Tydzień Katarynki

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 01 lutego 2011, 12:37

Cześć Małgosia :),
1. skąd znasz niemiecki?
filologia germańska UJ
2. co sądzisz o akcencie z jakim śpiewa wokalista Rammsteinu? Nie wiem, z jakim akcentem śpiewa wolakista Rammsteinu, z jakim? Dla mnie śpiewa bardzo fajnie, wszystkie słowa są zrozumiałe :)
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1417
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 01 lutego 2011, 13:01

Czy umiesz i lubisz : szyć , cerować , przyszywać guziki , prasować , piec , gotować , przybijać gwożdzie , wymienić koło w samochodzie ? :twisted:
Czy nosisz dużą torebkę ? Czy zdarza Ci się odnależć po latach w tej torebce jakąś rzecz , o której myślałaś , że zaginęłą dawno , dawno temu ? :lol:
Czy kolekcjonujesz coś ? Jeśli tak, to co ?
Czy lubisz stare filmy ? Takie czarno-białe klasyki ?
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 01 lutego 2011, 14:52

Katarynka pisze:Wcześniej pracowałam
A teraz jaką masz pracę? Lubisz ją?
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 01 lutego 2011, 15:06

Cześć Mariusz :)
Czy umiesz i lubisz : szyć , cerować , przyszywać guziki , prasować , piec , gotować , przybijać gwożdzie , wymienić koło w samochodzie ? :twisted:
Szyć, raczej przyszyć coś umiem, cerować, guziki tak, umiem przyszyć :), prasować też, piec, upiec mięsko, ugotować coś nieskomplikowanego umiem, nawet zjadliwie ;) leczo mi wychodzi :) przybić gwoździa umiem, wymienić koło w samochodzie, jeszcze nie musiałam, ale żarówkę wymieniałam i świeci :D Ale czy lubię te wszystkie czynności :?: Są częścią życia codziennego :) ale fakt, czasem sprawiają dużą przyjemność, jak przygotowuję coś z myślą o gościach, znajomych lub przy wspólnym gotowaniu z przyjaciółmi :) gorzej ze zmywaniem naczyń potem ;)
Czy nosisz dużą torebkę ? Czy zdarza Ci się odnależć po latach w tej torebce jakąś rzecz , o której myślałaś , że zaginęłą dawno , dawno temu ? :lol:
Tak, mam pojemną torebkę i dużo zbędnych rzeczy w niej :) Zdarza mi się znaleźć w niej zagubione rzeczy po latach :)
Czy kolekcjonujesz coś ? Jeśli tak, to co ?
Kolekcjonuję zdjęcia zrobione podczas wyjazdów lub spacerów lub innych okazji, uwielbiam je przeglądać, wybierać, drukować te najładniejsze i układać w albumie :)
Czy lubisz stare filmy ? Takie czarno-białe klasyki ?
Rzadko mam okazję oglądać czarno-białe klasyki, ale filmy Charliego Chaplina są super :) w dodatku niemie :)
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 01 lutego 2011, 18:54

Witaj Katarynko, fajnie się czyta Twoje odpowiedzi, dlatego i ja zadam kilka pytań :)
1. Od czego i kiedy zaczęła się Twoja przygoda z górami?
2. Co czułaś jak pierwszy raz zobaczyłaś Tatry? Czy pamiętasz ten moment?
3. Skąd najbardziej lubisz obserwować Tatry?
4. Czy lubisz czytać wiersze?
5. Jakie miasto w Polsce lubisz najbardziej?
6. Czy oprócz wyjazdów w góry, lubisz też czasami poleżeć plackiem na plaży?
7. Jak często uprawiasz sport?

Pozdrawiam :)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
pysiek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 363
Rejestracja: 07 października 2010, 8:22

Post autor: pysiek » 01 lutego 2011, 19:04

Katarynka pisze: wyskoczyć z tortu na wieczorze kawalerskim fajnie ale musi być w stroju panterki ?
nie Katarzyno..nie musi..może być bez stroju :lol:
ps.nie odpowiedziałaś na drugą część 4-tego pytania Halinki apropos swoich zalet..:kukacz: Ja tez będę uparta :P
"Odwaga to nic innego jak strach,którego sie nie okazuje.."
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1417
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 02 lutego 2011, 9:11

Czy lubisz stare filmy ? Takie czarno-białe klasyki ?
Rzadko mam okazję oglądać czarno-białe klasyki, ale filmy Charliego Chaplina są super w dodatku niemie
Nie myslałem o kinie niemym . Chodziło raczej o takie filmy jak np. z Humpheyem Bogartem , czy z Henry Fondą . :?:
Katarynka pisze:przybić gwoździa umiem
Super ! Gratuluję . Umiejetność wbijania gwożdzi i przyszywania guzików to podstawa przetrwania ! :D :papa:
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 02 lutego 2011, 9:42

Mariusz G. pisze:Nie myslałem o kinie niemym . Chodziło raczej o takie filmy jak np. z Humpheyem Bogartem , czy z Henry Fondą .
Z Humphrey'em Bogartem pamiętam Casablancę, westerny z Henry Fondą też kojarzę "Witajcie w ciężkich czasach", czy "Jak zdobywano dziki zachód" :), ale fakt, że moja uwaga skupia się na kinie wpółczesnym :)
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 02 lutego 2011, 9:46

