Tydzień Tylera

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Tydzień Tylera

Post autor: Anonymous » 31 maja 2008, 23:34

Witam wszystkich.

Nazywam się Arkadiusz Cieśla, pochodzę ze Skarżyska-Kamiennej, ale obecnie mieszkam w Kielcach. Moimi największymi pasjami są góry i muzyka(gram na gitarze od 15 roku życia) poza tym interesuje się sportami walki oraz filmami.



Następny tydzień należy do Mirka
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 31 maja 2008, 23:39

Moje pytania:

1. Skąd nick "Tyler" ? Od Stevena Tylera z Aerosmith ?
2. Jakiej muzyki słuchasz ?
3. Ulubiony zespół / wykonawca ...
4. Ulubiona góra ?
5. Gdzie byłeś najwyżej w górach ?
6. Górskie marzenie z kategorii tych możliwych kiedys do zrealizowania
7. Górskie marzenie z tych raczej nierealizowalnych


Może na razie wystarczy ...
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 31 maja 2008, 23:48

Tyler pisze:nteresuje się sportami walki
trenujesz jakąś sztukę walki ?
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 czerwca 2008, 0:21

Dariusz Meiser pisze:Moje pytania:

1. Skąd nick "Tyler" ? Od Stevena Tylera z Aerosmith ?
2. Jakiej muzyki słuchasz ?
3. Ulubiony zespół / wykonawca ...
4. Ulubiona góra ?
5. Gdzie byłeś najwyżej w górach ?
6. Górskie marzenie z kategorii tych możliwych kiedys do zrealizowania
7. Górskie marzenie z tych raczej nierealizowalnych


Może na razie wystarczy ...
1. Nie. Nie chodzi o Tylera z Aerosmith. Uwielbiam ogladać filmy i Tyler Durden to moja ulubiona poostać filmowa. Wcielił się w nią Brad Pitt w filmie "Fight Club". Polecam świetne i zaskakujące kino :) A to, że użyłem jej jako moj nic to zwykły przypadek...podczas rejestracji nic innego nie przychodziło mi do głowy;)

2. Klasyczny Heavy metal z lat 80, Hard Rock. Czasami nachodzi mnie na coś mocniejszego, aczkolwiek i tak uważam, że nie ma piękniejszej muzyki od muzyki klasycznej i poważnej.

3.Najbliżej mego serca jest Iron Maiden, sa dla mnie numerem jeden. Poza tym do tych najczęściej sluchanych zaliczyłbym Grave Digger, Saxon, Judas Priest, Primal Fear, Marillion, Deep Purple i wiele wiele innych .

4. Hmm w tym momęcie dużo mi na myśl przychodzi, ale mam specyficzny sentyment do Czerwonych Wierchów :)

5. Starorobociański Wierch-2176m n.p.m.

6. Rysy.Mam nadzieje, że już w tym roku się uda i Orla Perć, ale w tym roku się nie podejme.

7.Weisshorn.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 czerwca 2008, 0:25

janek.n.p.m pisze:
Tyler pisze:nteresuje się sportami walki
trenujesz jakąś sztukę walki ?
Obecnie nie. Kiedyś trenowałem Muay Thai. Teraz już niestety brakuje mi na to czasu ;/
Alf

Post autor: Alf » 01 czerwca 2008, 8:32

Czy to co trzymasz w ręku na avarcie to nowa płyta Dody ? :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 czerwca 2008, 10:29

Alf pisze:Czy to co trzymasz w ręku na avarcie to nowa płyta Dody ? :twisted:
To nie jestem ja na avatarze :)
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 01 czerwca 2008, 11:36

Tyler pisze:
Alf pisze:Czy to co trzymasz w ręku na avarcie to nowa płyta Dody ? :twisted:
To nie jestem ja na avatarze :)
Dlaczego ?
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 czerwca 2008, 12:04

Twoje marzenia dotyczące kariery muzycznej?
Jakie znaczenie dla ciebie ma muzyka w życiu?
Skąd ta pasja i zarazem fascynacja taką muzyką?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 czerwca 2008, 12:21

