Tydzień Szarlotki :D

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 11 marca 2010, 22:31

Gdzie pracujesz? Lubisz swoją pracę?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 marca 2010, 22:45

W te pe es a xD

Lubię tylko dlatego że mam blisko, specjalnie się nie wysilam i mam wpływ na grafik ;)
Awatar użytkownika
zagatka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 266
Rejestracja: 26 sierpnia 2009, 10:59

Post autor: zagatka » 12 marca 2010, 0:25

no to tera kolej na mnie ;):

1. Najfajniejszy prezent jaki w życiu dostałaś? :prezent:
2. Przygoda na szlaku, której nigdy nie zapomnisz? :-)
3. Piosenka, z którą powracają najmilsze wspomnienia?
4. Gitara klasyczna, czy elektryczna? :gitara: vs :gitara2: (ale chyba znam odpowiedz;p)
5. Muzyczne nowości, czy starocie?
6. Zespół, czy w ogóle muzyka, której kiedyś słuchałaś i czego się teraz wstydzisz ?:oops:
7. Co wybierasz jak pada deszcz: pelerynę, czy parasol? ;-P :pada:
8. Jaką porę roku lubisz najbardziej i za co? ;-) :snieg: :slo:
9. Czy jesteś podobny do swoich rodziców i w czym? ;-)
10. Za co jesteś im najbardziej wdzięczna?
11. Czy lubisz miejsce gdzie mieszkasz? Jeśli tak to za co?-to już wiemy, ale czy: chcesz tam osiąść na stałe? ;-)
12. Co chcesz robić w przyszłości? Jakie ma dla Ciebie znaczenie kariera zawodowa?
13. Czy masz taką książkę lub film do których lubisz wracać?
14. Czy wzruszasz się na filmach? Na jakich? i czy tylko na filmach? :a:
15. Co robisz, jak Ci smutno i źle?
17. Czy masz jakiś autorytet, człowieka, taki, który jest dla Ciebie wzorem?
19. Czy nauka bywa dla Ciebie czasem przyjemnością i jakie dostrzegasz pozytywne strony zakuwania? Czego lubisz się uczyć? :uczen:
20. Czego w życiu żałujesz, co chciałbyś zmienić jeśli mógłbyś cofnąć czas? :zegar:
21. Jakbyś znalazła wehikuł czasu, gdzie byś się wybrała?
22. Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłaś w życiu? :cfaniak: :j:
Bieszczadzkie Anioły, Anioły Bieszczadzkie...
...gdy skrzydłem cię dotkną, już jesteś ich bratem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 marca 2010, 12:30

zagatka pisze:no to tera kolej na mnie ;):

1. Najfajniejszy prezent jaki w życiu dostałaś? :prezent:
2. Przygoda na szlaku, której nigdy nie zapomnisz? :-)
3. Piosenka, z którą powracają najmilsze wspomnienia?
4. Gitara klasyczna, czy elektryczna? :gitara: vs :gitara2: (ale chyba znam odpowiedz;p)
5. Muzyczne nowości, czy starocie?
6. Zespół, czy w ogóle muzyka, której kiedyś słuchałaś i czego się teraz wstydzisz ?:oops:
7. Co wybierasz jak pada deszcz: pelerynę, czy parasol? ;-P :pada:
8. Jaką porę roku lubisz najbardziej i za co? ;-) :snieg: :slo:
9. Czy jesteś podobny do swoich rodziców i w czym? ;-)
10. Za co jesteś im najbardziej wdzięczna?
11. Czy lubisz miejsce gdzie mieszkasz? Jeśli tak to za co?-to już wiemy, ale czy: chcesz tam osiąść na stałe? ;-)
12. Co chcesz robić w przyszłości? Jakie ma dla Ciebie znaczenie kariera zawodowa?
13. Czy masz taką książkę lub film do których lubisz wracać?
14. Czy wzruszasz się na filmach? Na jakich? i czy tylko na filmach? :a:
15. Co robisz, jak Ci smutno i źle?
17. Czy masz jakiś autorytet, człowieka, taki, który jest dla Ciebie wzorem?
19. Czy nauka bywa dla Ciebie czasem przyjemnością i jakie dostrzegasz pozytywne strony zakuwania? Czego lubisz się uczyć? :uczen:
20. Czego w życiu żałujesz, co chciałbyś zmienić jeśli mógłbyś cofnąć czas? :zegar:
21. Jakbyś znalazła wehikuł czasu, gdzie byś się wybrała?
22. Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłaś w życiu? :cfaniak: :j:

