Tydzień Malgo2malgo

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 20 lutego 2011, 12:45

Atomo pisze:Czytałem że pracujesz w banku,znasz się na rynkach finansowych,grasz na giełdzie, może masz jakieś obligacje może akcje banku w którym pracujesz.
Owszem, pracuję w banku, ale w obsłudze administracyjnej, więc moja bankowa praca to znajomość dokumentacji, pomoc przy otwieraniu nowych oddziałów (zaopatrzenie, wsparcie przy pewnych procedurach) itd. Niestety doradzić za bardzo nie doradzę w kwestiach finansowych, znam ludzi, którzy wiedzą co w trawie piszczy :) Chętnie bym pograła na giełdzie i inwestowała, ale na razie nie mam z czym się tam udać :D
A jak u Ciebie z gotowaniem,upiekłaś ciasto czy masz jakieś doświadczenie w tej dziedzinie.
Z głodu ze mną nikt nie umrze, ale wykwintnego dania narazie nie przygotuję, lubię przesolić albo niedopiec ;) Mam wiele szczerych chęci, kulinarnie mogę się sprawdzić tylko wtedy, kiedy nie ma mojej mamy, zdarza się to niezwykle rzadko a ona sama nie lubi dopuszczać kogokolwiek do kuchni ("ona potrafi lepiej"). Piekłam kiedyś chleb, ale przesoliłam, jednak to z winy złego przepisu a raczej posiadania innych łyżek (większych) niż przepiso-dawca. Ciasto jakieś proste też przygotuję. Myślę, że wszystko kwestia wprawy. Od gotowania wolę zmywanie :)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 lutego 2011, 13:23

Z Pruszkowa do Zakopanego kawał drogi jezdzisz samochodem ?
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 20 lutego 2011, 14:06

Z Pruszkowa do Zakopanego kawał drogi jezdzisz samochodem ?
Jeżeli towarzysz jest zmotoryzowany, to tak :) Dużo wygodniej a koszty podobne do pociągów i autobusów. Ostatnio jednak częściej PKP... Ma to swoje uroki, bo podróż pociągiem bardziej przeżywam :) Do Zakopanego głównie jeżdżę IC o 8:15 z W-wy Centralnej, czasami nocnym PKS-em, wtedy o 7 rano jestem już w Zakopcu, szybkie zostawienie bagażu i na szlaki :)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
bluejeans

Post autor: bluejeans » 20 lutego 2011, 22:00

Czy zdarzyło Ci się, Małgosiu, kiedyś zaspać (i w związku z tym spóźnić się) do pracy?
Jeśli tak, opisz mi, proooszę, ze szczegółami taki poranek :D
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 20 lutego 2011, 22:21

bluejeans pisze:Czy zdarzyło Ci się, Małgosiu, kiedyś zaspać (i w związku z tym spóźnić się) do pracy?
Jeszcze nigdy nie zaspałam do pracy (raz jedyny po prostu nie chciało mi się wychodzić, spóźniłam się wtedy 1,5h) :) Zdarzało mi się to, jak chodziłam do szkoły, wtedy potrafiłam się wyszykować nawet w 10 minut, łącznie z przygotowaniem śniadania. Otworzenie oczu: szok, że to ta godzina, dziki pęd, pierwsze lepsze ciuchy z szafy, szybkie mycie+makijaż, byle jakie kanapki i biegiem :) Parę razy zdarzyło mi się obudzić w sobotę i z przerażeniem patrzeć na zegarek, że już 8, dopiero za jakiś (krótki) czas docierało do mnie, że dziś wstawać szybko nie trzeba :)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 21 lutego 2011, 19:12

Bardzo Wam Wszystkim dziękuję za miły tydzień i pytania. Mam nadzieję, że nie zanudziłam Was odpowiedziami ;)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
ODPOWIEDZ