Lista osób wchodzących w grę

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 28 listopada 2007, 17:17

Aj, tego nie wiem, ja jeszcze się w to nie bawiłem...ale z tego co widzę, Ci co już byli na widelcu żyją, więc chyba nie jest aż tak najgorzej... ;)
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 listopada 2007, 20:38

mam pytanko, do jakiej wielkości trzeba ograniczać wstawiane zdjęcia?
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 29 listopada 2007, 20:44

Zbyszek pisze:mam pytanko, do jakiej wielkości trzeba ograniczać wstawiane zdjęcia?
500x400px i 256 kb
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 29 listopada 2007, 20:45

Chyba, że chodzi o avatara to 112x112, 20 kb.
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 listopada 2007, 21:55

Ja tak z innej beczki: mój tydzień rozpocznę w poniedziałek (ew. w niedzielę wieczorem), bo wyjeżdżam jutro i nie będzie mnie przez weekend.

To tak informacyjnie :-) żeby nikt nie krzyczał na mnie ;-)
j-94

Post autor: j-94 » 29 listopada 2007, 21:58

A to sami siebie typujemy, czy to robią forumowicze?
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 29 listopada 2007, 22:17

A to sami siebie typujemy, czy to robią forumowicze?
wyznacza się według zgłoszeń do gry tj gruby wyznaczył Mooliczka,Mooliczek powinien wyznaczyć Staffa a on jck, jck wyznaczy ciebie, a ty Zbyszka.
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 listopada 2007, 22:30

janek pisze:Mooliczek powinien wyznaczyć Staffa.
A czemu? :-) Sądziałam, że wytypowani mają wybór, kogo wytypować... :)
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 29 listopada 2007, 23:45

Tak, mają wybór....tylko ile jest tych osób 'wchodzących w grę'? Więc tutaj janek ma rację. KOlejność nie musi być zachowana ale mniej więcej jest te parę osób. Jest jeszcze j94 i On tez powinien być rozpatrywany w czołówce...
Decyzja jednak należy do Mooliczka więc może też być to Szpiek.
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
j-94

Post autor: j-94 » 30 listopada 2007, 9:13

To teraz już jestem w domu ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 listopada 2007, 19:16

janek pisze:
Zbyszek pisze:mam pytanko, do jakiej wielkości trzeba ograniczać wstawiane zdjęcia?
500x400px i 256 kb
ok dzieki
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 30 listopada 2007, 19:43

A czemu? :-) Sądziałam, że wytypowani mają wybór, kogo wytypować...
A no..... w sumie to nie wiem :)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 02 grudnia 2007, 13:31

Mooliczek pisze:Ja tak z innej beczki: mój tydzień rozpocznę w poniedziałek (ew. w niedzielę wieczorem), bo wyjeżdżam jutro i nie będzie mnie przez weekend.

To tak informacyjnie :-) żeby nikt nie krzyczał na mnie ;-)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 grudnia 2007, 22:52

Odnoszę dziwne wrażenie, że Moskit to jednak unika tego swojego tygodnia ;) jakoś, że niby czwartek miał cały wolny, kupę czasu na odpowiedzi...a tu niciwo ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 grudnia 2007, 23:07

jck pisze:Decyzja jednak należy do Mooliczka więc może też być to Szpiek.

tetete... nie kombinuj ;-)
ODPOWIEDZ