Tydzień Cowboya

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

tymuś

Post autor: tymuś » 12 stycznia 2010, 21:34

wierzysz w Boga?jezeli tak to jaka On pelni role w Twoim zyciu?gdzie Go spotykasz?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 stycznia 2010, 21:38

tymuś pisze:wierzysz w Boga?jezeli tak to jaka On pelni role w Twoim zyciu?gdzie Go spotykasz?
jak byłem w mlodszym wieku , w podstawówce nawet byłem ministrantem , ostatnio z tym mam na bakiet, ale wierze choc zapomnialem o Bogu...az wstyd....ale wiem ze jest wszedzie i zawsze ze mna chociaz ja czesto zapominam ,,,dla mnie jest wszedzie wokol nas ,
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 12 stycznia 2010, 21:50

1. Czy ten pobyt w Anglii to Twój wybór, czy takie bardziej zesłanie zarobkowe?
2. Masz zamiar zostać tam na dłużej/zawsze, czy wracasz wkrótce?
3. Sądzę, że jesteś bardzo otwarty na ludzi, towarzyski. Czy masz tam jakieś interesujące grono do spędzania wolnego czasu? Polacy? Anglicy?
4. Na jakie tematy, o czym nie lubisz rozmawiać?
5. Lubisz tańczyć? A umiesz? :2: :D
tymuś

Post autor: tymuś » 12 stycznia 2010, 21:57

preferujesz drogi długie,wyczerpujące kondycyjnie ale w miarę proste technicznie czy też drogi krótkie ale siłowe, trudne technicznie?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 stycznia 2010, 22:00

JolaR pisze:1. Czy ten pobyt w Anglii to Twój wybór, czy takie bardziej zesłanie zarobkowe?
2. Masz zamiar zostać tam na dłużej/zawsze, czy wracasz wkrótce?
3. Sądzę, że jesteś bardzo otwarty na ludzi, towarzyski. Czy masz tam jakieś interesujące grono do spędzania wolnego czasu? Polacy? Anglicy?
4. Na jakie tematy, o czym nie lubisz rozmawiać?
5. Lubisz tańczyć? A umiesz? :2: :D
1.zesłanie zarobkowe , nasza firma która mieści się w Katowicach wygrała kontrakt na budowę niektórcy instalacji Elektrowni gazowej;
2.Kontrakt powinien skoczyć się zeszłego roku we wrześniu ale wiadomo jak jest na budowach, powinnismy skończyć w lutym ..a w marcu bym wracał i na urlopi cały miesiąc:);
3.Zgadza się jestem otwartą osobą, tak jesteśmy tu całą ekpią z Polski 15 osób z kadry i teraz chyba z ok. 60 fizycznych- w tym mam tu kolege z którym się wspinam na sztucznej ściance, w tym roku jeszcze nie bo zasypało angoli i wszystko zamknięte hehe...;
4.Napewno coś by się znalazło ale nie pamiętam ...jak przypomne sobie dam znać:);
5. Zdarzy mi się czasem lubieć:); czy umię trzebaby to ocenić ale nie mnie:)
tymuś

Post autor: tymuś » 12 stycznia 2010, 22:44

Noel pisze:1. Masz wspinaczkowego idola, czerpiesz z kogoś wzorce ?
2. Cel na najbliższy rok górski/wspinaczkowy ( realny ) ?
Cowboy pisze:ad1. hmmm chyba tak inspiruja mnie sławy polskiego taternictwa typu Długosz, ŚWIEŻ, Stanisławski, oraz PATi hehhe
wyimaginowana odpowiedź Cowboya
ad.2 uwalić co najwyżej red pointa na drodze Sapoty(IX –)na Kazalnicy

równie wyimaginowany dialog między Pati a Darkiem
przykładowa rozmowa podczas robienia "dachu" opatentowanego przez Pati na sportowej 8c+. pierwsze 4 metry

