PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 czerwca 2012, 19:28

Witam wszystkich!
Na imię mi Grzesiek mówią na mnie Greg, mam 23 lata jestem z Podlasia dokładnie z Łomży. Trafiłem tu poprzez zaprzyjaźnione forum nagrzyby.pl, postanowiłem dołączyć ponieważ bardzo kocham góry, od zawsze marzyłem, aby tam pojechać w tamtym roku w lipcu udało się to zrealizować! :-) Przyjechałem na tydzień do Kościeliska, starałem się wykorzystać każdą sekundę było świetnie. Poza tym interesuję się sportem, motoryzacją, muzyką (sam nawet tworzę :) no i kocham przyrodę, wypady rowerowe w miejsca, gdzie nie ma cywilizacji. Pozdrawiam serdecznie wszystkich!
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8705
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 18 czerwca 2012, 19:59

Greg Witaj i do zobaczenia na szlaku :) .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Mirek

Post autor: Mirek » 18 czerwca 2012, 20:26

Greg witaj, miejsca gdzie nie ma cywilizacji? Już Cię lubię,mało takich miejsc. :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 czerwca 2012, 21:25

mirek pisze:Greg witaj, miejsca gdzie nie ma cywilizacji? Już Cię lubię,mało takich miejsc. :(

Dokładnie - mało. Ale dziś korzystając z wolnego dnia wybrałem się na spacerek, przy okazji nazbierałem kurek na sosik :) No i trafiłem na świetne miejsce, gdzie nie było widać żadnych śladów cywilizacji! Dosłownie żadnych, wokół lasy pola, łąki... Nastepnym razem zrobię zdjęcie i przedstawię na forum :)
Mirek

Post autor: Mirek » 18 czerwca 2012, 21:39

Greg 3mam za słowo. :zoboc:
ihas

Post autor: ihas » 19 czerwca 2012, 11:41

a co Greg tworzy ??
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 czerwca 2012, 20:08

Witam Wszystkich !

Znalazłem Was - ciekawe że często chodzi się po GÓRACH , górkach, pagórkach i spotyka mnóstwo ludzi, czasem ktoś zająknie 'cześć' - nie spotkałem jeszcze takiej chodzącej wspólnie (czasem) społeczności - z ciekawością spróbuję się 'zalogować' przy jakiejś następnej okazji :-)

Co o mnie? mam na imię Adam, powyżej 1000mnpm pcha mnie 'coś', wiem że od wielu lat po 2-3 miesiącach te coś ciągnie mnie , czasem na 2-5 godzin, czasem na parę dni... Tak czy inaczej milo będzie Was spotkać i zobaczyć , mam nadzieję. Głównym moim punktem sa Karkonosze - Samotnia, Odrodzenie, ..


Pozdr.
Adam
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8705
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 19 czerwca 2012, 20:37

Adamus Witaj w naszym gronie.
Adamus pisze:Głównym moim punktem sa Karkonosze - Samotnia, Odrodzenie, ..
Szkoda, że dopiero teraz do nas dołączyłeś, mieliśmy zjazd w Karkonoszch i w Samotni spaliśmy w lutym.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 czerwca 2012, 19:59

Cześć!

No tak - w lutym też byłem, tym razem od Śląskiego - ale co się odwlecze to nie uciecze :-) .
goska
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 909
Rejestracja: 13 listopada 2011, 21:51

Post autor: goska » 22 czerwca 2012, 18:58

Witam wszystkich nowo przybyłych i do zobaczenia gdzieś w górach :>
Największa rzecz swego strachu mur obalić...
Anonymous

PONOWNIE

Post autor: Anonymous » 23 czerwca 2012, 20:06

Witam szystkich po długiej przerwie na forum. Pozdrawiam ciepło
Zbychu

Post autor: Zbychu » 23 czerwca 2012, 21:54

didlos Powitać ;) ... a gdzie to się podziewałaś?
Anonymous

again

Post autor: Anonymous » 25 czerwca 2012, 21:58

witam wszystkich ponownie, kiedyś juz się witałem jednak w międzyczasie rodzina się powiększyła razy dwa i hasło wygasło ;(
zatem hej !

ps. przedtem nazywałem sie chyba inaczej...
Mirek

Re: again

Post autor: Mirek » 26 czerwca 2012, 9:55

blind pisze:witam wszystkich ponownie, kiedyś juz się witałem jednak w międzyczasie rodzina się powiększyła razy dwa i hasło wygasło ;(
zatem hej !

ps. przedtem nazywałem sie chyba inaczej...
Witaj synu marnotrawny. :twisted: A jak brzmiało twe imię.? :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 czerwca 2012, 13:09

nepawin jam jest ( a raczej był ;) )
ODPOWIEDZ