1. Wiele lat temu świnkę morską od cioci na urodziny. Nazwałam ją Chrumcia i kochałam ją nad życie, potem się okazało, że był to prezent z niespodzianką, a dokładnie trzy w jednym, bowiem powiła niespodzianie dwóch samczyków hiehie ;) Niestety Chrumcia opuściła już nas, także obecnie na prowadzenie wysuwa się prezent który dostałam nie dawno bez okazji. Szliśmy na trzy dni w Beskid Śląski i miałam fatalne buty. Dostałam od kumpla takie super hiper wypasione skarpety dzięki którym wyprawy zimą są dla mnie przyjemnością (nie odmrażają mi się paluchy xD)

2. Hmmm… żadnej raczej nie zapomnę ;) Ostro było właśnie w tym Beskidzie o którym wspomniałam. Wracaliśmy z Baraniej przez Magurkę Wiślańską do Węgierskiej Górki. Gdzieś pod koniec pobłądziliśmy i schodziliśmy już w kompletnej ciemności czymś, co na pewno nie było szlakiem. Kierunek wyznaczały nam majaczące gdzieś w oddali na dole światła miasta. Co chwilę upadałam i miałam już naprawdę dosyć, ale byłam twarda hiehie, doszliśmy i w mieście zjadłam fantastyczne naleśniki ze szpinakiem xD

3. Oj ciężko powiedzieć… Przyszły mi na myśl dwie „Pożegnanie z bajką” Zdzisławy Sośnickiej (z Pana Kleksa http://www.youtube.com/watch?v=Ck8wFOP_BRw) uwielbiam ją, szaleliśmy na niej w Białce Tatrzańskiej na suto zakrapianej imprezie- dawno się tak nie uśmiałam :D Druga to „Żądło” T. Love (http://www.youtube.com/watch?v=GSgeHucKa_g) którą puszczaliśmy sobie na ostatnim Woodstocku z auta niemal w kółko.

4. A tu powiem że zależy. Gitarę lubię, a czy cięższe brzmienia, czy nastrojowe ballady to już zależne od nastroju. Jakbym miała jednak wybrać, stawiam na gitarę basową ;)

5. Starocie ;) Choć pojawiają się i teraz od czasu do czasu interesujące perełki.

6. Spice Girls- ale nie samego słuchania, tylko tego, że przebierałam się za nie i robiłam mini playback show w różnych miejscach. Między innymi w Białce ze swoją przyjaciółką. To jest na prawdę żenujące xD

7. Parasol. No chyba że w górach xD

8. Jesień. Jest piękna. Uwielbiam te kolory i zapach… Może tez dlatego, że urodziłam się w październiku? Zawsze jesienią dopada mnie wena twórcza i zaczynam kolejne dzieło (najczęściej literackie) niestety wena kończy się z nadejściem zimy. Dzieło też ;) I za rok od początku xD

9. Po mamie bywam uparta i zgryźliwa, po tacie mam skłonności do beztroski, lenia, kombinowania i dobrego piwa xD

10. No… spłodzili mnie xD W zasadzie jestem jedyną rzeczą która im wspólnie w miarę wyszła ;)

11. Raczej nie. Owszem, z łezką w oku powrócę czasem, ale ciągnie mnie w różne strony i najchętniej wyjechałabym gdzieś gdzie jest cieplej ;)

12. Kariera zawodowa nie jest dla mnie ważna. Nie mam jeszcze sprecyzowanych planów… Owszem, chciałabym pracować w czymś związanym z dziennikarstwem (studiuję), ale czy to się uda? Ciężko powiedzieć. Jestem również wokalistką i właśnie zaczynam śpiewać na weselach (czad, ja i „Majteczki w kropeczki”), byłoby pięknie, gdybym mogła żyć z muzyki (może nieco ambitniejszej niż „Jesteś Szalona” hehehe). Ogólnie chciałabym robić coś, co lubię i coś, co pozwoli mi na spełnianie innych marzeń- w sensie nie pochłonie mnie totalnie i nie będę tylko zarabiać i liczyć pieniędzy.