Pati:tam masz klame. od klamy idziesz prawą do obłego i dalej 3 miłe strzały.
Darek:to jest klama?przecież to przeje*any podchwyt jak ch*j
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 stycznia 2010, 22:54

tymuś pisze:preferujesz drogi długie,wyczerpujące kondycyjnie ale w miarę proste technicznie czy też drogi krótkie ale siłowe, trudne technicznie?
preferuje drogi wspinaczkowe, ciekawe gdzie mozna sie powspinac:)
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 12 stycznia 2010, 23:29

Najlepsza rzecz jaka życiu cie spotkała?
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 stycznia 2010, 23:34

RafalS pisze:Najlepsza rzecz jaka życiu cie spotkała?
hmmm....to dopiero trudne pytanie!!!to wciąż trwa, studia; odkąd poznałem Was ..kurs skałkowy , taternicki , wspólne wypady ...i wciąż trwa...
tymuś

Post autor: tymuś » 12 stycznia 2010, 23:36

najtrudniejsza wyceniona droga jaką udało Ci się zrobić?możesz dać przykład drogi sportowej i wielkościanowej(tatrzańskiej)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 stycznia 2010, 23:50

tymuś pisze:najtrudniejsza wyceniona droga jaką udało Ci się zrobić?możesz dać przykład drogi sportowej i wielkościanowej(tatrzańskiej)

wielowyciągowa -pierwsza na kursie : filar Grońskiego na Żabiej Turni Mięguszowieckiej , chyba była za V- DO V+
najtrudniejszy odcinek miałem na Mnichu droga Stanisławskiego wsch,. ściana VI-,
wszystko robione klasycznie....drogi sportowe to tylko warianty robiłem...
Była też trudna droga Byczkowskiego na Kościelcu zach. ściana ale nie pammiętam za ile ale trudna :)
bluejeans

Post autor: bluejeans » 14 stycznia 2010, 21:31

dobra, Cowboy, no to przejdźmy teraz do tematu zasadniczego..

ideał laski (bardzo bardzo subiektywnie ;) )

i spróbuj wyczerpać temat do samego końca, proszę! ;)
czyli nie ograniczaj się do kilku standardowo wymienianych cech (a już, broń boże, tylko do cech charakteru ;) )
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 stycznia 2010, 21:40

bluejeans pisze:dobra, Cowboy, no to przejdźmy teraz do tematu zasadniczego..

ideał laski (bardzo bardzo subiektywnie ;) )

i spróbuj wyczerpać temat do samego końca, proszę! ;)
czyli nie ograniczaj się do kilku standardowo wymienianych cech (a już, broń boże, tylko do cech charakteru ;) )
kobieta która wali takim pytaniem szczena mi odpada ale cóż mus to mus


jeśli chodzi o wygląd :
długie włosy ciemne , brunetka, oczy piwne, uśmiech Anioła, wysoka, zgrabne powabne ciało, to jeśli chodzi o wygląd..

choć szczerze mówiąc to musi być coś co mnie ujmie,
później cechy charakteu:
inteligentna musi być, lubić góry to przede wszystkim , ciekawa, nielatawica nie cierpie takich...lalki barbi odpadają...i musi mnie ując swoją osobowośćią, i jeszcze jedno : nie liczyć tylko na faceta inicjatywe,
to chyba tak pokrótce wystarczy?:)
bluejeans

Post autor: bluejeans » 14 stycznia 2010, 21:43

lećmy dalej! ;)

co byś takiej lasce (wymarzonej, która posiada wszystkie te wymienione przez Ciebie cechy) mógł dać od siebie? (tak, żeby było co najmniej po równo ;) )
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 stycznia 2010, 21:45

bluejeans pisze:lećmy dalej! ;)

co byś takiej lasce (wymarzonej, która posiada wszystkie te wymienione przez Ciebie cechy) mógł dać od siebie? (tak, żeby było co najmniej po równo ;) )
czy wystarczyło że dałbym Siebie i swój "świat" czyli Góry... podróże, miłość, zrozumienie, pieszczoty, śmiech i płacz czyli życie?:)
ODPOWIEDZ