Tydzien Anny

Zanim napiszesz pierwszego posta przedstaw się nam: kim jesteś i czym się interesujesz. W swoim profilu nie zapomnij wpisać skąd jesteś.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 24 marca 2008, 20:25

Nie wiedziałem. Widziałem co prawda okgłoszenia sekcji wspinaczkowej i faktycznie było coś o Trafo- może to masz na myśli? Bo stricte górskiej, chętnej na jakieś wyjazdy nie udało mi się znaleść...
A z kolei grupy do wyjazdu na sztuczną ścianę, i to jeszcze tuż koło mojego domu, niespecjalnie szukam...
Jasne, że miło, też się cieszę.
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 marca 2008, 20:39

jck pisze:Jest spory problem, ja nie spotkałem nikogo, a nieco czasu już na tej uczelni spędziłem...
Jest więcej niż myślicie, chociaż niektórzy już "wyszli" :)
Witaj Aniu! Jakie są Twoje ulubione góry? :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 marca 2008, 20:54

Tatry zdecydowanie...:) Ja nie schodziłam bardzo wiele ale byłam tu i tam... i dla mnie najpiekniesze sa Tatry...im wyzej tym piekniej:)
A co do tych co wyszli.... to ci mnie juz nie interesuja bo wyszli :P młode pokolenie chetniej na piwo pojdzie niz w gory! :-)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 marca 2008, 20:58

Witaj Aniu! Miło mi powitać Cię na FOrum Góry-Szlaki!

* * * * *

Na dobry początek obowiązkowe sprawy formalne. Musze to powiedzieć, bo a nuż nowi użytkownicy to przeczytają skoro przed pierwszą wypowiedzią nie wtajemniczają się z Forum. Na pocieszenie powiem, że ja miałem podobną wpadkę jak przyszedłem na Forum.

Po pierwsze witamy się w temacie "Przedstaw się". W tym temacie witamy się z Forumowiczami, stawiamy pierwsze kroki zapoznawcze w naszej społeczności...
http://goryszla.in5.pl/viewtopic.php?t=8

Jeżeli dany Forumowicz dojdzie do wniosku, że chce lepiej poznać innych Forumowiczów i w dodatku być lepiej poznanym, to zapisuje się na listę osób chcących brać udział w zabawie z tygodniami. Jeżeli dana osoba znajdzie się na tej liście - zapisze się poprzez symboliczne wysłanie posta, musi odczekać swoje aż inny Forumowicz wyznaczą ją na początku swojego tygodnia na następny tydzień. Może "z mojej klawiatury" ;) brzmi to skomplikowanie, ale tak nie jest!
http://goryszla.in5.pl/viewtopic.php?t=534

Mosorczyk, czyli nasz Amdinistrator, nie miał nic przeciwko wcześniejszym tego typu "wpadkom", ale napiszę o tym teraz, żeby profilaktycznie informować nowych...

* * * * *

A więc teraz przejdę do tej milszej części mojej wypowiedzi... ;)
Ania pisze:Góry tak na prawde wydaje mi sie pokochałam 3-4 lata temu.
Uwielbiam Tatry,niewiele tam schodziłam ale mam nadzieje jeszcze to wsyztsko nadrobic;-)
1. W Beskidy masz blisko. Jak często tam bywasz? Jeżeli w ogóle, to jakie jest Twoje ukochane miejsce w tych Górach?
Ania pisze:A obecnie jestem studentka ekonomii
:oki: :oki: Właściwy wybór... :lol:
2. Na którym roku jesteś, na pierwszym czy drugim?
3. Studiujesz dziennie czy zaocznie?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 marca 2008, 22:00

aaa przepraszam! Nie wiedziałam o tym, nie chciałam wam tu szyku popsuc... przepraszam w szczegolnosci tych przed ktorymi wepchnełam sie w kolejke!!:-(

1 w Beskidy czasem chodze, ale nieczesto, tak jak wyzej napisalam wole Tatry ale oczywiscie te gory takze maja swoj urok,szczegolnie jesienia, wtedy kazde miejsce jest piekne.
2 jestem na drugim roku
3 mam to szczescie byc na studiach dziennych i cieszyc sie jeszcze mlodoscia:)
Pete

Post autor: Pete » 24 marca 2008, 22:19

Aniu - Czy chodzisz po górach sama/z zaprzyjaźnioną paczką/z rodziną :?:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 marca 2008, 22:23

O Katowice rosną w siłę, witam.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 marca 2008, 18:11

witaj Ania :!: , narazie tyle:)
będę myslała nad takimi pytaniami które nie będą sie powtarzały. Jak mi cos konkretnego przyjdzie do głowy to napewno Cie pomęczę :zoboc:
Tymi poważnymi słowami które napisał Radek Turystykon sie nie przejmuj:) wiele osób tu piszących tak bardzo nie mogło doczekac sie swojego tygodnia że wyskoczyło "przed szereg". Pewnie nikogo to juz tu nie dziwi. A jeden z naszych moderatorów (taka jego rola) wyjasnił zasady zabawy.
miło, że do nas zawitałaś pozdrawiam serdecznie :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 marca 2008, 18:17

Karina pisze:Tymi poważnymi słowami które napisał Radek Turystykon sie nie przejmuj:) wiele osób tu piszących tak bardzo nie mogło doczekac sie swojego tygodnia że wyskoczyło "przed szereg". Pewnie nikogo to juz tu nie dziwi. A jeden z naszych moderatorów (taka jego rola) wyjasnił zasady zabawy.
Dobrze mówisz... Ja już tak mam - ten typ tak ma - muszę czasami pogderać i tyle... jak widzisz żadnych konsekwencji nikt z moderatorów ani Administrator nie wyciągnął, więc ja tak sobie truję i truję, a życie swoje... :ha:
Awatar użytkownika
Beti
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 573
Rejestracja: 14 marca 2008, 20:42

Post autor: Beti » 25 marca 2008, 19:25

czesc Aneczka, ja też *świeżutka* tu jestem, ale z perspektywy tych kilku dni mogę już powiedzieć: to forum wciąga! i to jeszcze jak :zoboc:
czuj się tu miło i do zobaczyska w górach :)
impossible is nothing
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 marca 2008, 22:24

Miłe przywitanie z Waszej strony, tez serdecznie jeszcze raz Was witam ! I starych i nowych forumowiczow:-):-)

No tak wyskoczyłam przed szereg,ale nie chciałam.... ale zapamietam to sobie ze sie mam nie przejmowac....:P:P
ODPOWIEDZ