Tydzień Katarynki

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 04 lutego 2011, 9:48

Witaj viking :) cieszę się, że wróciłeś cało i zdrowo :jupi:
1- na jaki szczyt/górę na której do tej pory nie byłaś, chciałabyś wejść w najbliższym czasie?,
2- cel (plany) do zrealizowania w 2011 r

To może połączę pierwsze i drugie pytanie, bo szczyty, na które chciałabym wejść, są właśnie planem na ten rok :D
w planach są Rysy, Przełęcz pod Chłopkiem, tu już powoli przymierzamy się z koleżankami do rezerwacji noclegów w schronisku :), do przejścia została mi jeszcze druga część Orlej Perci od Granatów do Krzyżnego, poza tym w Beskidzie Śląskim Trzy Kopce i Krawców Wierch w Beskidzie Żywieckim, to może już na wiosnę :D i obowiązkowo wizyta w Skalance :D
pytania zero-jedynkowe
3- czy lubisz dzieci?
chyba tak, chciałabym mieć swoje :)
4- czy lubisz tańczyć,
tak :hura:
5- czy wybrałabyś (zorganizowała/spakowała) się (ale tak spontanicznie) w 15 min na 2-3 dniowy wypad.
tak :hura:
Ostatnio zmieniony 05 lutego 2011, 8:45 przez Katarynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 04 lutego 2011, 13:14

Jak się wabi Twój kotek, ile ma lat i w ogóle rozwiń troszkę ten temat :)

Czy Awaria, o której Ci mówiłam i pisałam w swojej relacji, wydaje Ci się fajnym miejscem? Czy takie "pokręcone" miejsca a'la Fellini są w Twoim typie?

Czy lubisz dziwaków? Jakiś ich rodzaj?

Czy siebie mogłabyś tak określić (przynajmniej na tle środowiska, w którym żyjesz)?

(Świetnie się Ciebie czyta :) )
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 04 lutego 2011, 15:32

Cześć Jola :) dzięki za pytania :)
Jak się wabi Twój kotek, ile ma lat i w ogóle rozwiń troszkę ten temat
Kotek wabi się "Misiu" ;) mało oryginalnie, ale jest taki przytulny i miły w dotyku, że nie może być inaczej, na to "imię" zresztą najlepiej reaguje, wie, że wtedy się do niego mówi, raczej do niej, bo to kotka, czasem nawet się uda, że przyjdzie, gdy się ją woła ;) Kotkę przyniosła do domu moja siostra od koleżanki, która miała kotków w nadmiarze ;) już 15 lat temu. Ja jestem nią zachwycona, jej ruchami pełnymi gracji, godnością, z jaką patrzy... jak wybiera zawsze te najwygodniejsze miejsca, zawsze na samym środku ;) Jest bardzo słodka i zabawna.
No i wyszło, że ze mnie kociara :lol:
Czy Awaria, o której Ci mówiłam i pisałam w swojej relacji, wydaje Ci się fajnym miejscem? Czy takie "pokręcone" miejsca a'la Fellini są w Twoim typie?
Tak, zdecydowanie lubię knajpki z klimatem, Awarie miło wspominam z czasów studenckich :). Teraz prędzej wybiorę knajpkę na Kazimierzu, jest ich tam więcej z klimatycznym wnętrzem i nastrojem: kultowa Alchemia z koncertami muzyki klezmerskiej (i nie tylko) i pierwsza przy Placu Nowym knajpka Singer, Les Coloures, Mleczarnia i jej ogródek letni :D no i Drukarnia w nowym wcieleniu w Podgórzu :)
Czy lubisz dziwaków? Jakiś ich rodzaj?
Nieszkodliwy typ dziwaków wolę ;), podziwiam ludzi z pasją, artyści, tacy lekko pokręceni :D ;) oderwani od rzeczywistości, za to z bogatym wnętrzem, dużo takich na krakowskim Kazimierzu :) Ale są też tacy, co całymi dniami siedzą tam i ludzi obserwują, ciarki czasem przechodzą, jak popatrzą i na Ciebie, nie wiadomo, co taki myśli ;)
Czy siebie mogłabyś tak określić (przynajmniej na tle środowiska, w którym żyjesz)?
Nie chyba nie, myślę, że nie różnię się zbytnio od innych z mojego otoczenia.
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 04 lutego 2011, 15:37