Jola R pisze:
Katarynka pisze:Wcześniej pracowałam
A teraz jaką masz pracę? Lubisz ją?
Teraz mam biurową pracę, lubię ją, głównie przez pryzmat ludzi, z którymi pracuję :) Na samą pracę nie mogę narzekać, tylko nie przynosi tyle satysfakcji, co wcześniej :)
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 02 lutego 2011, 10:13

Cześć Małgosiu :), dzięki za pytania :)
1. Od czego i kiedy zaczęła się Twoja przygoda z górami?
Moja przygoda z górami zaczęła się od wycieczek szkolnych, w szkole podstawowej miałam taka wychowaczynię, która w każdym semestrze organizowała nam tygodniowe wycieczki w góry, pamiętam wypady w Bieszczady, Ustrzyki, Góry Świętokrzyskie z Łysą Górą na czele :) Wtedy jednak jeszcze nie doceniałam samych gór.
2. Co czułaś jak pierwszy raz zobaczyłaś Tatry? Czy pamiętasz ten moment?
Pierwszy raz, to nie pamiętam, ale za każdym razem, jak uda mi się dotrzeć na szczyt jest głęboki wdech i duże WOW po czym parę chwil kontemplacji z otwarta buzią z zachwytu ;) :hura:
3. Skąd najbardziej lubisz obserwować Tatry?
Z doliny 5 stawów, ze Swistówki do Morskiego Oka, z Zawratu, ze szlaku na Kościelec i z samego Kościelca, z Koziego Wierchu, Świnicy, z Czerwonych Wierchów, z Polany Rusinowej, Gęsiej Szyi, z każdego jednego miejsca w Tatrach, w którym byłam i będę :) Z Zakopianki w kierunku Zakopanego :) też jest piekny widok na Tatry, wtedy aż oczy się cieszą i radość w sercu wielka :D
4. Czy lubisz czytać wiersze?
Bardzo rzadko to robię, wolę powieści/ prozę.
5. Jakie miasto w Polsce lubisz najbardziej?
Kraków, Wrocław, Gdańsk :)
6. Czy oprócz wyjazdów w góry, lubisz też czasami poleżeć plackiem na plaży?
Oj, na plaży wytrzymam jeden dzień, maksymalnie dwa, wolę aktywny wypoczynek, bardzo lubię zwiedzać :)
7. Jak często uprawiasz sport?
Uprawianie sportu, to w moim przypadku za dużo powiedziane ;) Uwielbiam jeździć na nartach, ale to nie jest sportowa jazda typu slalom gigant, czy slalom między tyczkami, to jest przyjemność z samej jazdy i otoczenia gór :D Jeżdżę na rowerze, też rekreacyjnie, staram się dwa razy w tygodniu odwiedzać fitness club, to wszystko :)
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 02 lutego 2011, 10:30

pysiek pisze:
Katarynka pisze: wyskoczyć z tortu na wieczorze kawalerskim fajnie ale musi być w stroju panterki ?
nie Katarzyno..nie musi..może być bez stroju :lol:
ps.nie odpowiedziałaś na drugą część 4-tego pytania Halinki apropos swoich zalet..:kukacz: Ja tez będę uparta :P
Kasica, co Tobie chodzi po głowie z tym tortem :?: :lol: :lol: to ja już wolę strój aniołka :aniolek: albo czarnego kota, catwoman, jak Halle Berry, czy Sharon Stone :D
Dobra, apropos moich zalet, to zależy mi na ludziach, w sensie nie dążę do celu za wszelką cenę, po tzw. trupach, oglądam się na innych i mam dużo empatii, dotrzymuję też danego słowa i jest mi bardzo przykro, jeśli zdarzy się coś, na co nie mam wpływu, a uniemożliwi mi to dotrzymanie obietnicy, szybko zapominam o przykrych rzeczach.
Mike

Post autor: Mike » 02 lutego 2011, 11:21

Katarynka pisze:albo czarnego kota, catwoman, jak Halle Berry, czy Sharon Stone
Hej Kasia
No widzę, że się ciekawie zapowiada następny zjazd GS-ów
Oczywiście będziesz?
Awatar użytkownika
pysiek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 363
Rejestracja: 07 października 2010, 8:22

Post autor: pysiek » 02 lutego 2011, 11:29

Katarynka pisze: Kasica, co Tobie chodzi po głowie z tym tortem? :D
Katarzynko..mnie nic :D Sprawdzam jedynie w pokrętny sposób Twoją reakcje na syt./pyt.stresowe :twisted:
A strój Sharon Stone to ten z "Nagiego instynktu"? :D:P

Mariusz G. pisze:Super ! Gratuluję . Umiejetność wbijania gwożdzi i przyszywania guzików to podstawa przetrwania !
Chyba u mężczyzn.. :D
"Odwaga to nic innego jak strach,którego sie nie okazuje.."
Awatar użytkownika
pysiek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 363
Rejestracja: 07 października 2010, 8:22

Post autor: pysiek » 02 lutego 2011, 11:40

Mike pisze:No widzę, że się ciekawie zapowiada następny zjazd GS-ów
Mike..przed zlotem GS-ów będzie jeszcze spotkanie klubowe w Krakowie..:)
"Odwaga to nic innego jak strach,którego sie nie okazuje.."
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Post autor: Ptoszek » 02 lutego 2011, 12:17

pysiek pisze:Mike..przed zlotem GS-ów będzie jeszcze spotkanie klubowe w Krakowie..
Kiedy Kiedy ?? :twisted:
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
ODPOWIEDZ