PRZEDSTAW SIĘ - napisz kilka słów o sobie...

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 02 marca 2010, 22:48

dorcia, zapraszam tu:

viewtopic.php?t=3649
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 marca 2010, 9:34

dorcia pisze:czy jako nowy uczestnik moge zapisac sie na klubowy zjazd w kwietniu
A na co tu czekać?...
dorcia pisze:Problem w tym ze czasem trudno o towarzystwo
To jak będziesz miała kiedyś z tym problem to pisz! Ja czasami też z dnia na dzień coś wymyślę i wtedy o towarzystwie mogę zapomnieć!!! A to ,że mieszkasz tak blisko mnie daje nam duże możliwośći na wyprawy jednodniowe o ile praca na to pozwoli!
Anonymous

Cześć

Post autor: Anonymous » 03 marca 2010, 9:49

Cześć,mam na imię Wojtek,przypadkowo znalazłem Waszą stronkę(poszukiwałem trochę wiadomości o szlakach;)ale widzę ,że zagoszczę u Was dłużej,o ile mi pozwolicie,wspaniała grupa osób mających hopla na jednym punkcie,to jest to co mi się podoba,pozdrawiam i do zobaczenia ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 marca 2010, 9:55

WojtekSZYGI  witaj :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 marca 2010, 9:57

Cześć,chyba zle wpisałem moje przywitanie;)zamiast w dziale przedstaw się ,założyłem nowy temat niepotrzebnie,sorrry
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 03 marca 2010, 10:49

Witaj WojtekSZYGI. Zapraszamy na wspólne wypady w góry i na zjazdy.
Cześć,chyba zle wpisałem moje przywitanie;)zamiast w dziale przedstaw się ,założyłem nowy temat niepotrzebnie,sorrry
Już poprawione :) Nie ma sprawy :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 marca 2010, 12:22

WojtekSZYGI pisze:,chyba zle wpisałem moje przywitanie;)zamiast w dziale przedstaw się ,założyłem nowy temat niepotrzebnie,sorrry
Nie przejmuj się! Większość nowych forumowiczów tu błądzi :lol: :lol: :lol:
Mirek

Post autor: Mirek » 03 marca 2010, 13:37

nadi184 pisze:
WojtekSZYGI pisze:,chyba zle wpisałem moje przywitanie;)zamiast w dziale przedstaw się ,założyłem nowy temat niepotrzebnie,sorrry
Nie przejmuj się! Większość nowych forumowiczów tu błądzi :lol: :lol: :lol:
A ja (wstyd przyznać) w ogóle tu nie zawitałem. ;) ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 marca 2010, 19:09

Witam.Mam na imię Marek i pochodzę z Bielska-Białej.Moją pasją zawsze były góry i obcowanie z przyrodą.Choć była dość długa przerwa to z wielką przyjemnością WRÓCIŁEM do turystyki.Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia na szlakach.
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 03 marca 2010, 19:18

Witaj Marku vel. marco_pollo i zapraszamy na wspólne wypady te mniejsze i większe. Do zobaczenia na szlaku :)
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 03 marca 2010, 19:21

Witam wszystkich nowych :)
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 marca 2010, 20:29

:) witam i pozdrawiam wszystkich Nowych Forumowiczów :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 marca 2010, 20:39

HEJ,

Mam na imię Michał,pochodzę z Dębicy,staram się studiować w Krakowie (to z różnymi efektami) :):) .

Interesuje się muzyką ( teraz podążam w stronę jazzu) , żeglarstwem i fotografią ( czarno-białą). Jeśli chodzi o góry najczęściej bywam w Bieszczadach , ze względu na zalew soliński:) Mam nadzieję że uda mi się rozwinąć jeśli chodzi o turystykę ,dzięki forum :)

Chętnie zaproszę lub przyłącze się też do jakiegoś wypadu na pokładzie któregoś z żaglowców :)

Do zobaczenia na szlaku! :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 marca 2010, 21:26

misiek pisze:Chętnie zaproszę lub przyłącze się też do jakiegoś wypadu na pokładzie któregoś z żaglowców :)

O! O! Widzisz! I tu trafiłeś! Tylko powiedz kiedy. Bo gdyby tak ktoś przyszedł i powiedział: "Stara, czy masz czas, potrzebuję do załogi jakąś nową twarz..." To powiedziałabym... Gdzie ta keja? A przy niej ten jacht? Gdzie te wszystkie sznurki od tych szmat?...

I do zobaczenia na szlaku :)
Awatar użytkownika
Paula
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 149
Rejestracja: 07 stycznia 2010, 20:40

Post autor: Paula » 04 marca 2010, 13:35

Hej Misiek !
Fajnie,że trafiłeś na forum :D i fajnie,że dotarłeś z Beti i Marcinem cało i zdrowo do Tarnowa :D
Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku-zapewne bieszczadzkim,albo nad Soliną! :jupi:
"Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia."
ODPOWIEDZ