Tydzień OliMani

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Junior

Post autor: Junior » 06 lipca 2008, 7:18

A co powiesz na temat naszych opolskich gor?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2008, 13:43

OlaMania pisze:Na desce jeżdżę dopiero 3 lata
Potrafisz już kręcić "flipy" czy jakie inne tricki. W jakich miejscach jeździsz ?
OlaMania pisze:1.Po Tatrach chodziłam ale niezbyt dużo. Na razie największym osiągnięciem była Świnica i Kozi Wierch

To akurat są jedne z wybitniejszysz szczytów na, które można się wdrapać, więc jak na małe obycie z Tatrami osiągnięcia masz niezłe. :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2008, 14:08

Czy patrząc na Kościelec, uważasz, że to (w pewien sposób, oczywiście, bo innego słowa nie znalazłem na razie) magiczna, przyciągająca góra, i należy do tych szczytów, na które wchodzenie nigdy się nie znudzi?

Czy Ty masz taki ulubiony szczyt? Jeśli tak, to jaki?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2008, 14:35

Junior pisze:A co powiesz na temat naszych opolskich gor?
Na ich temat niestety niemogę powiedzieć wiele, ponieważ dawno tam nie byłam i niewiele pamiętam. Najbardziej utkwiła mi w pamięci Biskupia Kopa, na którą idąc z rodzinką pogubiliśmy szlaki i w rezultacie nie doszliśmy na nią :P2: Drugi raz byłam na w/w górce na wycieczce szkolnej. Tym razem udało się wejść na szczyt ale również błądziliśmy :D
Tyler pisze:Potrafisz już kręcić "flipy" czy jakie inne tricki. W jakich miejscach jeździsz ?
Niestety nie potrafię kręcić żadnych "flipów" :zoboc: W tamtym roku coś próbowałam ale odechciało mi się jak zakończyłam sezon skręconym kolanem po próbach na dość dużej hopie :P2:
Waldek pisze:Czy patrząc na Kościelec, uważasz, że to (w pewien sposób, oczywiście, bo innego słowa nie znalazłem na razie) magiczna, przyciągająca góra, i należy do tych szczytów, na które wchodzenie nigdy się nie znudzi?
Na Kościelcu jeszcze niestety nie byłam, ale chciałabym tam wejść :) Ta górka rzeczywiście trochę przyciąga :)
Waldek pisze:Czy Ty masz taki ulubiony szczyt? Jeśli tak, to jaki?
Oczywiście, że mam taki szczyt :) I to nawet 2: Na pierwszym miejscu jest Śnieżka, a na drugim Świnica. Byłam na niej 2 razy i na pewno będę jeszcze nie raz :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2008, 14:40

OlaMania pisze:Niestety nie potrafię kręcić żadnych "flipów" W tamtym roku coś próbowałam ale odechciało mi się jak zakończyłam sezon skręconym kolanem po próbach na dość dużej hopie
Ojojoj musiało boleć ;/ Nie przejmuj się ćwicz ćwicz, a bedziesz wymiatała jak Tony Hawk :D Kiedyś kiedyś dawno temu , też próbowałem swoich sił na desce, ale po pierwszym złamanym deku już drugiego nie kupiłem. Moje najwieksze osiągnięcie Kicflip :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2008, 14:44

Tyler pisze:
OlaMania pisze:Niestety nie potrafię kręcić żadnych "flipów" W tamtym roku coś próbowałam ale odechciało mi się jak zakończyłam sezon skręconym kolanem po próbach na dość dużej hopie
Ojojoj musiało boleć ;/ Nie przejmuj się ćwicz ćwicz, a bedziesz wymiatała jak Tony Hawk :D Kiedyś kiedyś dawno temu , też próbowałem swoich sił na desce, ale po pierwszym złamanym deku już drugiego nie kupiłem. Moje najwieksze osiągnięcie Kicflip :D
Hmmm kicflip to chyba nieźle :) Hehe niebędę wymiatała jak Tony Hawk bo ja nie jeżdżę na skateboardzie tylko na snowboardzie :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2008, 14:48

OlaMania pisze:Hmmm kicflip to chyba nieźle Hehe niebędę wymiatała jak Tony Hawk bo ja nie jeżdżę na skateboardzie tylko na snowboardzie
To nieszkodzi. I tak będziesz dobra :D A tak poza tym to, kto wie jak Tony wymiata na snowbordzie :D:D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2008, 14:51

Tyler pisze:
OlaMania pisze:Hmmm kicflip to chyba nieźle Hehe niebędę wymiatała jak Tony Hawk bo ja nie jeżdżę na skateboardzie tylko na snowboardzie
To nieszkodzi. I tak będziesz dobra :D A tak poza tym to, kto wie jak Tony wymiata na snowbordzie :D:D
Hehe postaram się być dobra ale co z tego wyjdzie to się okaże za kilka lat :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2008, 14:53

OlaMania pisze:Hehe postaram się być dobra ale co z tego wyjdzie to się okaże za kilka lat
Ćwicz, ćwicz, ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz, a będziesz więcej niż dobra :spoko:
Życze Ci powodzenia.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2008, 14:58

Tyler pisze:
OlaMania pisze:Hehe postaram się być dobra ale co z tego wyjdzie to się okaże za kilka lat
Ćwicz, ćwicz, ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz, a będziesz więcej niż dobra :spoko:
Ćwiczę, ćwiczę :) dużo ćwiczę :)
Tyler pisze:Życze Ci powodzenia.
Dzięki :)
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 06 lipca 2008, 15:15

Dlaczego Sniezka/bo podzielam tą fascynację/? I dlaczego Świnica /bo kompletnie jej nie podzielam/?
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 lipca 2008, 15:22

jck pisze:Dlaczego Sniezka/bo podzielam tą fascynację/? I dlaczego Świnica /bo kompletnie jej nie podzielam/?
Śnieżka dlatego, że pierwszy raz byłam na niej już dość dawno i w sumie od tego czasu zaczęło mnie ciągnąć w góry. A Świnica.... niewiem dlaczego :) Jakoś tak mi się tam podoba. Tak szczerze mówiąc to chyba trochę dlatego, że niewiele chodziłam po Tatrach :/
ODPOWIEDZ