PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Ola

Post autor: Ola » 26 marca 2007, 12:57

Witam wszystkich!

Pierwszy raz na forum, wiec pisze pare slow o sobie.
Jestem z Krakowa, skonczylam Zarzadzanie w Turystyce i Geografie, teraz pracuje w centrum ksiegowym Lufthansy.
O zainteresowanich mozna by dlugo pisac bo sporo ich jest, ale Gory zajmuja wsrod nich poczesne miejsce. Oprocz wymienianych tu czesto Tatr i rejonu Babiej Gory cenie sobie bardzo Beskid Wyspowy.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 26 marca 2007, 13:07

Witaj Ola na najlepszym forum!!! :D :D :D Baw się dobrze!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 marca 2007, 16:17

no u nas bez szczególnego podejścia do BG MAlej Bg i MAłejBee się nie da;), No włąsnie Magda WHY??? Staraj się!![/b]
tomekt

Witam wszystkich

Post autor: tomekt » 29 marca 2007, 12:16

Jako świeżo "dołączonemu" wypada napisać kilka słów o sobie: pochodzę z małej podkrakowskiej wsi o wdzięcznej nazwie Skrzeszowice, jestem na I roku studiów doktoranckich w znanym tu już IGIGP UJ :) Poza jedynie słusznymi zainteresowaniami :D , w wolnych chwilach zajmuję się między innymi fotografowaniem i strzelectwem.
Jeżeli chodzi o moje ulubione miejsca, to szczególny sentyment mam do szlaku z Doliny Pięciu Stawów na Krzyżne...
MałaBee

Post autor: MałaBee » 29 marca 2007, 12:28

Witam pięknie!!! Co Ty jesteś kolegą ze studiów od pawłak??? Mieć dwóch doktorków na forum.... hmmmmm..... kształcimy się.
Jeśli interesujesz się fotografią to mamy specjalny dział dla Ciebie.... Pochwal się swoimi fotkami :D :D :D
tomekt

Post autor: tomekt » 29 marca 2007, 12:55

Dzięki za powitanie :)
Tak, z pawlemk jesteśmy kolegami z roku :) On jest z zakładu geomorfologii, a ja geografii fizycznej kompleksowej :wink:
Jak tylko uda mi się poskanować moje fotki, to nie omieszkam ich zaprezentować... Tak się bowiem złożyło, że do tej pory bawiłem się tylko analogowymi aparatami, a odkąd mam cyfraka, nic ciekawego nie udało mi się zrobić :? Choć mam nadzieję nadrobić zaległości :D
MałaBee

Post autor: MałaBee » 29 marca 2007, 12:57

Czekamy z niecierpliwością na Twoje fotki. Na początek spróbuj sfocić kreta na powierzchni :D :D :D. Zobacz jak u nas to się robi :)
tomekt

Post autor: tomekt » 29 marca 2007, 13:24

Już widzę, że z takim towarzystwem nudzić się nie można :D :D :D Obejrzałem sobie przed chwileczką galerię... Widzę, że będę musiał zrobić w swoich fotkach ostrą selekcję zeby wybrać coś odpowiedniego, bo poprzeczka wysoko ustawiona...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 marca 2007, 14:16

ooo mamy nową osóbkę. Ja się już tu zadomowiłam więc i Tobie to szybko pójdzie :D. Witaj w najlepszym klubie górskim!!!!
Pete

Post autor: Pete » 09 kwietnia 2007, 17:48

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :) Jestem Piotr, mieskzam w Chełmie Śląskim pod Mysłowicami. Oczywiście moją największą pasją są góry. Najczęściej jeżdżę w Beskidy, ale kocham każde góry, bo przecież wszystkie mają swój urok, mają to coś...
Ulubione - Beskid Żywiecki (również Babia), Góry Stołowe :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 09 kwietnia 2007, 18:00

Witam kolejną nową osóbkę. Bardzo mi miło poznać następnego Ślązaka :D :D :D. Baw się dobrze!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 kwietnia 2007, 17:35

Witaj Piotrze! Witaj! Kolejny młody miłośnik gór - na wejście masz plusa za Góry Stołowe - piękna okolica - a jakże inne od pozostałych. Zapraszamy do uczestniczenia w życiu forum i klubu - a .... góry będą Twoim życiem!!!
Pete

Post autor: Pete » 12 kwietnia 2007, 20:36

Nie spodziewałem się tak ciepłego przyjęcia :) Widzę, że macie tu fajną atmosferę. :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 12 kwietnia 2007, 20:43

Bardzo miłą i zostań z nami :D :D :D. Nauczysz tu się wielu rzeczy i połączysz przyjemne z pożytecznym :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 kwietnia 2007, 12:14

Jestem Antek . Mieszkam na Dolnym Sląsku lecz pochodzę z Zawoi (Ryzowana) Dzisiaj zobaczyłem Waszą stronę i nie mogę się oderwac.

Będę do Was zaglądał często Udzielać się też obiecuję chociaż pewną przeszkodą jest mój wiek (no cóż jestem w wieku Waszych rodziców)

Jestem Babiomaniakiem i na temat Królowej i Zawoi mogę coś niecoś powiedziec. Dotychczas trochę udzielam się na forum babiogórskim na które serdecznie zapraszam.


Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