Tydzień Mirka

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Tydzień Mirka

Post autor: Anonymous » 10 czerwca 2008, 16:24

Mirek chyba nie za bardzo wie o co chodzi z założeniem swojego tygodnia, więc mu pomagam. ;) Mirku, w tym temacie będziesz odpowiadał na pytania Forumowiczów... W pierwszym swoim poście, Mirku, wyznacz osobę, która będzie miała następny tydzień. Masz do wyboru osoby z tej listy....

Moje pierwsze i chyba jedyne pytanie: ;)

Mirku, gdzie oprócz Beskidu Śląskiego i śląsko-Morawskiego bywasz? (nie myślę tu o pasmach okolicznych typu Kysuckie czy też Żywieckii...)


:> :> :>
Mirek

Tydzień Mirka

Post autor: Mirek » 10 czerwca 2008, 17:54

Turystykon dzięki za przypomnienie reguł, trochę o nich zapomniałem.Na następny tydzień wyznaczam AniaŻ.
Co do pytania, to najchętniej bywam w moich ulubionych Beskidach naszych i Czeskich.Po za tym bywałem na Słowacji na Malej Fatrze i Jeseniki w Czechach.Gdy mieszkałem w Wałbrzychu to oczywiście Sudety,Karkonosze i Góry Stołowe, gdzie wybieram się w tym roku e wrześniu na urlop :spoko: :hura:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 czerwca 2008, 20:00

Mirek pisze:Turystykon dzięki za przypomnienie reguł, trochę o nich zapomniałem.
nie ma za co... :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 czerwca 2008, 20:01

Jaki jest Twój ulubiony szlak w polskich Beskidach?
Mirek

Tydzień Mirka

Post autor: Mirek » 10 czerwca 2008, 20:12

Mirkow lubię szlaki przygraniczne np,Ustroń Czantoria i dalej Soszów i Stożek.Często schodzę na Czeską stronę do Mostów u Jablunkova lub innych przygranicznych miasteczek ze względu na trochę lepszą infrastrukturę turystyki i nie ukrywam,że komunikację masową mają lepiej zorganizowaną.Poza tym lubię prawie wszystkie szlaki Beskidzkie.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 czerwca 2008, 21:33

Widzę że gustujesz w Beskidzie Śląskim,a co sądzisz o Beskidzie Żywieckim?
Mirek

Tydzień Mirka

Post autor: Mirek » 11 czerwca 2008, 10:11

Lubię całe Beskidy.W Beskidzie Żywieckim mało bywam ze względu na komunikację.Ale za 2 lata będę na emeryturze a wtedy Beskidy trzymajcie się I coming NADCHODZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Już się nie mogę doczekać!. :spoko: :hura: Wiem z forum że, Beskidzie Żywieckim są atrakcyjne szlaki,i będę miał co robić na penzyji. :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 czerwca 2008, 20:25

1. Interesujesz się komputerami coś więcej, niż tylko bieżące potrzeby?
2. Ulubiona gra komputerowa?
3. Byłeś kiedykolwiek w Pieninach?
4. Boisz się pająków?
5. Lubisz/boisz się burz?
6. Ulubiony szlak w górach?
Mirek

Tydzień Mirka

Post autor: Mirek » 11 czerwca 2008, 20:49

Waldek odpowiadam;
1nie nie interesuję się więcej p komputerami niż na bieżące potrzeby
2 CAL of Diuty,Medal of Honor.
3 Tak ale dawno, ostatnio w tamtym roku,ale tylko na spływie Dunajcem z rodziną.Mam nadzieje te braki nadrobić. :hura: :spoko:
4 Nie nie boję się pająków.nie cierpię szczurów :zly:
5 Nie boję się burz,uwielbiam obserwować błyskawice, chciałbym się nauczyć je fotografować.
6 Ulubiony szlak to szlak przygraniczny w Beskidach ze względu na możliwość zakończenia wyprawy u sąsiadów :hura:
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 11 czerwca 2008, 20:53

mirek pisze:2 CAL of Diuty,Medal of Honor.

też je bardzo lubię :spoko:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 czerwca 2008, 9:42

Mirek lubisz Tatry ???
Mirek

Tydzień Mirka

Post autor: Mirek » 15 czerwca 2008, 10:26

Tyler lubię Tatry, ale niestety narazie muszę się obejść smakiem.(odległość)Ale za 2 lata będę emerytem a wtedy spadnę na Tatry jak orzeł,zacznę od Giewontu a potem już samo poleci. :hura:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 czerwca 2008, 11:03

Mirek życzę Ci powodzenia w zdobywaniu Tatr :spoko:
Mirek

Tydzień Mirka

Post autor: Mirek » 15 czerwca 2008, 11:28

webak79 Dzięki :hura: :uscisk: :piwo: :11:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 czerwca 2008, 11:36

mirek pisze:ale niestety narazie muszę się obejść smakiem.(odległość
Mirek wcale nie tak daleko.......
A co ja mam powiedzieć :cry:
ODPOWIEDZ