Tydzień Łukasza

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Tydzień Łukasza

Post autor: Anonymous » 21 lipca 2008, 8:55

No cóż, poniedziałek przyszedł, mój tydzień pora zacząć ;)
Więc zapraszam.

A za tydzień swój tydzień będzie miał Norbert124 :)
Awatar użytkownika
Norbert124
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 21:58

Post autor: Norbert124 » 21 lipca 2008, 10:24

Dzięki za wyróżnienie.
Więc zestawik pytań.

1. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z górami?
2. Ulubione pasmo górskie?
3. Jakiej słuchasz muzy?
4. Jakie jest Twoje największe marzenie?
PZD
Norbert124

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy. Prawa Murphy`ego
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lipca 2008, 11:14

1. Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z górami?
2. Ulubione pasmo górskie?
3. Jakiej słuchasz muzy?
4. Jakie jest Twoje największe marzenie?
1. Teoretycznie w wieku 6 lat, kiedy podczas pobytu w Jeleniej Górze udało mi się "zdobyć" Chojnik. Później była przerwa aż do 8 klasy podstawówki i wycieczki do Zakopanego (Gubałówka i Dolina Gąsienicowa). Ale to było dawno..
A tak na poważnie i na serio to moja przygoda z górami zaczęła się na początku maja tego roku. Wybrałem się ze znajomymi w Tatry no i wsiąkłem całkowicie :)

2. Trudno mi się tutaj wypowiadać, bo znam jedynie Tatry. Ale wierzę, że poznam i inne ;)

3. Ciężko to jednoznacznie stwierdzić. Wszystko zależy od chwili, nastroju.. Ogólnie od jakiegoś hiphopu (ale to w zasadzie było dawno temu) do poezji śpiewanej. Więc pod względem muzycznym jestem dość uniwersalny ;)

4. Szczerze mówiąc nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Każdy ma różne marzenia, zależnie od tego na jakim etapie życia jest. Jedne są większe, inne mniejsze. Każdy chyba marzy o założeniu szczęśliwej rodziny i to mogę uznać także za swoje marzenie od zawsze i na zawsze :)
A jeśli chodzi o marzenia typowo górskie, to nie wiem.. W tej chwili chciałbym, żeby się okazało, że wielka ekspozycja nie robi na mnie wrażenia i nie powoduje u mnie strachu ;)
Awatar użytkownika
Norbert124
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 21:58

Post autor: Norbert124 » 21 lipca 2008, 12:16

Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi. :)
PZD
Norbert124

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy. Prawa Murphy`ego
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lipca 2008, 14:11

1. Czym się zajmujesz na co dzień? Pracujesz? Studiujesz?
2. Co robisz w wolnym czasie?
3. W jakie inne góry niż Tatry chciałbyś pojechać?
4. Z kim chodzisz po górach?

:)
Pati

Post autor: Pati » 21 lipca 2008, 14:18

Twój avatar - dokładnie z którego miejca jest to zdjęcie? :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 lipca 2008, 8:45

Norbert124 pisze:Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi. :)
A prosze bardzo :)

1. Czym się zajmujesz na co dzień? Pracujesz? Studiujesz?
2. Co robisz w wolnym czasie?
3. W jakie inne góry niż Tatry chciałbyś pojechać?
4. Z kim chodzisz po górach?
1. Pracuję na 3/4 etatu jako informatyk (bo to brzmi dumnie ;)), do tego zaocznie studiuję Organizację i logistykę w transporcie (to akurat brzmi dziwnie :P). Za pół roku bronię pracy inżynierskiej, o ile wszystko dobrze pójdzie :)

2. Trudno powiedzieć, bo nie mam go za dużo. Ale jak już mam to albo się zwyczajnie lenię, albo jeżdżę na rowerze albo czytam książki.

3. Najchętniej odwiedziłbym każde góry w Polsce, bo w każdych jest coś pięknego. Ale na razie skupiam się na Tatrach :)

4. Ze znajomymi, mamy stałą część ekipy, część się zmienia, zawsze jest wesoło :)

Partycja pisze:Twój avatar - dokładnie z którego miejca jest to zdjęcie?
Ze Świstowej Czuby. Idąc od Piątki jest po prawej stronie takie miejsce, z pięknym widokiem, w sam raz na zdjęcie :)
Pati

Post autor: Pati » 22 lipca 2008, 16:05

Łukasz pisze:Partycja powiedział/-a:
Twój avatar - dokładnie z którego miejca jest to zdjęcie?

Ze Świstowej Czuby. Idąc od Piątki jest po prawej stronie takie miejsce, z pięknym widokiem, w sam raz na zdjęcie
Dzięki :) Wlaśnie zastanawialo mnie to, bo widzę ze są "Piątkowe" jeziorka,
a nie przypomniam sobie tam szlaku ;) Rzeczywiscie, jest na mapie :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 lipca 2008, 16:50

1. Interesujesz się komputerami coś więcej, niż tylko bieżące potrzeby?
2. Ulubiona gra komputerowa?
3. Byłeś kiedykolwiek w Pieninach?
4. Boisz się pająków?
5. Lubisz/boisz się burz?
6. Chciałbyś mieć samochód? Jaki?
7. Lubisz koty?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 lipca 2008, 17:21

Partycja pisze:Rzeczywiscie, jest na mapie
Jest jest i jest naprawdę fajny :)

Waldek pisze:1. Interesujesz się komputerami coś więcej, niż tylko bieżące potrzeby?
2. Ulubiona gra komputerowa?
3. Byłeś kiedykolwiek w Pieninach?
4. Boisz się pająków?
5. Lubisz/boisz się burz?
6. Chciałbyś mieć samochód? Jaki?
7. Lubisz koty?
1. Cóż, skończyłem studium policealne, specjalność informatyk. Ale na chwilę obecną interesuje mnie tylko to, co jest mi w danej chwili potrzebne. A to, co niepotrzebne, pomijam :)

2. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, bo jest wiele gier, które mnie swego czasu wciągnęły. Ale chyba najbardziej kultową i przez to najbardziej ulubioną jest dla mnie Transport Tycoon. Zawsze miło do niej wrócić i pograć :)

3. Nie miałem okazji.

4. Nie boję się ich, ale za nimi nie szaleję. Dopóki mi nie wchodzą w drogę, to niech sobie będą ;)

5. Uwielbiam burze, pod warunkiem, że mogę je obserwować z bezpiecznego miejsca. Mają w sobie coś magicznego.

6. Marzenia związane z samochodem na pewno mam, ale dopóki mój obecny VW Polo spisuje się dobrze, to nie myślę o innych :)

7. Koty.. Mam alergię na ich sierść, ale lubię, szczególnie kiedy są małe :)
ODPOWIEDZ