Tydzień camoscio

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1417
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 25 maja 2010, 20:07

camoscio pisze:3. Czy lubisz pyrki ?

To zależy co masz na myśli. Jako danie zjem. Jeżeli chodzi o Poznaniaków, to będąc na praktykach w szpitalu jeszcze nie miałam do czynienia z niemiłymii pacjentami.
Chodziło o ziemniaki. Jeśli chodzi Poznaniaków to miło :) , chociaż ja będąc jednym z nich lubię ich średnio.

camoscio pisze:. Czy uważasz , że Raskolnikow mógł mieć rację ?

W czym?
Sorry, chodzi o "Zbrodnię i Karę" oczywiście i pokrętną logikę , która go pchnęła do zabójstwa. :roll:

camoscio pisze:Z racji, że z żadnym nie miałam okazji się spotkać na żywo to zanim dokonałabym wyboru musiało by dojść do paru randek z każdym z wyżej wymienionych panów.
Od razu na randkę... :oops: Nie lepiej sie poznać na szlaku ? :)

camoscio pisze:W toto-lotka nie gram. Natomiast jeżeli wygrałabym główną wygraną to zasponsorowanie wyprawy na Mont Everest dla klubowiczów Góry Szlaki, to jest to co bym uczyniła.
No , a starzy weterani to jak się za wami powloką ? :lol:
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 maja 2010, 21:45

camoscio pisze:Po prostu chodziło mi o naprawdę ciężkie, chaotyczne ( dla mnie) granie.

Nie znaczy to, że nie lubię mocniejszego brzmienia. Wspomniałeś np o Guns N' Roses. Lubię nie tylko ballady w ich wykonaniu. :) Tak samo Metallica...
Jasne rozumiem. Behemota też nie lubię :D choć lubię naprawdę ciężkie klimaty...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 maja 2010, 11:40

1. Czego w życiu żałujesz?
2. Z czego jesteś najbardziej zadowolony?
3. Co byś zmieniła w swoim życiu?
4. Wymień trzy rzeczy, których utrata byłaby dla Ciebie bardzo bolesna?
5. Czego w sobie nie lubisz?
6. Jakie są Twoje priorytety?
7. Jakbyś nie musiała pracować to ...
8. Jak znalazłaś naszą stronkę w necie?
9. Góry to dla Ciebie ...(dokończ)
10. Jak zaczęła się Twoja przygoda z górami?

11. Wygrałaś kiedyś BIG MILKA? :lol:
Awatar użytkownika
Skadi
Turysta
Turysta
Posty: 240
Rejestracja: 16 marca 2010, 16:11

Post autor: Skadi » 26 maja 2010, 15:20

PiotrekP:

1. Jaką potrawę lubisz najbardziej?

Lubię wiele potraw. Nie mam jakiejś konkretnej.
Może lepiej będzie jak napiszę czego nie lubię:

- wszystko co ma w sobie oliwki, rodzynki
- barszcz czerwony
- owoce morza

Te rzeczy stanowczo nie podchodzą mojemu podniebieniu ;)

2. Czego do ust byś nie wzięła?

Chyba nie odważyłabym się zjeść żywego robala.

3. O jakim daniu marzysz po zejściu do schroniska z długiej trasy w górach?

Nie jestem wybredna. Usatysfakcjonuje mnie tzw. chińska zupka. Jeżeli jest kasa i możliwości bufetowe schroniska to ziemniaczki+kotlecik+suróweczka. :D


4. Ca najczęściej zabierasz jako suchy prowiant?

Zazwyczaj zabieram kabanoski :twisted:. Bedąc pare lat temu na obozie wędrownym dostawaliśmy w prowiancie między innymi pół czekolady "Złoty Kasztanek". Bardzo mi posmakowała i jak tylko mam okazję przed jakimś wyjazdem kupić to ląduje w plecaku :). Nie mam w zwyczaju zabierania, tym bardziej kupowania napoi energetycznych. Stawiam na wodę mineralną.
Awatar użytkownika
Skadi
Turysta
Turysta
Posty: 240
Rejestracja: 16 marca 2010, 16:11

Post autor: Skadi » 26 maja 2010, 17:09

nadi184:

1. Czego w życiu żałujesz?

Często myślę o tym, że podejmuję złą decyzję i że będę później żałować.
Los zawsze jakoś tak wybierał, że po czasie okazywało się że wszystko się układa, że dobrze coś się potoczyło -myśląc wcześniej, że będzie to totalna klapa i nie ma sensu czegoś zaczynać. Tak miałam np z wyborem szkół czy nawet z miłością. Obecnie niczego nie żałuję.

2. Z czego jesteś najbardziej zadowolony?

Rzadko czuję się zadowolona z czegoś. Zawsze sobie mówię, że można coś było zrobić więcej, lepiej - nawet jeżeli inne osoby mówią, że jest perfekcjonalnie to im nie wierzę. Dla przykładu: ktoś dowiaduje się, że byłam na Rysach latem, jest zachwycony itd. Mój komentarz: Rysy to nie Mont Blanc...

3. Co byś zmieniła w swoim życiu?

Bardziej chciałabym coś zmienić w moim charakterze. Chciałabym być pewniejsza siebie i wierzyć w to, że potrafię coś zrobić, czegoś dokonać. Myślę, że góry są dla mnie taką małą terapią.


