Tydzien Filipa

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Tydzien Filipa

Post autor: Anonymous » 23 czerwca 2008, 7:43

Witam Was wszystkich,
Nazywam sie Grzegorz Filipek i pochodze z Tychow, gdzie sie rowniez urodzilem i mieszkam.
Na nastepny tydzien wyznaczam OlaMania .
Jesli macie do mnie pytania, bardzo chetnie odpowiem jesli bede potrafil:)
Pozdrawiam Wszystkich i dziekuje kolejny raz AniŻ za wytypowanie.
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2008, 12:50 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 23 czerwca 2008, 9:17

Ile wykładów przespałeś?
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Pati

Post autor: Pati » 23 czerwca 2008, 9:44

- Twoja największa wada, którą u siebie widzisz i ta najlepsza :)
- Ulubione piwo
- Co chciałbyś zwiedzić w Tatrach
- Wymarzona praca to...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 czerwca 2008, 10:04

Czy zrobiłeś w życiu kiedyś coś szalonego ? :D:D:D:D ? ? ?
Awatar użytkownika
Norbert124
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 21:58

Post autor: Norbert124 » 23 czerwca 2008, 11:13

- Największe Twoje marzenie.
- Największe zwycięstwo i porażka.
PZD
Norbert124

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy. Prawa Murphy`ego
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 czerwca 2008, 19:52

jck pisze:Ile wykładów przespałeś?
kilka na 1 i 2-roku, na trzecim polowe, na czwartym wiekszosc, a na piatym ani jednego:)

Partycja pisze:- Twoja największa wada, którą u siebie widzisz i ta najlepsza :)
- Ulubione piwo
- Co chciałbyś zwiedzić w Tatrach
- Wymarzona praca to...
- Najwieksza wada: uleglosc, a co za tym idzie... zmiennosc. Prawie jak u kobiet ale jednak inna:) Najlepsza wada? (w moim rozumieniu wada? a dla innych... dobrze ze ja mam?) ufnosc i wybaczanie wyrzadzonych krzywd-jakos krotka mam pamiec. A jesli chodzilo o zalete to hmm nie jestem wybredny, jem wszystko:)
- ulubione piwo... wiesz ze nie mam? Ostatnio czesto pijam warke i zasmakowalo mi peroni. Ale dobrze schlodzone lubie kazde:) (Pod warunkiem, ze nie jest to prawie piwo)
- poniewaz nigdy nie bylem, w Tatrach chcialbym zwiedzic wszystko, zaczynajac od najslynniejszych szczytow, miejsc, przez te rzadziej uczeszczane po najmniej znane badz trudnodostepne.
- wymarzona praca: pilot, astronauta. Oczywiscie z dziecinstwa:)
Noel pisze:Czy zrobiłeś w życiu kiedyś coś szalonego ?
W stanie upojenia alkoholowego sie liczy? nie? szkoda:) moze na kacu? tez nie? Wiec chyba nic wartego wspomnienia:)
Norbert124 pisze:- Największe Twoje marzenie.
- Największe zwycięstwo i porażka.
- Jedno marzenie?:) zdrowym, szczesliwym i aktywnym fizycznie dozyc pra pra wnukow:) a przy okazji zwiedzic caly glob, oczywiscie z malzonka.
- Raz sie bilem, powiedzmy ze wygralem (poszlismy na obiad bo nas mamy wolaly) :) a porazka... nastepnego dnia koles wybiegl ze sklepu, uderzyl mnie w oko i uciekl zanim sie zorientowalem co i jak:) nadal jestesmy kumplami :)


A spodziewalem sie raczej dwoch postow w tym temacie :) obydwu moich:)
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 23 czerwca 2008, 20:09

Filip pisze:uderzyl mnie w oko i uciekl zanim sie zorientowalem co i jak:) nadal jestesmy kumplami :)
oddaj mu teraz i powiedz mu że to za tamto :lol: :lol:

W Sudetach byłeś ?
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 23 czerwca 2008, 20:11

Filip pisze:W stanie upojenia alkoholowego sie liczy? nie? szkoda:)
liczy, liczy :)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Re: Tydzien Filipa

Post autor: Anonymous » 23 czerwca 2008, 21:16

Filip pisze:Na nastepny tydzien wyznaczam OlaMania
Dzięki za wytypowanie :)

