Tydzień Aleksandra

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

al3ksand3r

Post autor: al3ksand3r » 04 marca 2010, 20:17

@Zagatka
Ad.1 Rysy na piętnaste urodziny. :gora:
Ad. 2 Chyba wtedy jak z bratem i z tatą uciekaliśmy przed gradobiciem, burzą i porywistym wiatrem, z Przełęczy Świnickiej.
Ad. 3
Tak się składa, że każde wspomnienie ma swoją muzykę, a przy tej, praktycznie wszystko dobrze się wspomina. :)
http://www.youtube.com/watch?v=JgiGrXpOhYg
Ad. 4 Zależy od sytuacji. Ale raczej :gitara2:
Ad. 5 Nie robi mi różnicy, czy stare czy nowe. Jak mi się podoba to słucham i nie patrzę na datę powstania. :)
Ad. 6 O - zone... ale siara. Nie mów nikomu bo będzie wstyd. :oops:
Ad. 7 Ani to ani to. :D Trza być twardym a nie miętkim. :lol:
Ad. 8 Lato. Za wakacje i dlatego że jestem ludziem ciepłolubnym. A zimy nie lubię... bo śnieg.
Ad. 9 Raczej nie, ale potrafimy jakoś ze sobą wytrzymać i się nie pozabijać. :D
Ad. 10 Za beztroskie życie. :2:
Ad. 11 Nie lubię. Nie chcę tu osiadać.
Ad. 12 Nie mam sprecyzowanych planów. Kariera zawodowa pomaga w życiu ale czy ją zrobię... ?
Ad. 13 Lubię wracać do Harrego Pottera(do książki oczywiście). A co do filmów to Piraci z Karaibów. :)
Ad. 14 Raczej się nie wzruszam. Ale lubię filmy "poruszające"(np. Szeregowiec Ryan).
Ad. 15 Idę na spacer.
Ad. 16 Po dłuuugim namyśle stwierdzam, że chciałbym pojechać... właściwie nie wiem gdzie. :roll:
Ad. 18 Chyba taniec. Lubię też poczytać książki albo ew. popływać.
Ad. 19 Nie bywa przyjemnością. Uczę się tylko jak naprawdę muszę.
Ad. 21 Cofnął bym czas i zmienił to czego żałuję. :)
Ad. 22 Przyjąłem zakład że przyjmę 10 kulek z markera paintballowego na gołą klatę. Po jednej kulce leżałem i kwiczałem(atak śmiechu). :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 marca 2010, 0:07

al3ksand3r pisze:Wszelkiego rodzaju cięższe brzmienia(metal, rock). Ale innymi rodzajami nie gardzę. Muzyka poważna też mi odpowiada.

Od razu wyczułam... swój człowiek :D ;)
al3ksand3r

Post autor: al3ksand3r » 08 marca 2010, 17:04

Dziękuję za zestaw pytań, a teraz czekamy na Szarlotkę. Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