4. Wymień trzy rzeczy, których utrata byłaby dla Ciebie bardzo bolesna?


zdrowie - moje i najbliższych

5. Czego w sobie nie lubisz?

Tak jak napisałam wcześniej. Braku pewności siebie i za dużo się przejmuję pewnymi sprawami, nawet takimi które powinny mi jak to się mówi potocznie zwisać.

6. Jakie są Twoje priorytety?

Żyć tak by nikt przeze mnie nie musiał płakać.

7. Jakbyś nie musiała pracować to ...


Może banalne, ale jakbym do tego niepracowania miałabym pieniądze to zwiedzałabym świat.

8. Jak znalazłaś naszą stronkę w necie?


Wujek Google mi w tym pomógł

9. Góry to dla Ciebie ...(dokończ)

Sposób na życie. Stawianie sobie kolejnych celów i przeszkód. Pokonywanie siebie.

10. Jak zaczęła się Twoja przygoda z górami?

Dokładnej daty i wyjazdu nie pamiętam. Z każdym kolejnym pobytem góry zaczęły się dla mnie stawać coraz większą przygodą. Tak na dobre rozwinęła się na przełomie gimnazjum/liceum.

11. Wygrałaś kiedyś BIG MILKA?
:lol:

Wygrałam pare razy. Nigdy jednak nie odebrałam nagrody w sklepie.:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 maja 2010, 22:52

camoscio pisze:Wygrałam pare razy. Nigdy jednak nie odebrałam nagrody w sklepie
A dasz mi swoje patyczki? :3:
Awatar użytkownika
Skadi
Turysta
Turysta
Posty: 240
Rejestracja: 16 marca 2010, 16:11

Post autor: Skadi » 28 maja 2010, 15:18

Mariusz G. pisze:camoscio powiedział/-a:
Z racji, że z żadnym nie miałam okazji się spotkać na żywo to zanim dokonałabym wyboru musiało by dojść do paru randek z każdym z wyżej wymienionych panów.

Od razu na randkę... :oops: Nie lepiej sie poznać na szlaku ? :)
Randka z każdym panem pewnie byłaby inna :D Jako, że Mariusz G. lubi góry... :twisted: miejscem spotkania zapewne byłby szlak :P
nadi184 pisze:camoscio powiedział/-a:
Wygrałam pare razy. Nigdy jednak nie odebrałam nagrody w sklepie

A dasz mi swoje patyczki?
Heh, nie mam ich. Dawno wyrzucone. :lol:


Zapraszam do zadawania pytań, póki jeszcze jest taka możliwość :)
Ostatnio zmieniony 28 maja 2010, 15:58 przez Skadi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 28 maja 2010, 15:25

1. Masz 10 minut na decyzję gdzie pojedziesz za darmo:
- Kreta
- Alpy
2. Czy lubisz wyjazdy spontaniczne bez przygotowania?
3. Jeżeli nie góry to co?
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Skadi
Turysta
Turysta
Posty: 240
Rejestracja: 16 marca 2010, 16:11

Post autor: Skadi » 28 maja 2010, 15:57

PiotrekP:

1. Masz 10 minut na decyzję gdzie pojedziesz za darmo:
- Kreta
- Alpy


Oczywiście Alpy! Nigdy tam nie byłam. Mam nadzieję, że uda mi się w tym roku zobaczyć Dolomity, gdyż będę jechać do Włoch prawodpodobnie w sierpniu. Apropos, macie do polecenia jakieś przewodniki/książki z tego regionu?

2. Czy lubisz wyjazdy spontaniczne bez przygotowania?

Jak najbardziej, chociaż nie za wiele takich było... Nie mam za bardzo zgranego towarzystwa, które na hasło jedziemy w góry, wszyscy pakują plecaki. Liczę, że tutaj poznam takie osoby, które są przeciwieństwem i przygarną zbłąkaną owieczkę a raczej kozicę na jakiś wyjazd :>

3. Jeżeli nie góry to co?

Masz na myśli jaka inna pasja?
Obecnie po górach jest medycyna. Swoją przyszłość zawodową chcę związać z blokiem operacyjnym. Pamiętam jak za czasów podstawówki wracałam do domu i jedząc obiad oglądałam programy medyczne gdzie była przeprowadzana jakaś operacja. Wszyscy w domu nie mogli się nadziwić, że mogę na takie coś patrzeć, tym bardziej jeszcze przy tym jeść :D
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1417
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 28 maja 2010, 16:26

camoscio pisze:Swoją przyszłość zawodową chcę związać z blokiem operacyjnym
Wykwalifikowana pomoc medyczna na niejednym zjeżdzie nam się przyda... :) Ja mogę asystować przy ewentualnej operacji :lol: Kiedyś zszyłem kumplowi nogę żyłką wędkarską i nawet nie dostał zakażenia :spoko:
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Awatar użytkownika
Skadi
Turysta
Turysta
Posty: 240
Rejestracja: 16 marca 2010, 16:11

Post autor: Skadi » 30 maja 2010, 20:51

Jako, że mój tydzień dobiega końca, w przyszłym tygodniu na Wasze pytania będzie odpowiadać pon3ek.

A ja dziękuję za ten tydzień. Mam nadzieję, że "dałam się" trochę lepiej poznać :)
ODPOWIEDZ