I jeszcze pytania :)

1.Dołączam się do pytania janka.n.p.m czy byłeś w Sudetach, a jeśli byłeś to co Ci się tam najbardziej podobało??
2.Jakiej muzyki słuchasz?? :P2:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 czerwca 2008, 4:29

Kogo z forum chciałbyś poznać :) ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 czerwca 2008, 6:39

Najpiękniejsze dla Ciebie miejsce w Tatrach?
Pati

Post autor: Pati » 24 czerwca 2008, 8:24

- Co sądzisz o naszym małym forumowym światku? ;)
- Co chciałbyś zwiedzić rowerem, tj. wymarzona trasa
- Jakie masz plany wspinaczkowe, jak bardzo Cie to wciągnęło :)
- Dzień w roku którego nie cierpisz - jest taki?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 czerwca 2008, 11:03

janek.n.p.m pisze:W Sudetach byłeś ?
Latwiej powiedziec gdzie bylem niz nie bylem:) Jak mialem nascie lat, bylem na koloniach w karkonoszach. Nie mam pojecia gdzie. Poza tymi koloniami nigdy. Moja przygode z gorami dopiero zaczynam... od beskidu zywieckiego.
janek.n.p.m pisze:liczy, liczy
najbardziej pamietam... wyskok z balkonu bez asekuracji. Znajomi wspominaja to do dzisiaj.
OlaMania pisze:2.Jakiej muzyki słuchasz?
Wszystkiego co mi wpadnie w ucho. Lubie polski rok, blus, regge, disko... Nie przepadam natomiast za metalem i hip-hopem.
Noel pisze:Kogo z forum chciałbyś poznać?
Wszystkich, a szczegolnie tych, ktorzy chca mnie poznac:)
webak79 pisze:Najpiękniejsze dla Ciebie miejsce w Tatrach?
Odpowiem jak zwiedze przynajmniej czesc.
Partycja pisze:- Co sądzisz o naszym małym forumowym światku?
- Co chciałbyś zwiedzić rowerem, tj. wymarzona trasa
- Jakie masz plany wspinaczkowe, jak bardzo Cie to wciągnęło :)
- Dzień w roku którego nie cierpisz - jest taki?
- ludzie z roznych zakatkow o wspolnych pasjach umawiaja sie na wypad i wspolnie zwiedzaja, poznaja sie, opowiadaja o swoich przezyciach... super. Relacje z wypraw... bardzo fajna rzecz, choc tych dlugich nie lubie czytac;) Wole spotkanie jak np. z Igim + pokaz zdjec + opowiesci:)
- w ubieglym roku przez mysl przeszedl mi pomysl dotarcia na kanary rowerem lecz wybralem podroz samolotem. Moze kiedys odwiedze tam przyjaciela wlasnie w ten pierwszy sposob:)
- nie stracilem dla wspinaczki glowy ale chce sie caly czas wspinac. Nabrac doswiadczenia, wycwiczyc technike i kiedys zrobic 6.7 (moze mi sie kiedys przysni hehe) :):):):)
- dzien ktorego nie cierpie. Moze nie, ze nie cierpie ale nie lubie dnia moich urodzin. Chce wyjsc ze znajomymi w,ieczorem do knajpy, a tu zoonk, wiekszosc knajp zamknieta.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 czerwca 2008, 18:58

1. Interesujesz się komputerami coś więcej, niż tylko bieżące potrzeby?
2. Ulubiona gra komputerowa?
3. Byłeś kiedykolwiek w Pieninach?
4. Boisz się pająków?
5. Lubisz/boisz się burz?
6. Chciałbyś mieć samochód? Jaki?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 czerwca 2008, 21:49

Jesteś z Tychów. Toteż będą bardziej lokalne pytania... ;]
1. Byłeś na festiwalu Ryśka Riedla..? NIe, żebym się nim specjalnie interesowała, tak mi wpadło do głowy, z racji tego może, że to chyba za niedługo..
2. Lubisz swoje miasto..Dlaczego..?
3. Kojarzysz Chełm Śląski..? :twisted:

4.Czy byłeś dziś uśmiechnięty..? :P
ODPOWIEDZ