Tydzień Snufkin'a (siwusa202)

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lutego 2010, 14:31

Świetlik25 pisze:1.Twoje ulubione miejsce w Bieszczadach ?
2.Byłeś kiedyś w Dolinie Liliowej ?Oczywiście w Bieszczadach;)
1. Pole namiotowe Kataszir w Bukowcu k. Polańczyka (właściwie przedgórze Bieszczad), z którym wiąże się kupa wspomnień, gdyż spędziłem tam większość wakacji swojego życia i jeżdżę tam przynjamniej raz w roku, odkąd skończyłem 2 lata. W samych Bieszczadach, tych wysokich, chyba nie mam ulubionego miejsca... Całe te góry są tak dzikie i tak zacofane cywilizacyjnie, mają taki klimat, że ciężko wybrać jedno takie miejsce.
2. Prawdę mówiąc nie słyszałem nigdy o takiej dolinie... Gdzie to?
Awatar użytkownika
zagatka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 266
Rejestracja: 26 sierpnia 2009, 10:59

Post autor: zagatka » 05 lutego 2010, 12:17

Tera ja;)):
- Najmilsze wspomnienie z wyżej wymienionego pola namiotowego w Bukowcu?
i trochę z innej beczki:
- zespół, czy w ogóle muzyka, której kiedyś słuchałeś i czego się teraz wstydzisz :P ?
Bieszczadzkie Anioły, Anioły Bieszczadzkie...
...gdy skrzydłem cię dotkną, już jesteś ich bratem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lutego 2010, 12:38

Jak się zaczęła Twoja przygoda z górami?
Jaka jest Twoja ulubiona piosenka Dżemu??
Kiedy jedziemy na Skrzyczne?? :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lutego 2010, 13:02

zagatka pisze:- Najmilsze wspomnienie z wyżej wymienionego pola namiotowego w Bukowcu?
i trochę z innej beczki:
- zespół, czy w ogóle muzyka, której kiedyś słuchałeś i czego się teraz wstydzisz ?
1. Nocne podchody z latarkami, ogniska i opowieści o wilkach, cmentarzu choleryków i wisielcu za rzeką ;)
2. Słuchałem kiedyś typowo buntowniczej, pseudopunkowej muzyki typu Happysad, Farben Lehre itp., do której dziś się nie przyznaję...

DawidR pisze:Jak się zaczęła Twoja przygoda z górami?
Jaka jest Twoja ulubiona piosenka Dżemu??
Kiedy jedziemy na Skrzyczne??
1. Rozpoczęcie mojej przygody z górami miało dwie fazy: pierwsza, kiedy miałem 2 lata zaczęliśmy z rodzicami jeździć w Bieszczady, w wieku 5 lat zdobyłem pierwszą górę - Tarnicę. Po kilku latach miałem już zaliczone wszystkie łyse szczyty Bieszczad po kilka razy, ale nastąpiła kilkuletnia przerwa w chodzeniu po górach. I tu zaczyna się druga faza: w wakacje 2008 postanowiłem, że sam czy z kimś, ale muszę pojechać w Bieszczady. No i pojechałem, przypominając sobie miejsca z dzieciństwa, zakochałem się w górach...
Przyznam się szczerze, że jezcze rok temu nie wiedziałem co to Babia Góra, nigdy nie byłem w Tatrach nie sądziłem, że w Polsce są inne góry oprócz Bieszczad i Tatr, nie wiedziałem czym się różnią Karpaty od Sudetów... i długo mógłbym tak wymieniać. Więc największym przełomem były te wakacje ;)
2. Ballada o dziwnym malarzu.
3. No już z Zagatką planujemy jakieś daty pod koniec lutego, ale to wszystko zależy od naszych poprawek na studiach, więc dokładnie nie wiem... :(
Awatar użytkownika
zagatka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 266
Rejestracja: 26 sierpnia 2009, 10:59

Post autor: zagatka » 05 lutego 2010, 17:14

Czy masz taką książkę lub film do których lubisz wracać?
W jakie miejsce chciałbyś pojechać na podróż życia? :)
Bieszczadzkie Anioły, Anioły Bieszczadzkie...
...gdy skrzydłem cię dotkną, już jesteś ich bratem.
bluejeans

Post autor: bluejeans » 05 lutego 2010, 18:33

Czy mama uczyła Cię w szkole? :)
i jak to jest mieć mamę nauczycielkę ;)

(pytam, bo w mojej klasie w podstawówce trzech chłopaków mieliśmy, których mamy nas uczyły.. nie mieli lekko ;))
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lutego 2010, 19:44

zagatka pisze:Czy masz taką książkę lub film do których lubisz wracać?
W jakie miejsce chciałbyś pojechać na podróż życia?
1. Mogę powiedzieć, że moim ulubionym filmem i książką jest "Into the wild". I lubię do nich wracać... Oprócz tego często puszczam sobie genialną, polską komedię "Rejs" ;)
2. Chciałbym przejechać na stopa słynną Road 66 w USA...

bluejeans pisze:Czy mama uczyła Cię w szkole?
i jak to jest mieć mamę nauczycielkę
1. Nie, na szczęście nigdy mnie nie uczyła ;)
2. Normalnie... nigdy nie miałem innej, więc ciężko mi porównać ;) Tyle, że moi koledzy się jej zawsze bali. Chyba czuli jakiś nauczycielski respekt ;)
bluejeans

