Tydzień Otylii.

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 26 sierpnia 2010, 21:43

Jola R pisze:Choćby, nie przymierzając - ja :D . Lubię powoli chodzić, mieć czas na zachwyt nad otoczeniem, na focenie!
dziękuję Jolu.Jak wyleczę stopy(taki byczy odcisk mi się zrobił,że po pięcie chodzę :) i będę mogła znowu śmigać to się odezwę ;),może nawet córka się zdecyduje chociaż ona za górami nie przepada.
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 sierpnia 2010, 23:11

Jola R pisze: Otylia dlaczego tak pesymistycznie?? Musisz myśleć pozytywnie - to zbliży Cię do realizacji celu!
Dokładnie! Jolu dobrze powiedziane :) .
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 sierpnia 2010, 18:28

- po górach lubisz wędrować sama czy z kimś
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 27 sierpnia 2010, 19:04

raczej z kimś ale czasem wolę sama-kiedy mam jakieś zmartwienie, wtedy górom się wyżalę!
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 sierpnia 2010, 21:23

Zbierasz GOT lub inną odznakę/odznaki turystyczne?
Awatar użytkownika
Skadi
Turysta
Turysta
Posty: 240
Rejestracja: 16 marca 2010, 16:11

Post autor: Skadi » 28 sierpnia 2010, 21:52

1. Czy skoczyłabyś na bungee/ ze spadochronu?
2. Ulubiony film, serial?
3. Słuchasz radia? Jak tak, to jaką stację?
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 28 sierpnia 2010, 22:28

Narfi pisze:Zbierasz GOT lub inną odznakę/odznaki turystyczne?
Narfi:
nie zaopatrzyłam się jeszcze w książeczkę i żałuje bo już parę szczytów bym miała zaliczonych...
comoscio pisze:1. Czy skoczyłabyś na bungee/ ze spadochronu?
2. Ulubiony film, serial?
3. Słuchasz radia? Jak tak, to jaką stację?
comoscio:
1.nigdy w życiu!!
2.z tym mam problem bo raczej taki nie istnieje.Kiedyś ,dawno temu w szkole,oglądając w kinie "Płonący wieżowiec" z Paulem Newmanem,wchodziłam pod krzesła z wrażenia.Strasznie przeżywałam ten film.
3.przeważnie radia ZET lubię bardzo Radio EXPRESS trzy dekady muzyki-ale trudno u nas znaleźć zasięg.
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 30 sierpnia 2010, 12:07

No i niestety ,mój tydzień dobiegł do końca, a szkoda bo mnie mało przemaglowaliście :( !!!! Dziękuję za zadane pytania!!
Nie wiem czy mam wyznaczyć kolejna osobę czy też któryś z Adminów naszych to zrobi?! Proszę o podpowiedź!!
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 30 sierpnia 2010, 12:22

Tak wyznacz kolejną osobę do zabawy :)
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 30 sierpnia 2010, 18:03

W takim razie wyznaczam Starucha,nie widać go tutaj ostatnio ale napiszę na PW,jakiś czas temu miał ochotę brać udział w tej grze.
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 01 września 2010, 21:48

Jaka szkoda,że kolegi Staruch już tutaj nie ma :( .Pamiętam jak kiedyś wyraził chęć brania udziału w tej grze(kiedy wyznaczona osoba nie chciała grać) to inna osoba(będąca tutaj znacznie krócej)miała coś przeciwko!! dziwne bo potem ledwo co zaistniali na forum, uczestniczyli od razu, a ta osoba jakoś nie oponowała. Następne gdy chciał temat ,który ma przeszło dwieście stron,zacząć od nowa to ta osoba też wielce się rzucała!dziwne bo przecież to jest w regulaminie zapisane i np temat "Przedstaw się"tez idzie od nowa a przecież pewnie bardziej by się cały przydał, bo można byłoby zerknąć jak ktoś się nazywa(zalogowany dawno temu)a pieśniczkę jak się chce jakąś posłuchać,to wystarczy na You tube zerknąć!
Przepraszam,że tak się rozpisałam ale musiałam to zrobić bo żałuje,że wtedy nic się nie odezwałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Następnego do Gry wyznaczam Sounecznika,choć nie wiem czy chce(zapytywałam na PW ale nie otrzymałam odpowiedzi.)
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 07 września 2010, 20:34

Nikt się nie odzywa w takim razie poproszę moderatorów o wyznaczenie kolejnej osoby do Gry.
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 07 września 2010, 20:48

Otylia pisze:Nikt się nie odzywa w takim razie poproszę moderatorów o wyznaczenie kolejnej osoby do Gry
Myślę, że warto zrobić przerwę w grze, bo nie widać zaangażowania ze strony forumowiczów. :)
Awatar użytkownika
Kobi
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 16:02

Post autor: Kobi » 08 września 2010, 9:56

Ja bym chciał się zaangażować :)
bluejeans

Post autor: bluejeans » 09 września 2010, 17:32

Otylia pisze:nigdzie indziej nie spotkałam się z taką ludzką życzliwością jak w górach!!!nad morzem nikt nie powie ci "cześć',nie uśmiechnie się,nie zagada......górołazicy to jedna wielka,wspaniała rodzina!
to bardzo ładne :)
ODPOWIEDZ