Katarynka pisze:wybiera zawsze te najwygodniejsze miejsca, zawsze na samym środku
I nie ustąpi po dobroci :lol: :lol: :lol: (jak mój). Jeszcze jestem ciekawa, czy to kot wyłącznie domowy, czy wychodzi na pole?
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 04 lutego 2011, 15:47

To poduszkowiec :D, nie wychodzi na pole, boi się panicznie opuścić swój domek :). Najchętniej na kolanach i poduszkach siedzi i nie ustąpi po dobroci :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lutego 2011, 18:07

Lubisz szpinak? :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lutego 2011, 19:00

Jaka piosenka kojarzy Ci się najbardziej z górami? i dlaczego? :)
bluejeans

Post autor: bluejeans » 05 lutego 2011, 19:31

ale Ci, Katarynko, zrobili magiel :D na gieesy zawsze można liczyć ;)
Katarynka pisze:4. Opisz swoje wady i zalety
O, to pytanie jest trudne, wrócę do niego, bo musze się nad nim zastanowić
chciałam tylko (na pocieszenie? ;) ) zauważyć, że mało kto lubi mówić o swoich wadach, ale zwłaszcza - co dziwne - o zaletach, przynajmniej zapytany o to wprost :)
i powiem Ci, Katarynko, że zupełnie niesłusznie, lubmy się całą gębą powiadam! :)

Bardzo kolorowo się zrobiło, miło mi Cię poznać :)
no i do zobaczenia, mam nadzieję, w Kraku! ;)
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 06 lutego 2011, 21:29

Szarlotka pisze:Lubisz szpinak? :D
Hej Szarlotka :) lubię ravioli ze szpinakiem i naleśniki ze szpinakiem :) a Ty?
Jaka piosenka kojarzy Ci się najbardziej z górami? i dlaczego? :)
Hej salek :)
nie przychodzi mi do głowy żadna konkretna piosenka kojarząca się z górami.
Tobie dedykuję :) http://www.youtube.com/watch?v=Vv8ms58L ... re=related

:)

Bardzo dziękuję za wszystkie pytania, bluejeans za miłe słowa :spoko:. Mam nadzieje, że nie było bardzo nudno i dało sie przeczytać ;)
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2011, 8:54 przez Katarynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lutego 2011, 8:34

Katarynka pisze:Hej Szarlotka :) lubię ravioli ze szpinakiem i naleśniki ze szpinakiem :) a Ty?
W każdej postaci ;) A naleśniki ze szpinakiem i serem żółtym to mój zdecydowany faworyt ;)
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 07 lutego 2011, 8:56

Szarlotka pisze:A naleśniki ze szpinakiem i serem żółtym to mój zdecydowany faworyt
:oki:
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 07 lutego 2011, 12:03

Szarlotka pisze:A naleśniki ze szpinakiem i serem żółtym to mój zdecydowany faworyt
do tego sos czosnkowy :)
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lutego 2011, 19:16

OOoooo widzę że są tu ludzie, znający się na rzeczy :D :D :D :spoko:
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 07 lutego 2011, 19:20

Szarlotka pisze:OOoooo widzę że są tu ludzie, znający się na rzeczy
Ja też się znam, ja też!
To mówiłam ja - wielbicielka szpinaku w każdej postaci :D
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 07 lutego 2011, 19:24

No dobra, dla tych, co lubią czosnek :oki: , ja bez sosu wolę, bo ja za czosnkiem nie przepadam i za cebulą też nie ;) z sosem serowym, np. fetą bardzo pyszne :)
ODPOWIEDZ