Post autor: bluejeans » 05 lutego 2010, 20:12

z pewnością nie są to proste sytuacje - oceniać w szkole swoje dziecko (ani dla matki, ani dla dziecka ;) ) i raczej pod tym kątem zapytałam :)

Skoro się jednak nie spotkaliście przy tablicy ;) zmieniam pytanie:
- wolisz wędrować z rodziną?
- ze znajomymi?
- czy sam..?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lutego 2010, 20:47

bluejeans pisze:Skoro się jednak nie spotkaliście przy tablicy zmieniam pytanie:
- wolisz wędrować z rodziną?
- ze znajomymi?
- czy sam..?
Z rodziną bardzo lubię i zdaję sobie sprawę, że to dość dziwne wśród moich rówieśników ;) ale chyba najbardziej lubię sam. Oderwać się od wszytkiego, pobyć sam ze swoimi myślami. Do tego mam własne tempo, przystanki kiedy chcę i mogę swobodnie zmieniać plany. W podróżowaniu samemu podoba mi się też to, że paradoksalnie mam większy kontakt z ludźmi. Jak jestem z kimś to rozmawiam z tym kimś, na postojach jestem z tym kimś, w schornisku spędzam czas z tym kimś... A gdy jestem sam, zawsze rozmawiam z nieznajomymi ludźmi na szlakach, w schroniskach etc. To duży plus samotnych wędrówek.
A znajomi... jeszcze nie znalazłem takich, którzy chcięliby się ze mną wybrać w góry. Ale jak się znajdą to czemu nie ;)
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 05 lutego 2010, 21:27

Snufkin pisze:A znajomi... jeszcze nie znalazłem takich, którzy chcięliby się ze mną wybrać w góry. Ale jak się znajdą to czemu nie
no co Ty! a Czerwone Wierchy,Turbacz,Babia????? a propos,też mam ten problem,gdyby nie GS to byłoby kiepsko :)
-czy przeżyłeś zjawisko Brockenu?
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 lutego 2010, 23:02

No tak... z ekipą GS lubię chodzić :)
Otylia pisze:-czy przeżyłeś zjawisko Brockenu?
Nie i może to dobrze, bo ponoć to zły znak...
Anonymous

:)

Post autor: Anonymous » 06 lutego 2010, 1:01

1. Kot, czy pies?
2. Noc, czy dzień?
3. Zimne piwko, czy cola?
4. Komedia, czy horror?
5. Słodkie, czy słone?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lutego 2010, 1:27

Szarlotka pisze:1. Kot, czy pies?
2. Noc, czy dzień?
3. Zimne piwko, czy cola?
4. Komedia, czy horror?
5. Słodkie, czy słone?
1. Kot, choć właściwie to ani to ani to.
2. Dzień, im dłuższy tym lepszy.
3. Zimne piwko wieczorem, cola w dzień.
4. Komedia...
5. Słodkie do coli w dzień, słone do zimnego piwka wieczorem ;)
Awatar użytkownika
zagatka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 266
Rejestracja: 26 sierpnia 2009, 10:59

Post autor: zagatka » 06 lutego 2010, 13:25

1. Kot, choć właściwie to ani to ani to
ŻE CO? Oj, powiem Wtorkowi ! (Wtorek to dla niewtajemniczonych nasz kot:P)

Moje pytania:
-Czy masz jakiś autorytet, człowieka, który jest dla Ciebie wzorem?
-Ulubiona forma spędzania wolnego czasu (oczywiście poza łażeniem po górach), coś co pozwala Ci się zrelaksować :)?
-Czy nauka bywa dla Ciebie czasem przyjemnością i jakie dostrzegasz pozytywne strony zakuwania :P Czego lubisz się uczyć?
-Czego w życiu żałujesz, co chciałbyś zmienić jeśli mógłbyś cofnąć czas?
-Jakbyś znalazł wehikuł czasu, gdzie byś się wybrał?
Bieszczadzkie Anioły, Anioły Bieszczadzkie...
...gdy skrzydłem cię dotkną, już jesteś ich bratem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lutego 2010, 13:51

zagatka pisze:ŻE CO? Oj, powiem Wtorkowi !
Że to! ;) Sam bym sobie kota nie kupił...

zagatka pisze:-Czy masz jakiś autorytet, człowieka, który jest dla Ciebie wzorem?
-Ulubiona forma spędzania wolnego czasu (oczywiście poza łażeniem po górach), coś co pozwala Ci się zrelaksować ?
-Czy nauka bywa dla Ciebie czasem przyjemnością i jakie dostrzegasz pozytywne strony zakuwania Czego lubisz się uczyć?
-Czego w życiu żałujesz, co chciałbyś zmienić jeśli mógłbyś cofnąć czas?
-Jakbyś znalazł wehikuł czasu, gdzie byś się wybrał?
1. Nie, nie mam... Ludzie mają wady, a wzór do którego się dąży, powinien być wzorem.
2. Lubię jeździć tramwajami. Oprócz tego rysowanie, malowanie, fotografia.
3. Nauka nie jest przyjemnością, choć satysfakcja ze zdanego egzaminu jest jej dobrą stroną. Lubię się uczyć tego co mnie interesuje, ale nie nazwałbym tego wtedy nauką... Np. czytanie książek o górach jest dla mnie przyjenością, a nie nauką, choć wiele się z nich uczę.
4. Nie chciałbym cofać czasu. Czasem bym go chętnie zwolnił.
5. Jakbym znalazł wehikuł, to bym go schował i zostawił na starość.
ODPOWIEDZ