Dariusz Meiser pisze:
Tyler pisze:
Alf pisze:Czy to co trzymasz w ręku na avarcie to nowa płyta Dody ? :twisted:
To nie jestem ja na avatarze :)
Dlaczego ?
Mmmm dlaczego ? Jak rejestrowałem się na forum nie miałem pojęcia jaka tu panuje atmosfera. Na większości forum na jakich bywałem (głównie o tematyce muzycznej) ludzie nie byli tacy otwarci i "oficjalni". Chodzi o to, że raczej nikt się nie znał, nikt nie wiedział jak kto wygląda jak ma na imie. Były same dziwne ksywki i zakręcone avatary. Nawet do głowy mi nie przyszł, że tu jest inaczej, a wiec to chyba kwestia przyzwyczajenia tej anonimowości.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 czerwca 2008, 12:35

McGregor pisze:Twoje marzenia dotyczące kariery muzycznej?
Jakie znaczenie dla ciebie ma muzyka w życiu?
Skąd ta pasja i zarazem fascynacja taką muzyką?
Chciałbym grać jak najwięcej koncertów i w końcu nagrać płyte długograjacą, którą wyda jakaś solidna wytwórnia fonograficzna. Niestety jest to marzenie raczej niewykonalne.

Muzyka jest dla mnie rzeczą ogromnie ważną. Moje życie dzięki muzyce jest zupełnie inne. Czasami sobie myśle co by się działo, gdybym nie słuchał takiej muzyki jakiej slucham i uświadamiam sobie, że ominęło by mnie wiele niesamowitych przygód.

Największy wpływ miał na mnie mój ojciec, kiedy byłem mały włączał Deep Purple, Queen, Led Zeepelin no i chyba nie mogło stać się już inaczej. Mimo wszystko nie naciskał na mnie, żebym tego słuchał i kiedy byłem gdzieś w 4 klasie podstawówki sam sięgnąłem po nagrania Metallicy i się zaczeło. Ojciec jeżdził na koncerty Depp Purple i Iron Maiden, kiedy ja jeszcze nie wiedziałem co to jest. Widząc, że słucham Metallicy wziął mnie na ich koncert w 99 roku no i od tamtej pory mą dodatkową pasją stały się koncerty.
Awatar użytkownika
maga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 914
Rejestracja: 29 września 2007, 20:20

Post autor: maga » 01 czerwca 2008, 16:10

więc w chorzowie byłeś?
z bliska nic nie wygląda tak, jakim się wydawało z daleka
Awatar użytkownika
Dariusz Meiser
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1944
Rejestracja: 16 stycznia 2008, 10:40
Kontakt:

Post autor: Dariusz Meiser » 01 czerwca 2008, 16:35

Dlaczego uważasz, że Weishorn jest dla Ciebie marzeniem nierealizowalnym ?

I dlaczego akurat ta góra ?
Tolerancja dla niejednoznaczności.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 czerwca 2008, 16:56

maga pisze:więc w chorzowie byłeś?
Nie. Metallica już nie wzbudza we mnie takich emocji jak kiedyś. Chociaż jakby grali ten koncert w Warszawie to bardzo możliwe, że bym pojechał.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 czerwca 2008, 17:13

Dariusz Meiser pisze:Dlaczego uważasz, że Weishorn jest dla Ciebie marzeniem nierealizowalnym ?

I dlaczego akurat ta góra ?

Wątpie, że moje chodzenie po górach sięgnie kiedyś tego stopnia, że bede gotowy zdoobywać takie szczyty jak Weisshorn. Nie, żebym miał mało wiary w siebie, ale próbuje być w tej kwesti realistą. Tym bardziej, że Góra ta jest bardzo niebezpieczna i wielu Alpinistów straciło na niej życie. Geoffrey Winthrop Young napisał, żę Weisshorn jest jak "nieziszczalne marzenie" i dla mnie nieziszczalne pozostanie.
Góra ta uważana jest za jedną z najpieknieszych w całych Alpach, podzielam tę opinie. W tm rejoie Mattehorn przysłania popularnść Weisshorna i chyab, też troche dlatego dażę sympatią właśnie ten szczyt.
ODPOWIEDZ