Tydzień Chrisa

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

bluejeans

Post autor: bluejeans » 01 lutego 2010, 12:30

a ja mam na koniec takie podstępne pytanie ;)
ile trwa 1 minuta wg Chrisa :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 lutego 2010, 20:33

PiotrekP pisze:1. Jakiej muzyki słuchasz?
2. Jakie książki czytasz?
3. Co byś zabrał na bezludną wyspę?
4. Czy jeździsz na nartach?
5. Czego nie cierpisz u innych turystów?
1. Słucham rocka głównie ale raczej coś z indie rock etc.
2. Głównie o tematyce górskiej (jestem po "Moich Pagórach" Z. Piotrowicza i chyba przeczytam ją drugi raz) a poluję teraz na "GórFankę" A. Czerwińskiej. Poza tym lubię od czasu do czasu przeczytać coś ambitniejszego z poezji. Ale tylko w kryzysowych sytuacjach :)
3. Nie lubiłem tego pytania nigdy, ale na pewno scyzoryk wielofunkcyjny (ważne! musi mieć otwieracz :)) i jakieś książki co bym miał co robić :)
4. Nie jeżdżę ale potrafię zjechać z góry :)
5. Bezmyślności :(

Adam pisze:Lubisz grać na komputerze?
Co byś zrobił jeżeli byś trafił 6 w lotka?
Czego najbardziej się boisz?
Trenujesz jakiś sport?
1. Lubię chociaż ostatnio nie mam w co i zaczyna mnie to nudzić
2. Nie wiem czy bym chciał trafić 6 w totka bo to za dużo jest pieniędzy :)
3. To jest dość trudne pytanie, ale chyba najbardziej boje się, że na starość dopadnie mnie alzheimer albo coś gorszego :(
4. Nie trenuję ale jestem w trakcie instruktorek siatkówki i piłki nożnej.
ZJAWA pisze:pamiętasz mnie :D
TAK :)

bluejeans pisze:a ja mam na koniec takie podstępne pytanie
ile trwa 1 minuta wg Chrisa :D
Biorąc pod uwagę fakt, że chyba chodzi ci o mój ostatni post mówiący o tym, że odpiszę za 40 min już prostuję sprawę: jeśli napisałem o 21.00 ostatniego posta (zaokrąglam), a teraz jest w zaokrągleniu 21.00 czyli minęły 3 dni :) 72h to inaczej 4320 minut, jak podzielimy to na 40 (bo tyle minut miało mi zająć odpisanie) to wyjdzie, że jedna minuta po mojemu to 108 normalnych minut :) a tak na serio komputer się na mnie obraził i musiałem go doprowadzić dzisiaj do porządku :) (chyba to dobrze policzyłem ale pewny nie jestem bo matematyk ze mnie żaden :P)
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 02 lutego 2010, 15:31

Co by zabawa trwała dalej, Chris prośba do Ciebie o wyznaczenie kolejnej osoby w zabawie. Popytaj najpierw na PW kto jest chętny i chętna osoba niech zakłada temat :) Bawimy się dalej :)
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 02 lutego 2010, 15:48

tom-pi4 pisze:Co by zabawa trwała dalej, Chris prośba do Ciebie o wyznaczenie kolejnej osoby w zabawie. Popytaj najpierw na PW kto jest chętny i chętna osoba niech zakłada temat Bawimy się dalej
Sprawdź też, czy zgłosiła się do zabawy viewtopic.php?t=534&postdays=0&postorder=asc&start=0
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 lutego 2010, 15:52

widziałem że Snufkin wpisał się ostatnio w temat chociaż ciężko się tam ogarnąć więc Snufkin zapraszam Cię do zabawy :)
ODPOWIEDZ