Tydzień Marshal1423

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 sierpnia 2008, 1:17

Pete szukałem czegoś w necie itd,uległem 1wszej stronie,wszedłem na ikone klub Góry-Szlaki i wciągnęło Mnie,że jest Nas aż tylu.Podróż życia ciągle przede mną,chciałbym zeksplorować Alpy(Fr. It. Au. Szw.),Szwarzwald,Pireneje,przejść szlakiem Kurierów Tatrzańskich,szlakiem Józefa Kurasia oj jest tego jeszcze
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 sierpnia 2008, 1:23

Staff nie Jestem Maszerem,ale wiem o co w tym chodzi,to mega przeżycie być na zawodach,widzieć radość psa.Pochwalę się mój pies był w 1wszym,zaczyna być w 2gim liderem zaprzęgu,wybiegał trochę nagród był 2krotnie vice mistrzem europy amatorów
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 sierpnia 2008, 1:36

Waldku jeśli chodzi o Husky to jestem nieobiektywny,Będę wychwalał te psy.Nie wiem czy wiesz gdy tworzono te rasy to tępiono osobniki agresywne wobec ludzi,przy dzieciach jakby ich niebyło,zero złych reakcji,z drugiej strony żyły w takich warunkach,że też musiały sobie poradzić.Mój czasami zachowuje się jak kot,jak ma ochotę to pieszczoch,jeśli nie to z 3y dni nie podejdzie.Co do utrzymania Walker waży 27kg odkąd pamiętam,od małego jest nauczony i nie jest wybredny,wiadomo jeśli jest sportowcem to na treningi,zawody karma adekwatnie odżywcza,nie choruje,śmieje się zawsze,że na głowę jak zobaczy szelki,w górach zastępuje kijki i odciąża o kilkanaście procent wysiłek.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 sierpnia 2008, 1:40

Turystykon jeśli nie byłoby problemu to niech ten tydzień będzie mój,do środy 3.09 i kogoś wtedy wyznacze,to moje przeoczenie tego tematu,choć staram czytać wszystko.Przepraszam Odpowiadać będę późnym wieczorem
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 sierpnia 2008, 6:54

Marshal1423, nie ma problemu. Okres wakacyjny to dla Forum czas odpoczynku, więc możesz mieć swoje 2 tygodnie... Teraz to już nie ma problemu. Mnie przez 10 dni nie będzie, więc jak wyznaczysz kogoś, to po prostu wracamy do starych zasad i ta osoba sama sobie założy temat...
Grunt, że jesteś już na Forum i trafiłeś na swój tydzień :spoko: :spoko: :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 sierpnia 2008, 7:43

Marshal1423 pisze:Waldku jeśli chodzi o Husky to jestem nieobiektywny,Będę wychwalał te psy.
Nie przeszkadza mi to :D .
Co do charakteru, to słyszałem, że są bardzo przyjacielskie, ale nie wiedziałem, że tak obchodzono się z agresywnymi osobnikami. Może sobie kiedyś takiego sprawię...
Dzięki za odpowiedź.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 sierpnia 2008, 12:24

Marshal1423 pisze:Staff nie Jestem Maszerem,ale wiem o co w tym chodzi,to mega przeżycie być na zawodach,widzieć radość psa.Pochwalę się mój pies był w 1wszym,zaczyna być w 2gim liderem zaprzęgu,wybiegał trochę nagród był 2krotnie vice mistrzem europy amatorów
Lider to musi być alfa :)
Moje gratulacje. Robi wrażenie.
Osobiście gustuje w innych typach psów, natomiast podoba mi się eksterier Husky. Wygląd psa nie ma dla mnie znaczenia choć przyznać muszę ,że Husky należą do grupy podobających się ogółowi najbardziej.
Niestety ich popularność wśród "wielbicieli psów"doprowadziła je do zamieszkania w blokowiskach.
Wtedy to smutne, otyłe i uparte psiska... :cry:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 sierpnia 2008, 0:30

Staff niezgodzę się z Tobą.Mieszkam w kawalerce z aneksem kuchennym i Walker się nie skarży.Najważniejsza jest miłość do psiaka i czas jemu poświęcony.Staram się zapewnić mu sporo ruchu,wyjścia po kilka godzin najlepsze są zimy i hartowanie organizmu no i jakieś wyjazdy dla "Nas" typu Ślęza,Szczeliniec,Śnieżnik,Karpacz dość regularnie.Suczki mają tendencje do nadwagi
Mirek

Tydzień marschal 1423

Post autor: Mirek » 30 sierpnia 2008, 1:14

2 lu 3 lata temu będąc na Chacie Grabowej w Brennej Grabowej spotkałem młodzieńca z syberianem.Nie pamiętam z kąd był,opowiadał mi,że ma zamiar założyć ośrodek dogoterapii. A prywatnie to z chęcią wybrał bym się na takie zawody :hura: :spoko: W Beskidach widywałem biegaczy z psami u boku :hura: :twisted: popieream!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 sierpnia 2008, 9:32

Mirku z tym nie ma problemu,zawody są w różnych miejscach,jak będę miał harmonogram to go podam i może się uda
Mirek

Tydzień marschal 1423

Post autor: Mirek » 31 sierpnia 2008, 9:55

Marshal1423 pisze:Mirku z tym nie ma problemu,zawody są w różnych miejscach,jak będę miał harmonogram to go podam i może się uda
Czekam, najlepiej jakby to było na Śląsku. :hura: :twisted:Oczywiście przywitam się też z twoim pupilem :hura: :zoboc:
ODPOWIEDZ