PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

grzesiekr

Post autor: grzesiekr » 08 lipca 2007, 9:55

Dzieki za tak serdeczne przyjęcie :shock:
W Beskid wybieram sie juz na przyszły wekend :D pierwsza trasa na Baranią Górę(rekonensans), powiedzcie mi tylko jedną rzecz, poszperałem w serwisie i poczytałem o szlakach, zwracacie mocno uwagę na pewne odcinki szlaków pt. "podłoże pełne jest kamieni... itp". W górki przewaznie wybieram sie ze swoi pieskiem i to mnie zaniepokoiło, czy to sa jakies wielkie lub ostre głazy :-)
Pete

Post autor: Pete » 08 lipca 2007, 14:01

Witaj grzesiekr. Zapraszamy w Beskidy z Babią Górą na czele :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 lipca 2007, 22:27

Witam.Nie wiedziałem że muszę się przedstawić dlatego czynię to dopiero teraz.Mam 37 lat i mieszkam w Rudzie Śląskiej.Kocham górskie wycieczki,szczególnie Beskid Żywiecki gdzie często wyjeżdżam wraz z żoną i synem.Oprócz gór bardzo lubię jazdę na rowerze.Moje hobby to akwarystyka,mogę wpatrywać się w podwodny świat całymi godzinami.
Pete

Post autor: Pete » 09 lipca 2007, 22:31

Witaj mirokw - kolejna osoba ze Śląska :). Wielu wspaniałych wrażeń na forum :wink:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 lipca 2007, 11:26

A i ja witam wszystkich nowych a szczególnie Grześka ze Strzegomia . Tak się składa ,że przynajmniej raz w roku odwiedzam to miasto słynące ze Święta Kamienia, niestety tylko służbowo ( stoję między występującymi zespołami a widownią i muszę tak wyglądać... :shock: .... :lol: )
grzesiekr

Post autor: grzesiekr » 10 lipca 2007, 21:58

Witam Cie Mirkow, uff nie jestem juz taki sam nowy :D, twoje rodzinne miasto odwiedzam prawie co tydzień i zazdroszcze Ci bliskości Beskidu. Dzięki dla Antka za serdeczne pozdrowienia i zapraszam wszystkich do Strzegomia na nasze dni Folkloru i takie tam.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 lipca 2007, 10:15

Dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 lipca 2007, 18:27

Nie ma za co :D. Witamy się z każdym :) i zapraszamy Cię do naszego klubu.
Anćla

Post autor: Anćla » 19 lipca 2007, 11:50

Witajcie :) jestem Katarzyna studiuję w Krakowie ale pochodzę z Beskid...

uwielbiam Tatry:)

pozdrawiam
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 lipca 2007, 12:21

Witaj Kasiu.Cieszę się że mogę powitać Cię jako pierwszy :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 lipca 2007, 17:11

Witam Cię Kasiu :). Bądź z nami bo tu jest naprawdę dobrze :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 lipca 2007, 18:22

Witaj Anćla , miłego forumowania ;)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 22 lipca 2007, 23:42

Witam wszystkich serdecznie.
Krótko się przedstawię: Górski łazik od ho,ho a może i dłużej - Tatry Słowackie, Alpy, Dolomity. Kiedyś "za młodu" wszystkie góry Polski... Ale znów ciągnie mnie w Beskidy, więc może z Wami ? Przyjmiecie "starego górala"? :wink:

Pozdro dla all,
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 lipca 2007, 11:27

Witam bardzo serdecznie :D :D :D.Nie martw się że tutaj trochę pustawo ale część forumowiczów wyjechała z Mosorczykiem w Tatry.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 23 lipca 2007, 11:43

Dzięki mirkow za przywitanie. Nie martwię się bo wiem że są w Tatrach. Ja będę w weekend, ale po słowackiej stronie.
ODPOWIEDZ