nastąpić jakaś zmiana, to wolałabym przejść na inne stanowisko/ do innego działu niż stamtąd zupełnie odchodzić. Zbyt mocno jestem przywiązana do ludzi i pewnych przywilejów jakie mam, nawet pieniądze się już tak bardzo nie liczą. Bardzo identyfikuję się ze swoim bankiem. Jeśli chodzi o to, co wykonuję - przyznam szczerze: nuda i to mnie trochę martwi, na szczęście co chwilę uczestniczę w nowych projektach, bo w ostatnich latach bardzo się rozwijamy.
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 16 lutego 2011, 18:33

kobi-83 pisze:Krym to Ukraina
ale mi wstyd :oops:
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
ODPOWIEDZ