13. Oj sporo, sporo ;) Wszystkie się tu nie zmieszczą ;) Jeśli chodzi o film, to muszę wspomnieć o moim filmie dzieciństwa a właściwie serii „Alien”. Wszystkie 5 części oglądałam kilkakrotnie, a drugą to kilkunastokrotnie i chętnie obejrzę raz jeszcze. Miałam swego czasu przydomek Ripley ;) Ostatnio mam fioła na punkcie niskobudżetowej produkcji „Kup teraz”. Często powracam (myślami lub fizycznie) do książek moich ulubionych autorów- Chmielewskiej, Grishama, Pratchetta, Witkacego…

14. Wzruszam się :) Prawie za każdym razem gdy ktoś umiera a ktoś inny płacze po nim. Klasyczny przykład- „Armagedon” Bruce Willis poświęca się dla ludzkości i żegna się ze swoją córką (Liv Tyler)… i ta ręka na ekranie…. Płakałam za każdym razem xD

15. Idę na piwo z przyjaciółką ;) Pijemy i rozprawiamy o „rzeczach istotnych”

16. (się zjadł chyba xD)

17. Wzorem są dla mnie ludzie, którzy żyją zgodnie ze swoimi zasadami.

18. (też się zjadł ;);) )

19. Czasem jest. A w zasadzie to była. Bywa wtedy, gdy uczę się czegoś, co mnie interesuje i co przeczuwam iż się przyda. Pozytywnych stron „zakuwania” czyli uczenia się czegoś (co zazwyczaj jest totalną i nieprzydatną abstrakcją) na pamięć, by potem o tym zapomnieć- nie dostrzegam. Najbardziej lubię uczyć się tekstów (piosenek, wierszy, scenariusza), nie wiem dlaczego ale przychodzi mi to bardzo łatwo i jakby naturalnie.

20. I tu dosyć bolesny temat. Cofnęłabym się do 01.06.06 i spróbowała powstrzymać pewną osobę, przed zrobieniem czegoś, czego nie da się odwrócić.

21. Jakbym miała wehikuł to podróżowała bym sobie tu i tam w czasoprzestrzeni… A najchętniej zobaczyłabym dinozaury :D (A tu cofam się, patrze- a tam Adam i Ewa xD)

22. Hmmm… eh było tego troszkę… Niektórych rzeczy wstyd wspominać <Lol>. Kąpiel w jeziorze na waleta z grupą koleżanek za zakończenie liceum… Jazda w bagażniku z Białki Tatrzańskiej do Palenicy Białczańskiej… Próba nielegalnego przedarcia się przez ogrodzenie na koncert Pearl Jam… Jeżdżenie wózkiem z Biedronki przez pół Giżycka aż do naszej łajby w porcie… Skakanie z wysokości do rzeki Białki… różne takie…
Awatar użytkownika
zagatka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 266
Rejestracja: 26 sierpnia 2009, 10:59

Post autor: zagatka » 12 marca 2010, 13:53

16. (się zjadł chyba xD)
było wcześniej zadane, to się nie chciałam powtarzać ;-) a numerków mi się nie chciało zmieniać ;)
dzięki za odpowiedzi :)
Bieszczadzkie Anioły, Anioły Bieszczadzkie...
...gdy skrzydłem cię dotkną, już jesteś ich bratem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 marca 2010, 1:36

Proszę, proszę- to była przyjemność, z tymi pytaniami- dałaś czadu- pozdrowionka :*
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 marca 2010, 20:20

Dziękuję wszystkim za pytania :*:*

Tydzień Szarlotki dobiegł końca :) Przekazałam pałeczkę dalej, tylko czekać aż otworzy temat.

Buziaki :D
ODPOWIEDZ