PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8714
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 08 czerwca 2009, 11:58

Witaj i do zobaczenia na szlaku.
Pozdrawiam
Piotrek
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Anonymous

Cześć:)

Post autor: Anonymous » 12 czerwca 2009, 22:13

Jestem Monika, studiuje w Krakowie na niezmiernie interesującym kierunku jakim jest europeistyka:), za 5 dni skończe 20 lat i zaraz po egzaminie( ktory niestety mam w moje urodziny) jade świetować w Tatry. Jestem z Jordanowa a z okna mojego pokoju rozciąga sie widok na cale pasmo Babiogorskie:) Kocham góry! bo w górach jest wszystko co kocham:) Mam nadzieje ze spotkamy sie na szlaku:)
Anonymous

Witam

Post autor: Anonymous » 13 czerwca 2009, 3:00

Cześć. Nazywam się Szczepan, mam 23 lata i mieszkam w Żabnicy. Do tej pory chodziłem dużo w Beskidzie Żywieckim, Śląskim i troszkę po Tatrach. Mam nadzieję że z Wami poznam nowe miejsca :)
Mirek

Post autor: Mirek » 13 czerwca 2009, 5:53

Witam wszystkich i na pewno do zobaczenia na szlaku. :hura: :spoko:
Anonymous

Witam

Post autor: Anonymous » 13 czerwca 2009, 21:49

Mieszkaniec mazowieckiej wsi wita wszystkich serdecznie. Moja ilość spotkań z górami jest odwrotnie proporcjonalna do wieku. Nieźle zdeptałem G. Świętokrzyskie, parę dni w Bieszczadach, w Tatrach: Giewont, Czerwone Wierchy, "cofka" spod szczytu Rysy. Z rodziną (żona i trójka pociech): Łysica, Łysiec, Nosal, Smocza Jaskinia, Czarny Staw i Babia Góra, ta ostatnia jak zauważyłem to królowa tego forum. Wyprawę na BG zorganizowałem zachęcony opisami na tym forum, (czytam od roku), dzieci były zachwycone Percią Akademików, a widok ze szczytu był obłędny.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8714
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 14 czerwca 2009, 9:02

Witam wszystkich i do zobaczenia na szlaku.
Pozdrawiam
Piotrek
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 17 czerwca 2009, 20:52

Witam. Mam na imię Tomek i klikam z Łodzi. Jak tylko sięgnę pamięcią to wyjeżdżałem z rodzicami w góry (do Białki Tatrzańskiej), od 9 roku życia zacząłem czynnie uprawiać turystykę górską pod czujnym okiem moich opiekunów i tak przez 28 wiosen, które przeżyłem do tej pory na Świecie. A tak serio, to ostatnio miałem kilkuletnią przerwę w wyprawach górskich ale od tego roku powracam i mam nadzieję, że już nic nie pokrzyżuje moich planów częstszych wypadów w góry.

Głównymi celami moich wycieczek są Tatry (przede wszystkim Wysokie). Chodziłem też trochę po Sudetach i Górach Świętokrzyskich.

Pozdrawiam.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 czerwca 2009, 21:51

tom-pi4 Nie ściemniaj, zapraszamy na piwo :)
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 17 czerwca 2009, 21:59

No bardzo chętnie tylko napisz gdzie i kiedy :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 czerwca 2009, 0:47

Hej
mam na imię maciek, lubię piwo i awantury, do gór czuję respekt, może w tym roku wreszcie zdobędę Kościelec ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 czerwca 2009, 6:22

Witajcie :) zapraszamy na nasze zjazdy - tam piwa Wam pod dostatkiem, a i nawet w góry można iść czasem ;)
Ostatnio zmieniony 19 czerwca 2009, 6:23 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 18 czerwca 2009, 10:03

Mooliczek pisze:zapraszamy na nasze zjazdy - tam piwa Wam pod dostatkiem, a i nawet w góry można iść czasem
Mooliczek powaliłaś mnie tym tekstem :lol: :lol: :lol:
Ale cosik w tym jest :zoboc:
Witam wszystkim "nowicjuszy" i zapraszam na szlaki górskie.
harry

Post autor: harry » 18 czerwca 2009, 15:56

Witam jestem Marcin jestem pierwszy raz wiec pisze mieszkam w katowicach teoretycznie :)
Anonymous

witam

Post autor: Anonymous » 18 czerwca 2009, 16:20

Mam na imie Kuba i jestem z Kielce:)
Pozdrawiam!!
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8714
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 18 czerwca 2009, 17:28

Witam Tomka, Kubę, Maćka i Marcina.
Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku.
Piotrek
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
ODPOWIEDZ